Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (497. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca bukadar yoğun bir topluluğun olması sevindirici başlık canlı oluyor bu sayede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Varsa Microsoft hesabı ile xboxta oturum açık veya yeni hesap oluşturun. Xboxa giriş yapın. Destek bölümünde cihaz kayıt kısmı var. Oraya cihazdaki seri numarayı girip garantiyi başlatabilirsiniz. (Yanlış ya da eksik ise arkadaşlar ekleme yapabilir)
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt

Hocam bunu gaming yapan ya da xbox uyumlu yapan herhangi bir şey var mı daha hızlı vs. yoksa Seagate-Xbox ortaklığında çıkan bir ürünün pazarlama stratejisi mi?

• Bende ekleme yapayım kontrolcününde pil yuvasında seri numarası var onuda cihazlarıma ekle. Ekledikten sonra garanti sürelerini kontrol et eksiklik varsa müşteri hizmetlerini ara seni yönlendirecekler faturanı verdikleri linke yükleyip düzeltilmesini sağlamış olursun. Hayırlı olsun
  • Akon47 A kullanıcısına yanıt

Hocam ben de bu durumdan muzdariptim, Gears 5 oynarken sürekli kapanıyordu. Çözümü kablo takmakta buldum. Kabloyla kolu cihazın yanına koyuyorum ve kapanmıyor ama televizyonda uzakta oynuyorsanız arkadaşın dediği mantıklı bir çözüm olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Hocam bunu gaming yapan ya da xbox uyumlu yapan herhangi bir şey var mı daha hızlı vs. yoksa Seagate-Xbox ortaklığında çıkan bir ürünün pazarlama stratejisi mi?

Bana kalırsa herhangi bir artısı yok. Tamamen ortalık üzerine kurulu

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Dragon Aeire müthiş bir mekan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt

bence pazarlama stratejisi ama artısı olabilir de çok hızlı atıyor bilmiyorum. 10 dakikada 100gb civarı rahat atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 4 Mart 2021; 22:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bu oyun mmorpg mi ? :)

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hocam Dark Souls 2 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Ancient dragon...Boss’a yenilip kaç defa o merdivenleri tekrar tekrar çıktığımı ben bilirim. Bol şans hocam, ben hala kesemedim bu arada :D

• Kisa sure icinde next gen update alacak oyunlar belli olmus.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 5 Mart 2021; 0:31:27 >
  • Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Abiyi uzaktan gördüm, belki ilerde gelirim. :)

• GonnaFlyNow G kullanıcısına yanıt
    Witcher 3
    Gta 5
    Ghostrunner
    The Outer Worlds
    Metro Exodus

Bunları bekliyorum

• GonnaFlyNow G kullanıcısına yanıt
    Çok güzel haber, Gta V ve herkesin neden övdüğünü merak ettiğim witcher 3 oynarım bu sebeple
  • Empty Words. kullanıcısına yanıt

Ancient Dragon belki 35 yıllık oyunculuk tarihimde beni en fazla delirten boss olmuştur.Aç youtube'a bak 2 dk'da kesen bulursun.Ama ben yaratığın hareket şemasını çözememiştim.Alan efektli alev saldırısından kaçmak için alev püskürtmeden hareketlerinden kestirip erkenden platformun ucuna kaçmak gerekiyordu.Ama her defasında yanıltıyordu insanı arkadaş.

5 saat aralıksız öfke kriziyle inat etmiş en sonunda kesmiştim.Yoldaki yaratıklar sanırım 12 kez kesince tamamen kayboluyorlardı.Yolda yaratık kalmamıştı bir süre sonra.

Sanırım opsiyonel bir boss ama bir kere girince kesmek gerekiyordu emin değilim.

Genel bir tavsiye , bir boss'u baktınız yarım saat bir saat kesemediniz ertesi güne bırakın , o stresle keseceğiniz varsa da kesemiyorsunuz.Yarım bıraktığım oyunları ileride tekrar açıp ilk denemede geçtiğim çok oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 5 Mart 2021; 1:16:18 >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Anchient Dragon'dan büyük Dark Eater Midir var. :)

Kendisi Souls-Borne-Sekiro serisinin en zor Boss'udur. Seride tek başına kesemediğim tek Boss'dur.

• Fmye girmede sorun yaşayan var mı ana ekranda kalıyor basamıyorum hiçbir şeye

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.