Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.846
Cevap
379
Favori
1.612.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok mu cihazi teslim alan şöyle bi göreydik 

• berk_e B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Yok mu cihazi teslim alan şöyle bi göreydik 

Bir.iki.sayfa geri gidin ben sün teslim aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan PC den siparişi verdim. Mağazalar arası sevkiyatı bekliyorum artık

• n11 kupon indirimi fibabank faizsiz 12 taksit ile birleşirse yarın bir çılgınlık yapıp alacağım series s.

• Series s de supersampling özelliği varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digital foundry ne zaman frame rate testi yapacak yav

• Hb benim cihazı da bırakmış. 12 sinde diyordu hiç mesaj mail de gelmedi kargo çıktı diye. 1 saate başındayım

• mabs kullanıcısına yanıt
    Oooo hayirli olsun hocam.

• fitamino kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Saat 6 ya kadar ori denerim. 6 dan sonra netim 100 e çıkıyor. O zaman geri kalanına bakacağız

• Bu video bu konsolun gerçek gücünün kanıtıdır. Aksini iddia eden psboydur. En sorunlu olarak görülen patchsiz halini sabit 60 fpsde açıyor Series S. Sorarsan "peç optimizasyon" gerektiriyo dersin. Ps4-One'da 18-21 fpslere düştüğü yerlerde bile sabit 60 veriyor konsol. Ps4ün 1080 30 açtığı her oyunu bu konsol sabit 60 açar eğer yapımcılar tembel olmayıp 30a mahkum etmezse bizleri. Bu konsolda rdr2 dahil tüm ps4 / xbox one aaa oyunları 1440p 60 açacak juice var %100.

Bu oyundaki modellemelerin valhalladan daha iyi olması.. Allah'ın belası Ubisoft.

• Funder kullanıcısına yanıt

Hocam biz bunu 1 aydır anlatıyoruz kimse anlamak istemiyor. Konsolun raw gücünü bile şu videodan anlayabiliriz ki geliştiricler optimizasyon için yeni nesil teknolojileri kullanmaya başlayınca yavaş yavaş neler neler olacak daha jenerasyonun başındayız.

• tolos T kullanıcısına yanıt
    Ben de şuna anlam veremiyordum. Her nesilde konsolların gücü ilk birkaç yıldan sonra anlaşılır ve daha güzel görünen/performanslı oyunlar çıkardı. Ama bu nesilde series s nedense 3-4 senede ölecek konsol oldu birden bazılarının gözünde. Hayırlısı bakalım 🙂

• nemesismert81 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle millet geliyor eski nesilden 30fps kilidi olan oyuna bakıyor diyor ki bu Series S te 30fps çalışıyor :D Gülesim geliyor gerçekten Microsoft buna napsın yani geliştiricisi patchlememişse.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesismert81

Ben de şuna anlam veremiyordum. Her nesilde konsolların gücü ilk birkaç yıldan sonra anlaşılır ve daha güzel görünen/performanslı oyunlar çıkardı. Ama bu nesilde series s nedense 3-4 senede ölecek konsol oldu birden bazılarının gözünde. Hayırlısı bakalım 🙂

Ps4 te olduğu gibi ps5tede en az 2 sene oyun gelmeyecek, kimse örümcek adam demesin o dlc ve makinelerin tam güç kullanıldığı oyunlar için 2022 yi beklememiz gerekli

• Konsollara bakıyorum Series S de çok güçlü X almaya gerek yok diyorum.

Samsung bayiine gidip TV’lere bakıyorum 4K manyak bir şey Full HD alınmaz diyorum. 4K alırsam da Series X almak olur onun hakkı.

Kafam çok karışık. Belki Series S + 2K gaming monitör alırım. Hem gecikmesi 1 ms oluyor onlarda.

Bir türlü karar veremiyorum adam akıllı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 10 Kasım 2020; 17:42:48 >
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Ben oyle yaptim acikcasi. S daha gelmedi elime ama bence orta vadede daha mantikli. 8k tv ler yayginlasinca ucuzlar 4k tv ler

• Funder kullanıcısına yanıt

Modellemeler Valhalla’dan iyi olması...

tmm.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.