Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ectavi , entropi13
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyunlarda bir indirime girse iyi olur

• Eklemeyi unutmuşum, ne kadar süreli Gamepass Ultimate üyeliğiniz olursa, o kadar süre Ea Access kullanabilirsiniz. Ea Access oyunlarını Gamepass oyunları bölümünün içine entegre etmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Kasım 2020; 17:47:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar series s de xbox one kolu kullanıyorum ikinci kol olarak. Ancak mikrofon çalışmıyor nedense. Kulaklığı yeni kola takıyorum hiçbir sorun yok sesim gidiyor ancak one s kolunda gitmiyor. Bu sorunu yaşayan var mı acaba? Elimde başka one s kolu ya da series s dışında konsol olmadığından deneyemiyorum. Kol da mı bir sıkıntı var yoksa series s de yazılımsal bir şey mi var bilemedim. Elinde eski kol olan bir arkadaş deneyebilir mi mikrofon sesi gidiyor mu? Grup açıp konuşunca belli oluyor denemek isteyen olursa..

Arkadaşlar şimdi bilgisayar da da denedim. One s kolunda mikrofon sesi gitmiyor nedense. Kulaklığı bağlayınca ses aktarımında hiçbir sıkıntı yok ancak benim sesimi almıyor. Böyle birşey yaşayan oldu mu daha önce acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Xbox'da bütün kulaklıklar çalışmıyor, en azından Mic olarak. O yüzden onu iyi araştırın. Ben oyunlar için ayrı bir kulaklık, sohbetler için de telefon kulaklığı kullanıyorum.

• Öncelikle konuya olan katkılarınız için teşekkürler. Ben ilk kez konsol aldım. O yüzden bu konulara çok yabancıyım.
    Şimdi ben gamepass ultimate aldım 3 yıllık. Şimdilik kimseyle paylaşmadım. Diyelim ki bir oyunu bir başkası ile ortak almak istedim. O zaman ne yapmam gerekiyor? Forumda satılan bir sürü oyun var. P1 veya P2. Benim hangisini almam gerekiyor?
    Xbox'a giriş yaptığım ultimate hesabı benim P1 hesabım mı oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Önceden kullanıyordum farklı gamepadlerde hocam. Yine yeni gelen controllerda da çalışıyor. Sorun donanımsal sanırım

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    P1 ve P2 aynı aslında, tek fark P2 alınırsa, oyunu oynamak istediğiniz zaman o hesabı açmanız lazım. Yani P1 de alsanız P2 de alsanız hiç farketmez. Gamepass'a gelince ortak bulup, bu şekilde kullanabilirsiniz.

• Anladım. O zaman Xbox'a birden fazla hesap tanımlıyoruz. Hangi oyunu oynayacaksak o hesaba geçiyoruz.
    O zaman ortak 1-2 oyun alayım hazır indirimdeyken.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

36 aylık nasıl aldınız? Ben xbox sitesinde aylık abonelik gördüm sadece

• Arkadaşlar elinde xbox one olup hem de series olanlar. Aynı hesabı 2 cihazda giriş xbox'ım olarak tanımlayabiliyor mı? Hiç denendi mi bu olay? Ben hesaba hiç girmeden arkadaşa hesabı verdim, o da giriş xbox'ım olarak seçim yapmış. Yani ayarlardan baktığımızda giriş xbox'ımı kaldır diyor. Ben de aynı hesabı kendime giriş xbox'ı olarak tanımlayabildim. Daha önce de bu olay böylemiydi yeni konsollarla birlikte mi böyle oldu acaba?

• TAbutcuREis kullanıcısına yanıt

Benim pc tarayıcı her işlemde sitenin bölgesini değiştiriyor hocam o yüxden öneriyorum yapmak isteyenlere :D

Hayırlı olsun bu fiyata çok iyi gerçekten

• doların ortalama 1 lira düştüğünü (düşük ihtimal ama ) vergininde yıl sonunda tekrar %20ye düşeceğini varsayarsak
    series s modeli sizce ulkemizdeki fiyatı düşer mi düşerse ne kadar olur

• quote:

Orijinalden alıntı: NusretSamanci

doların ortalama 1 lira düştüğünü (düşük ihtimal ama ) vergininde yıl sonunda tekrar %20ye düşeceğini varsayarsak
    series s modeli sizce ulkemizdeki fiyatı düşer mi düşerse ne kadar olur

Şuan geçici olarak düşük seviyede ama çok değil 10-15 güne tekrar uçuşa geçecektir kur. Üretimin olmadığı kut ne düşer ne de vergiler kalkar. Dua edinde yeni vergiler gelmesin. Pandemi yasakları geri geldi bu gidişlede dünyada en son bizde biter bu vurdumduymaz insanlar yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: pasha2626

36 aylık nasıl aldınız? Ben xbox sitesinde aylık abonelik gördüm sadece

Microsoft müşteri hizmetlerini arayıp 12+12+12 live gold aboneliği tanımlamasını istiyorsunuz hesaba, sonrasında 5.90 tlye ultimate üyeliği tanımlatıp 36 aylık ultimate gamepass abonesi oluyorsunuz.

Hesabınızda paranın çekeceği tanımlı kartınız olsun.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Derdim sizinle harici diskleri yarıştırmak değil. Bu ürünleri kullandığım için yorum yapmak istedim. Game drive özelliği olan ürün ile diğer ürün temelde aynı işi yapıyorlar. İki üründe usb 3.0 desteğine sahip. Biri ssd, diğeri hdd olsa zaten yorum yapmazdım. Aralarında yüksek seviyede okuma yazma hız farklılıkları varsa, o zaman haklısınız tabi ki. Güle güle kullanın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 21 Kasım 2020; 19:23:9 >
  • arkadaşlar 2 terabayt harici diskim var usb 3.0 series se taktim .hiçbir şekilde görmüyor cihazı neden olabilir harici disk desteği daha gelmedi mi yoksa

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.