Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlamıyorum gerçekten madem ps4 prodan one x den güçsüz olduğunu düşünüyor ve bizzat buna şahit oluyorsa kimse series s al diye zorlamıyor satıp daha uyguna bahsettiği konsolları daha uyguna alabilir
  • BDemirel97 kullanıcısına yanıt

Hocam girebilirsin istersen bütün konulara. Yasak değil zaten. Konsol almak isteyen kişiler için var zaten bu konular. Teknik konuları yazıyorum zaten hep. Konu sahibi Hitman 1440p’de çalışıyor dese de 1080p’de çalışıyor. Doğruları yazalım ki kimse alıp hayal kırıklığı yaşamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Çok şükür bugün de birileri konsola gömdü. Ne tuhaf insanlarsınız ya
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4 pro ve one x den kötü demek doğru değil yukarda bilgili arkadaşlar gayet teknik açıklamaları yapmış daha fazla tekrar tekrar anlayamaya gerek yok
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    İnsanların başka insanlara karşı bilendiğini kin duyduğunu çok gördük ama son zamanlarda insanlar teknolojik aletlere dahi sebepsiz yere kin nefret göstermeye başladı bir sebebi yokken arkadaşın yapmaya çalıştığı şeyin insanları bilgilendirmek olmadığı zaten ap açık ortada herkez bunu anlayabilir şu mecrada
  • Cevap vermeye gerek duymuyorum gerekli cevaplar başlıkta
  • Bu gün Xbox server lari yavaş galiba, çok yavaş indiriyor hitman 3 u

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    3 gündür bir sorun var hocam dengesiz çalışıyor

Gece Cod modern warfare indirdim sıkıntı yoktu ama şimdi baya sıkıntılı, günden güne değişiyor galiba

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Saatden saate değişiyor özellikle 3 gündür böyle bakım olabilir
    Bu konuda bir sorum var hocam, Series s almayı düşünüyorum. Lakin yakın gelecekte xcloud un ülkemize de geleceğini düşünerek. Bu cihaz üzerinden direk xcloud ile PC oyunları ni da oynayabilir miyiz. Yada cihaza geforce now yükleyebilir miyiz. Sorusunun cevabını ariyorum. Belki siz bilgi sahibisinizdir.
  • Hocam oyunu zaten alacağım da 2. oyunu bilgisayarda oynamıştım eğer 3’ü de bilgisayarda alırsam yenilenmiş 2’yi oynayabiliyorum diye okudum, ondan soruyordum.
    Teşekkürler yine de.
  • berk_e B kullanıcısına yanıt
    Hocam emin değilim, bugün bir arkadaş ikinci oyunu vermiyor demiş. Fakat ilginç bir şekilde bende oynamaya açık. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ride 4 1080P/60 FPS

• Benim için 1080'i 2K'sı çok önemli değil de şu saatten sonra 60 fpsten aşağı inmek üzüyor. Gönül ister ki 2K 60 fps ama zor tabii.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Rekabetçi oyunlar ve kendi yaptıkları özel oyunlar 2K/60 olucaktır. Diğerleri ise 1080P-2K arası olur. 2K30-1080P 60 olabilir. 60 FPS'den aşağı düşeceğini hiç sanmıyorum.

• MarineBoy M kullanıcısına yanıt
    Hocam xcloud nimetlerinden elbetde bu cihazlardan da yararlanıcaz şüpheniz olmasın benim şahsi fikrim bu ama 3. Parti yani stadia, geforce now, amazon luna gibi servislerin çalışacağını pek zannetmiyorum xbox daki edge tarayıcısı chromium destekli değil bir gün o destek gelirse geforce now tarayıcı üzerinden çalışıyor stadia da belki anca ozaman ama şuan şahsi fikrim düşüncem cihazlarımız daki az gözüken o 380 gb lık boş alan xcloud gelirse ve istikrarlı çalışırsa hep boş kalıcak ihtiyaç duymayacağız
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.