Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer stok problemi olmazsa %90 S Series alacağım. Forza Horizon 5 fikri aşırı heyecanlandırıyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem One X hem One S var şu an bende. Biri 55" diğeri 50" 4K TV'ye bağlı. Tamam One X'de 4K oyunlar çok net, çok temiz görünüyor hiç tartışılacak bir şey değil bu. Ama işte çok net de görünse günün sonunda aynı oyun ya. Bazen diğerine gitmeye üşenip One S ile RDR2 falan oynuyorum. Oynanıyor işte. Deneyim aşağı yukarı aynı gibi.

Series S benim de aklımı kurcalıyor şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 17 Eylül 2020; 21:23:58 >
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Hocam Ps3 döneminden beri hiçbir zaman grafik delisi olmadım. Yeni nesilden tek beklentim, 60 FPS olması. Çünkü Yarış,Spor,Fps ve Souls-Like oyunlarda Fps çok farkediyor. S Series de 2K 60 Fps hedefini umarım tutturur. Bu yüzden S Series almak istiyorum. Biliyorum PS5 biraz daha güçlü ama oyunlar çok pahalı, o yüzden Gamepass ve S Series den yana tercih kıldım.

• Yeni oyunların 80 dolar olması saçmalığı xbox cephesinde de olacak mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 17 Eylül 2020; 21:35:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS ciler yavaş yavaş doluşuyor. 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    40 kişilik whatsapp grubum var. %80 i PS sahibi, son gelişmelerden sonra onlar da X Series veya S series alma planları yapıyorlar. Umarım 4000' e çekerler.

• Valla bende dahil olacağım işte. ABD üzerinden ön sipariş ile inş.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hocam belki Tr fiyatı düşer bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 17 Eylül 2020; 21:40:14 >
  • Benim durum farklı ya. Kuzen alacak bana hediye olarak o yüzden.

• Flight simulator series x de güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Yeni oyunların 80 dolar olması saçmalığı xbox cephesinde de olacak mı acaba?
    Hocam oyunlar istesekte , istemesekte 70 dolar ,80 euro bandında olacak genellikle , 2k filan açıklama yaptı zaten aylar önce yeni oyunlarımızı bu fiyatlardan çıkaracağız diye ms. in biraz daha esnek olacağını düşünüyorum zaten 1.parti oyunları gamepasse ekleniyor çıktığı gün.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Kardesim 1.sayfadan beri konuyu sessizce takipteyim. Be birader hayatimda gördüğüm en boş en troll muhabbeti çeviriyorsun burda . Allah seni bildigi gibi yapsin. BLOCK !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 17 Eylül 2020; 22:5:45 >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    3rd party oyunlarda olacak, microsoft'dan kendi oyunları için bir açıklama gelmedi henüz ama gamepass ile geldikleri için onların önemi yok zaten.

bu arada konuda paylaşılan far cry 6 fiyatları amazon.es kaynaklı bir hata, diğer amazonlarda fiyat tüm platformlarda aynı. far cry 6 $60/€70 olarak çıkacak bir oyun, ubisoft bu sene çıkacak oyunlarda fiyat yükseltmeyeceğini açıklamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Eylül 2020; 22:2:14 >
  • Bir arkadaş Xbox Series X'in Amazon Almanya linkini atmış. Normalde aratınca ben bulamamıştım. Amazon Amerika ve İngiltere için de böyle bir link varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

https://www.amazon.de/dp/B07SHZ5RSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shallow Bay -- 17 Eylül 2020; 22:5:52 >
  • Ön siparişler önümüzdeki hafta Salı günü başlıyormuş. Bu dünya geneli için bu arada. Türkiye hala belli değil. Yeni fiyattan tekrar açabilirler veya açmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 17 Eylül 2020; 22:8:30 >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Çocukken bir iki defa Combat Flight Simulator oynamıştım, bir daha hiç uçuş simulasyonu oynamadım. Şu oyun çıktığından beri başka oyun oynamıyorum adeta. 50 saati devirdim bugün.

Gerçek bir yeni nesil oyun var ellerinde, Series X'in çıkışına yetiştirmek için neden uğraşmadıklarını anlamıyorum. Tamam uçuş simulasyonu her oyuncuya hitap edecek bir şey değil ama her oyuncu yaşadığı şehrin, ülkenin yeni nesil grafiklerle yapay zeka tarafından modellenmiş halini merak eder. PC'de çıktığı hafta bir milyon oyuncuyu geçmiş. Sırf grafik reklamı yapmak için bile kullanılır.

Rahat adamlar ya.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Xbox da çıkmadı mı bu oyun game pass de gözüküyor

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Yok çıkmadı daha. Series X'in çıkışını hedefliyoruz demişlerdi ama resmi tarih duyurmadılar henüz konsol çıkışı için.
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.