Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.879
Cevap
378
Favori
1.614.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce n11 den sipariş vererek bende aranıza katıldım. Merak ettiğim konu harici HDD lerinizi nasıl kullanıyorsunuz oyun taşıma süreleri nasıl

• Razer kraken TE kulaklıklar bizim konsolla tamamen uyumlu mu, mikrofon vb problemler yaşanır mı bilgisi olan var mı ?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Yeni forza değil hocam, Motorsport 7'den bahsettim. Yeni oyuna odaklandıkları için buna gelmeyecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. İnşallah güzel günlerde kullanın, herkese bol fraglar, iyi oyunlar olsun. :)

Ben normalde XBOX Series S alacaktım ama, bir şey kafama takıldı. Monitör alma şansım yok, LG 55" 4K HDR televizyonum var, hanımdan da evde oyun için izin çıkınca ben de alayım dedim. :D

Ama malumunuz, Series S'in hedefi 60 fps. Series X'in çözünürlük hedefi 4K. Acaba Series S alsam, 55" televizyonumda çözünürlük olarak çok sırıtır mı? Keskin grafikler elde edebilir miyim? Almışken 1 kere alayım, tam alayım diyip Series X de alabilirim. Yoksa Series S alıp, meseleyi kapatayım diyorum.

Özellikle 55" 4K televizyonu ve Series S'i olanlardan bilgilendirme alabilir miyim acaba?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, sağolun. Keyifli oyunlar. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Merhaba arkadaşlar. İnşallah güzel günlerde kullanın, herkese bol fraglar, iyi oyunlar olsun. :)

Ben normalde XBOX Series S alacaktım ama, bir şey kafama takıldı. Monitör alma şansım yok, LG 55" 4K HDR televizyonum var, hanımdan da evde oyun için izin çıkınca ben de alayım dedim. :D

Ama malumunuz, Series S'in hedefi 60 fps. Series X'in çözünürlük hedefi 4K. Acaba Series S alsam, 55" televizyonumda çözünürlük olarak çok sırıtır mı? Keskin grafikler elde edebilir miyim? Almışken 1 kere alayım, tam alayım diyip Series X de alabilirim. Yoksa Series S alıp, meseleyi kapatayım diyorum.

Özellikle 55" 4K televizyonu ve Series S'i olanlardan bilgilendirme alabilir miyim acaba?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, sağolun. Keyifli oyunlar. :)
    Hocam tv ye olan uzaklığınız ne kadar acaba? Yakın mı koltuklar tv ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Yeni forza değil hocam, Motorsport 7'den bahsettim. Yeni oyuna odaklandıkları için buna gelmeyecekmiş.

Tam listeyi xbox sitesinden aldım 7 ile ilgili bir çalışma olmadığını görelim diye ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar game pass e girmeye çalıştığımda “maalesef game pass oyunlarını şu anda gösteremiyoruz. Microsoft store a git” diyor ama store a da gitmiyor. Ne yapmalıyım? Neden kaynaklanıyor bu durum?

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt

4k tviniz varsa bence Series X alın. Hele de almışken daha iyisi olsun diyorsan S'i es geçebilirsin. Hdd olayı da sinir bozucu olabilir S'de çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

4k tviniz varsa bence Series X alın. Hele de almışken daha iyisi olsun diyorsan S'i es geçebilirsin. Hdd olayı da sinir bozucu olabilir S'de çünkü

Hdd sıkıntısı yok hocam harici bağlayıp oynuyorum gram kasma yok. Dahilide ng haricide og oyunlar eğlencene bak. X ile 400 gb fark var yetmeyen o da yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 13 Kasım 2020; 19:51:43 >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt

One X'imde zaten harici hdd kullanıyorum 1 tb. O bile yetmiyor. Sırf bu yüzden S'i iptal edip X'i kovalamaya başladım açıkçası. Bir de One X'den S'e geçmek pek mantıklı gelmedi.

• @Msb101

Hocam, koltuklar televizyona dik konumda. Ben zaten koltuğa oturup oynamayacaktım, sandalye çekip oynuyorum genellikle, XBOX One zamanında o şekilde oynardım. Sorunuza cevap olarak, 3 metre diyelim. :)

@Dasherim

Almışken iyisi olsun istiyorum ben de hocam ama, işin bir de maddi boyutu var. :) Aralarında aşırı bir farklılık olmayacaksa, tabii ki seçimim büyük ihtimalle ucuzdan yana olacak. :)

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

hocam 3 metre yaklaşık 10 feet ediyor tabloya göre çok fark olmaz. Ama para çok sıkıntı değilse x alıp geçin bence tv’nize o yakışır.

• Oyunlar bazen çok yavaş iniyor, hatta bazen bağlantı sıfırlanıyor. Sizlerde de böyle bir şey var mı ?

• ben de şuan pc de gamepass den oyun indiriyorum aynı durumdayım çok yavaş. Sanırım konsolların yeni çıkmasından, yoğunluktan

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazişehirli

ben de şuan pc de gamepass den oyun indiriyorum aynı durumdayım çok yavaş. Sanırım konsolların yeni çıkmasından, yoğunluktan

Gündüz fena değildi de şu an çok kötü.

• nemesismert81 kullanıcısına yanıt
    Vay be. Konsol geldi bi bakalım derken çekirdek hizmetler çökmüş. Düzelmiş şimdi

• Gazişehirli G kullanıcısına yanıt
    Dün aynı sorunu ben yaşadım. Evdeki internetim oldukça hızlı ancak forza’yı 7 saatte indirdi yoğunluktan. Bugün de şansıma bölgede internet arıza çalışması varmış, yarın akşama kadar internet yok. Oynayamıyorum, internetsiz açmıyor oyunları ki zaten bir tane indi diğerleri kuyrukta kaldı öyle

• Arkadaşlar bişey sormak istiyorum şuanda forza 4 ü harici hardiske yüklüyorum sizce oyunda dahili harddiske yüklemesiyle bi farkı olabilirmi acaba

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.