Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blokla gec hocam ben direkt blokladim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Bu son tokattı. Ben de blokladım şimdi.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Hocam bilgiler için teşekkür ederiz. Ben series s i 4k tv de kullanacağım. Lg 49sj800v. 100hz aslında giriş seviyesinden öte bir tv. Aslında bunun hakkı tabiki series x. Ancak bütçeyi zorlamak istemedim.

One s ve one x kullandım. Aradaki farkı hissettim tabiki yan yana koymayınca öyle inanılmaz bir farkta göremedim.

Sormak istediğim series s in upscale i one s den farklı mı olacaktır? Ben ayarlarda xbox da 4k yı mı seçeceğim? Öyle yaparsam xbox upscale etmiş mi olacak? Yani ben 2k ya da 1080p veren bir oyunu 4k tv de oynarken cihaz mı upscale edip yollar?

Açıkçası eski oyunlarda one s den daha iyi bir performans alıp alamayacağımı merak ediyorum. Native 4k larda tabiki one x kalitesini beklemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 7 Kasım 2020; 13:3:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Ölü doğdu dediğimizde linç yiyorduk. 364 GB kapasiteli konsol mu olur?

Bu konsolu alacaksanız SSD şart. O da 200 dolar. Onu alacağına Series X alırdın.

2K desteklediğini söylediler ama kolpa çıktı nedense şimdi "Yaa aslında 2K destekliyor ama 1080P'de daha iyi performans veriyor." diye dümen yapmaya başladılar.

Peki yeter mi, yetmez. 1080P oynatacak ama dinamik çözünürlükte oynatacakmış. Burda 1080P oyun keyfi için yeterli diyenler vardı. 900P'ye falan düşecek arada o zaman da keyif alırsınız. 1080P'de 60 FPS verip verebileceği de şüpheli bu arada.

Bu konsolu alıp bir CoD: Cold War yükleseniz 250 GB boş yer kalıyor SSD'de.

Hala geç değil, ön sipariş veren varsa bunu alacağına aradaki farkı ödeyip Series X alması çok daha mantıklı.

Benim umrumda değil istediğiniz kadar linç edin ama 5.399 TL az para değil ve bu parayı bu konsola vermeyin. İlla Xbox alacaksanız gidip Series X alın.

Bu konsol ölü bile doğmuyor, bu konsol direk ölü!

5400 vermiyoruz zaten 3400 e geliyo çoğu kişiye.bütçemiz bu kadar ki bunu alabiliyoruz ne yapalım almayalım mı.kimse series x performansı beklemiyo zaten.

• Simdi arkadaslar bende ps4 slim + 4k 120 hz tv var. Gayet guzel hizli goruntu aliyorum.
    Inceleme videolarinda series s de 4k 60 fps tv ayari gordum. 2k dan fazla 4k ya yakin grafik elde edebilirmiyim merak icindeyim.
    Ayrica series x de full hd ( 4k olmayan ) tv de nasil goruntu verecek diye kafa karisikligi icindeyim

• Ps4 pro’da chechkerboard dan upscale ediyordu. Acaba series s de mi böyle yapacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

5400 vermiyoruz zaten 3400 e geliyo çoğu kişiye.bütçemiz bu kadar ki bunu alabiliyoruz ne yapalım almayalım mı.kimse series x performansı beklemiyo zaten.

Alıntıları Göster

3400'e alanlara bir şey demem. Yeni nesile geçmek için uygun fiyat sayılır. Sadece 5400'e yurt içi alınmaz.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

Konsol çıkışını 4K yapıp upscale işini konsolda yapacaksınız. One S'den daha iyi olacaktır.

Ancak 4K'ya scale olduğu için 1440p upscale'den daha fazla bulanıklık olacaktır; o biraz da kişiye bağlı mutlu da edebilir rahatsızda edebilir. Her zaman 4K için Series X daha iyi bir seçim ;)

• Hocam siz niye canınız sıkılınca bu konuya gelip konsolu kötüleyip kendinizi tatmin ediyorsunuz? Sizin kadar zengin değilim alamıyorum işte ps5 ya da X

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Hocam siz niye canınız sıkılınca bu konuya gelip konsolu kötüleyip kendinizi tatmin ediyorsunuz? Sizin kadar zengin değilim alamıyorum işte ps5 ya da X

Konsolu kötülemiyorum, konsolun özelliklerini yazıyorum. Size kötüleme gibi geliyorsa demek ki konsol kötü.  

• 600 gb depolamalı konsol oluyor 300 gb depolamalı konsol niye olmasın. En azından burada adam daha az depolamaya daha az para veriyor, aynı paraya daha az depolamaya razı olmuyor. Üstüne burada yeni nesil oyunlarını HDD’de saklayıp 10dk’da konsola aktarabiliyor.

Çıkışta depolama konusunda endişelenmesi gereken bu konsolun kullanıcıları değil bence.

• Arkadaşlar bizim amacımız burada konsol savaşı değil, arkadaş sorunlu belli ki bazı şeyleri anlayamıyor, bloklayın geçin. Konu sahibi de eğer bir şeyler yapabilirse çok iyi olur. @BlackTower_35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolos -- 7 Kasım 2020; 13:24:55 >
  • Yok ben Türkçe anlamıyorum o zaman. İyi günler.

• elimde 4K 120 hz tv var lakin oyunlarin cogunu 2K yada 1080p/ 120 hz ye ayar yapiyorum konsoldan cünkü daha akici oluyor bunu oynarken hissediyorum yani takilma ,duraklama vs olmuyor ,eger yeni nesilde oyun 4K / 120 hz verirse tabiki o oyunu oynamadan önce ayarlardan degistiririm

• Hangi konsol var sizce hocam one x mi?

• Şu oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum..

• Bu akşam Xbox Türkiye hesabından Enis kirazoğlu, Eastergamers ve Tamer Yeşildağ konsollar ile ilgili canlı yayın yapacakmış bilginize

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.