Şimdi Ara

Xbox Series S 1TB, yeni renk seçeneğiyle çıktı: İşte fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Xbox Series S 1TB Carbon Black çıktı
    Microsoft, daha fazla depolama alanı isteyen ve siyah rengi sevenler için yeni Xbox Series S modelini piyasaya sürdü. Yepyeni karbon siyahı rengiyle Xbox Series S 1TB modeli online kanallardan satışa çıktı ancak yalnızca dijital sürümü bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Xbox Game Pass'e eklenecek oyunlar belli oldu! Eylül 2023

Yeni tanıtılan Xbox Series S modeli, rengi dışında ekstra sabit disk alanı sunmasıyla dikkat çekici. S serisi fiziksel medyayı kabul etmediğinden tek seçenek sabit sürücü. Önceki sürümler 512 GB ile sınırlıydı. Bu, üç veya dört AAA oyunu yükleyebileceğiniz anlamına geliyor. Örneğin, en yeni oyunlardan Starfield, 130GB yer istiyor. Oyunların ortalama boyutunun 100GB olduğu düşünüldüğüde, yeni Xbox Series S'te yedi veya sekiz oyun tutabileceksiniz. Ancak gün sonunda yeni oyunlar oynayabilmek için eski oyunları silmeniz veya harici sabit disk almanız gerekecek.

Xbox Series S 1TB modeli, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş materyallerden yapılmış çeşitli bileşenler içeriyor. Konsol, nispeten çevre dostu tasarıma sahip diyebiliriz. Microsoft, 2021 S Serisi konsollarla başlattığı trendi devam ettiriyor.

Xbox Series S 1TB fiyatı

xbox series s 1tb siyah fiyatı ne kadar
    Xbox Series S, disk sürücüyle gelmemesi, daha düşük çözünürlüğü desteklemesi gibi Series X’ten daha uygun fiyatlı olmasını sağlayan eksiklikler içeriyor. 1TB depolama alanlı Xbox Series S’in fiyatı; 350 dolar.

Kaynak:
    https://www.xbox.com/en-US/consoles/xbox-series-s/carbon-black

• Adamlar Series S cihazına miadi dolmuş diyor 😅 valla daha forza motor sport starfield daha da çıkacak bir dünya yeni oyunu bu konsol ile çok çok rahat şekilde büyük bir keyifle oynamayi düşünüyorum ve oynuyorum gıdıp 4K fantazisi 120 FPS olsun derseniz şuan onu hiç bir konsol veremiyor ki PC de bile dünya para harcamaniz lazim Xbox Series S bana göre bulunmaz bir nimet kıymetini bilene fantazi arayan bassın parayı full takım PC dizsin kardeşim safkan oyun oynayacak adam gider alır bu cihazları...
  • Oyun bile kaldıramıyor baldur's gate 3'ün ps5'e çıkarken xbox'a çıkamama sebebi puhahaha

• Series S'in miadı çoktan doldu.

• 350 dolar veren Series X de alır, maalesef Series S'in zamanı dolmak üzere. Pek çok geliştirici bu konsoldan dolayı ekstra çaba sarf ediyor optimize için.

• TITAN kullanıcısına yanıt

Baldur's Gate 3 bu konsola yıl bitmeden geliyor, ayrıca series s sahipleri şu an Starfield oynayabiliyorlar. Hem Starfield hem de BG3 oynayabileceğin tek konsol Series S puhahaha

• Baştan yanlış donanım tercihi ile çıkartılmış bir konsoldu diye düşünüyorum.

• Bunu yapana kadar X’teki diski çıkart. 350-400 dolar bandından sat. Peynir ekmek gibi gitsin. S Black gereksiz bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampec kullanıcısına yanıt
    Eminmisin hocam ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamlar Series S cihazına miadi dolmuş diyor 😅 valla daha forza motor sport starfield daha da çıkacak bir dünya yeni oyunu bu konsol ile çok çok rahat şekilde büyük bir keyifle oynamayi düşünüyorum ve oynuyorum gıdıp 4K fantazisi 120 FPS olsun derseniz şuan onu hiç bir konsol veremiyor ki PC de bile dünya para harcamaniz lazim Xbox Series S bana göre bulunmaz bir nimet kıymetini bilene fantazi arayan bassın parayı full takım PC dizsin kardeşim safkan oyun oynayacak adam gider alır bu cihazları...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt

Hiçbir bilgim yok kafadan sallıyorum yorumu malaesef  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.