Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazlarda oyunlara Türkçe yama yapılabiliyor mu? Ps'de olmuyor diye biliyorum. Xbox'ta oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar bu cihazlarda oyunlara Türkçe yama yapılabiliyor mu? Ps'de olmuyor diye biliyorum. Xbox'ta oluyor mu?

olmuyor ama bazı oyunlar mod destekliyor skyrim gibi oyun içinden indirbiliyorsun

• hahaha

• Merhaba arkadaslar. Bilgisayarımı sattım ve konsol dünyasına giriş yapmak istiyorum. Şu anda Series S alma düşüncesindeyim. Televizyonum LG UM7600 50" 4K Ultra HD. X alacak kadar param yok. Series S nerden almalıyım? Vergi düşecek diye beklemelimiyim? Taksitli almak istesem bunun için bir seçenek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosejuggler -- 13 Ocak 2021; 13:6:26 >
  • Series s için Logitech mk270 tarzı kablosuz Mouse klavye almak istiyorum. Call of duty destek veriyormuş konsolda mouse a nekadar denesemde gampadle istedigim aim i alamıyorum. Mk270 i Xbox desteklermi acaba yada böyle bir set kullanan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi düşecek diye bekleme. Amazon yurtdışından veya sahibindenden sıfır satanlardan aynı amazon fiyatına alabilirsin güvenirsen
  • Merhaba yakın dönemde almış biri olarak şunu söyleyebilirim ki çeşitli sitelerde (Hepsiburada, n11, vb.) satıcısı Nethouse olan herhangi bir konsolu fiyatlarını takip ederek alabilirsiniz. 4,899’a aldım ben 6 taksite kadar taksit de yapıyorlar. Öncesinde başka bir satıcıdan (yine aynı sitelerde yer alan) 4.599’a sipariş vermiştim ama bazı sorunlar sebebiyle aldığım gibi iadeye gönderdim. Su an iade süreci devam ettiği için çok yorum yapmak istemiyorum.

Bir de yurtdışından (Amazon Almanya,İtalya, vb) alan arkadaşlar var onlar daha tecrübelidir daha net bilgi verebilir. Bildiğim kadarıyla 3.700 ile 4.000 arasında değişiyor maliyeti.
  • Yeni Star Wars JFO güncellemesi kıyaslaması.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• salih_2828 kullanıcısına yanıt

neredeyse 1000 tl lik corsair dark core rgb se farem üzerinde series s de pc kadar performans veremiyor bu aim sorununu bende yasadım sebebi ne anlamadım , hem kablolu hem kablosuz olarak denedim ama akıskan değil, belki cod sıkıntılıdır

• Arkadaşlar herkese merhaba. Şöyle bir fikrim var isteyenler dm den ulaşabilirler bana. Güvenilir karşısındaki kişiyi satmayacak referanslı üyelerden oluşan bir whatsapp grubu kurmak istiyorum. Bu grupta bir oyun havuzu oluşturup tüm üyelerin sırasıyla yararlanması şeklinde düşüncem var. Forumda bunu yapanlar varmış. Store dan aldığım oyun var mesela kullanıcı adı şifresini paylaşıcam isteyen havuzdan ücret ödemeden oynayacak. Böylelikle herkes yararlanmış olur. Mesela bir oyun almak istedik grup üyeleri birleşip oyun da alınabilir vb. Şu anda grupta 4 üye olduk....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciways -- 13 Ocak 2021; 14:38:55 >
  • Beyler araya giriyorum ancak kulaklık tavsiyesi verebilecek var mıdır aramızda? Çok büyük bütçem yok.

• Hocam sorularınızın cevabı ilk sayfada var. X alacak bütçeniz yoksa eğer, S sizi fazlasıyla mutlu eder. 1080-2K 60 FPS oynamak yeterli diyorsanız alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • el_jericho kullanıcısına yanıt
    Bugün Bime gelen SteelSeries Rival 3, aradığınız ürün olabilir. Kulaklıklardan çok anlamam, fakat bu kulaklık için yorumlar oldukça olumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bugün Bime gelen SteelSeries Rival 3, aradığınız ürün olabilir. Kulaklıklardan çok anlamam, fakat bu kulaklık için yorumlar oldukça olumlu.

Dostum o Steel Series Arctis 1. Onu da zaten rafa koymadan hepsini satmışlar.Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Öyle mi pardon, aratınca bu çıkmıştı. :) Artık sahibinden de kâr koyup satarlar.

• Ben alan şanslılardanim sabah kardeşimi gönderdim ikinci mağazada bulabilmiş anca ilk mağazada daha acilmadan el altından yoketmisler malları kardeşim soruncada online mağazadan satıldı demiş bizde enayiyiz ya yedik
    Detaylı olay takibi için link bırakıyorum, kulaklıkların akıbetini merak eden okuyabilir.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147415935
  • The Medium Rtx ile çok güzel görünüyor

https://www.youtube.com/watch?v=bAh_IJYmLiw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto81 -- 13 Ocak 2021; 16:31:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

The Medium Rtx ile çok güzel görünüyor

https://www.youtube.com/watch?v=bAh_IJYmLiw&feature=youtu.be

Ben indirdim hazır bekliyor. Çıktığı gün gamepass'e ekleneceği için hemen oynamaya başlarım. Series X kullanıcısıyım. Merakla beklediğim oyunlardan biri.

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.