Şimdi Ara

Xbox one yeni kullanımla ilgili acil bilgi lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birkaç sorum var. Konsoldan hiç anlamayan birine anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.
    Xbox one s in yanında 3 ay live 3 ayda gamepass üyeliği veriyor. Şimdi microsofun sitesinden baktım ilk ay 6 tl. Bu 6 tl yi alıp üstüne konsonun yanındaki bedavayı ekletebilirmiyiz. Veya ilk ay 6 tl verip 1 ay bittikten sonra konsolun yanındaki bedava kodumu girmeliyiz. Nasıl oluyor. 6 tl 1 aydan faydalanmak istiyorum.

2-gamepass bedava oyun yükleme anladım. Ama bu live üyeliği ne. Gold üyeliği ne oluyor.

3-Xbox ta netflixi ve youtubu iyi kullanmak için tv kumandası gibi bir kumanda varmı?

• 2-Live Gold Oyunları Online Oynamanı Sağlar.
    3-Televizyonunuz Smart İse Televizyon Kumandası İle Xbox'ı Yönetebilirsiniz.
    1.Soruyu Malesef Anlamadım:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuntMusallat

2-Live Gold Oyunları Online Oynamanı Sağlar.
    3-Televizyonunuz Smart İse Televizyon Kumandası İle Xbox'ı Yönetebilirsiniz.
    1.Soruyu Malesef Anlamadım:((
    Çok güzel birşey dedin. Nasıl tv kumandasıyla xbox ı kullanabilecem. Evet tv smart.

Diğer soru ise şöyle. Konsol yeni ve Şimdi xbox ın yanında 3 aylık gamepass ve live verdi. Şimdi bu konsolun yanında verilen hediye gamepass üyeliğini kullanmadan önce direk paralı olarak 1 ay üye olsam. Ardından hediye üyeliğide girsem otomatikman üyeliğim 4 aymı oluyor. Çünkü ilk defa üyelik yapanlara 6 tl 1 ay boyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord987 -- 4 Ekim 2019; 21:5:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

Çok güzel birşey dedin. Nasıl tv kumandasıyla xbox ı kullanabilecem. Evet tv smart.

Diğer soru ise şöyle. Konsol yeni ve Şimdi xbox ın yanında 3 aylık gamepass ve live verdi. Şimdi bu konsolun yanında verilen hediye gamepass üyeliğini kullanmadan önce direk paralı olarak 1 ay üye olsam. Ardından hediye üyeliğide girsem otomatikman üyeliğim 4 aymı oluyor. Çünkü ilk defa üyelik yapanlara 6 tl 1 ay boyunca.

Alıntıları Göster
    Xboxu Açıp Tv Kumandasını Kullanın Bağlamanıza Gerek Kalmıyor.Yani TV Kumandası Xboxa Her Zaman Bağlı Oluyor Xboxun Bağlı Olduğu Hdmi'ya Girip TV Kumandasıyla Kontrol Edebiliyorsunuz.
    3 Aylik Live Gold Kodunu Girip Gamepass Ultimate Alın 1 Aylık 6 Tl'ye 4 Ay Gamepass 4 Ay Live Goldun Olur Yani O 3 Aylık Gamepass Kodunu Kullanmana Gerek Kalmaz.

• quote:

Xboxu Açıp Tv Kumandasını Kullanın Bağlamanıza Gerek Kalmıyor.Yani TV Kumandası Xboxa Her Zaman Bağlı Oluyor Xboxun Bağlı Olduğu Hdmi'ya Girip TV Kumandasıyla Kontrol Edebiliyorsunuz.
    3 Aylik Live Gold Kodunu Girip Gamepass Ultimate Alın 1 Aylık 6 Tl'ye 4 Ay Gamepass 4 Ay Live Goldun Olur Yani O 3 Aylık Gamepass Kodunu Kullanmana Gerek Kalmaz.

Alıntıları Göster
    Anladığım 3 aylık live kodunu giricem. Sonra 1 aylık gamepass alacam. (İlk kodu girersem game pass yine 6 tl mi olacak.) sonra otomatikman 4 ay olacak dedin.
    3 aylık game pass kodu kullamama gerek yok dedin. Peki bu kalan gamepass kodunu 4 ay sonra kullanabilirmiyim.

Siparişini verdiğim ürün bu

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-s-1tb-pubg-3-ayl%C4%B1k-live-3-ayl%C4%B1k-gamepass-1185210.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0BxemmMUcEJnY4W9Rk0phqS5npO4I9UrFPK6_bwiuqvoolKG7zFGL0xoC5KIQAvD_BwE

• quote:

Anladığım 3 aylık live kodunu giricem. Sonra 1 aylık gamepass alacam. (İlk kodu girersem game pass yine 6 tl mi olacak.) sonra otomatikman 4 ay olacak dedin.
    3 aylık game pass kodu kullamama gerek yok dedin. Peki bu kalan gamepass kodunu 4 ay sonra kullanabilirmiyim.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1crosoft-xbox-one-s-1tb-pubg-3-ayl%C4%B1k-live-3-ayl%C4%B1k-gamepass-1185210.html?gclsrc=aw.ds&rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0BxemmMUcEJnY4W9Rk0phqS5npO4I9UrFPK6_bwiuqvoolKG7zFGL0xoC5KIQAvD_BwE

Alıntıları Göster
    Hocam Normal Gamepass Almayın Gamepass Ultimate Alınki Hem Gamepass Hem Live Gold 4 Aylık Olsun.

• quote:

Alıntıları Göster
    3 Aylık Gamepass Üyeliğinin Son Kullanma Tarihine Bakın Benim Bildiğim O Kodların 6 Aylık Ömrü Var Fakat Siz Yinede Bakın Son Kullanım Tarihine 4 Aydan Fazla Bir Ömrü Var İse Gamepass Ultimate Üyeliğiniz Bittiğinde 3 Aylık Kodu Kullanabilirsiniz.

• quote:

Hocam Normal Gamepass Almayın Gamepass Ultimate Alınki Hem Gamepass Hem Live Gold 4 Aylık Olsun.

Alıntıları Göster
    Kusura bakma çok sordum. Ama yanlış birşey yapmak istemiyorum. Tamam gamapass ve ultimate aynı anda alacam. Şuan ilk üye olanlara 6 tl yazıyor ikisi beraber. Tek karıştırdığım nokta önce 6 tl ye üye olup sonra hediye kodumu girecem. Siz dediğinize göre önce kodu girip sonra ikisine paralı üye olmam. İşte anlamadığım yer burası. Çünkü ilkin kodu girersem gamepass ve live yine 6 tl mi çekecek benden. Çünkü kodu girersem yeni üye olmamış olacam. 45 tl mi alır benden.

• lord987 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla live gold ve gamepass üyeliklerini 3+3 olarak toplamda 6 ay ultimate üyeliğe dönüştürüp 6+1 ile 7 ay ultimate oluyor. Yanlış biliyorsam daha önce deneyen arkadaşlar bilgilendirsinler
  • hiç macera yaşama bence direk 1yada 2 yılık gold çek üstüne gamepass ultimate çek kulan. forumda yazıyor gold üyeligi ultimate çevirmek yoları.
    şimdi kod ile yükleme yaparsan beli olmaz promosyon oldugu için kabul etmeme ihtimalide var sonuçta. ultimate olayı biterse 3 ay sonra kesin yıl başına kadar
    bitecek gibi duruyor temiz 2-3 yılık çek rahat et sonra uğraşmasın uzun yılar kulanacam diyorsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

hiç macera yaşama bence direk 1yada 2 yılık gold çek üstüne gamepass ultimate çek kulan. forumda yazıyor gold üyeligi ultimate çevirmek yoları.
    şimdi kod ile yükleme yaparsan beli olmaz promosyon oldugu için kabul etmeme ihtimalide var sonuçta. ultimate olayı biterse 3 ay sonra kesin yıl başına kadar
    bitecek gibi duruyor temiz 2-3 yılık çek rahat et sonra uğraşmasın uzun yılar kulanacam diyorsan
    Aklım iyice karıştı
    Şimdi kestiremiyorum uzun soluklu kullanabilirmiyim. Ps2 den sonra konsol dünyasını ve pc yi bıraktım. Şimdi bir heves var. 3 ay sonra sönermi devam edermi bilemem.
    İlk etapta senelik girmiyecem üyeliğe. Ama şuan 3 aylık live ve gamepass bedavdam var. Birde ilk üye olanlara 6 tl avantajı var. Bunları nasıl birleştirebilirim. Önce 6 tl ye aylık üye olup ultimate sonra bedava live kodumu gireyim.

Hayır önce kodları girin hesaba daha sonra 6 liraya ultimate üyeliğe çevirebilirsiniz, önce 6 liraya alırsanız sonradan kodları eklemeye çalıştığınızda 3 ay değil 1 ay 20 gün gibi süreler eklenir ultimate üyeliğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Hayır önce kodları girin hesaba daha sonra 6 liraya ultimate üyeliğe çevirebilirsiniz, önce 6 liraya alırsanız sonradan kodları eklemeye çalıştığınızda 3 ay değil 1 ay 20 gün gibi süreler eklenir ultimate üyeliğe
    Saolasın çözdüm olayı. Önce live kodunu girecem sonra 6 tl ye ultimete alacam toplam 4 ay olacak. Elimde 3 aylık gamepass kodu kalacak hediye gelen. Onuda 4 ay sonra zamanı varsa kullanırım. Çözdüm olayı. Ama kumanda olayı benim için çok öenmliydi. İnşallah tv kumandası direk xbox ta çalışır. Tekrar çok saolun
    Bence 3 aylık 2 kodu da girip 7 aylık ultimate hesaba çevirin, daha sonra gamepass kodunu eklediğinizde gold live üyeliğiniz olmadığı için online oyunları oynayamazsınız.
  • quote:

Bence 3 aylık 2 kodu da girip 7 aylık ultimate hesaba çevirin, daha sonra gamepass kodunu eklediğinizde gold live üyeliğiniz olmadığı için online oyunları oynayamazsınız.
    2 koduda girersem 7 aya çıkarmı acaba? Çünkü biri live diğeri gamepass. Gamepass ultimate değil.
    Evet 2 kodu girerseniz 7 ay olarak kullanabilirsiniz, boş yere sonradan gamepass kodunu girmeye çalışmayın
    Dediğim şekilde önce hesaba 3 aylık gold kodunu tanımlayın, sonra 3 aylık gamepass kodunu da girin bunları yaptıktan sonra 1 aylık gamepass ultimate kampanyasına katılın ve elinizde toplam 7 aylık gamepass ultimate üyeliğiniz olsun
  • quote:

Evet 2 kodu girerseniz 7 ay olarak kullanabilirsiniz, boş yere sonradan gamepass kodunu girmeye çalışmayın
    Dediğim şekilde önce hesaba 3 aylık gold kodunu tanımlayın, sonra 3 aylık gamepass kodunu da girin bunları yaptıktan sonra 1 aylık gamepass ultimate kampanyasına katılın ve elinizde toplam 7 aylık gamepass ultimate üyeliğiniz olsun
    Çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.