Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.134
Cevap
239
Favori
1.640.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22772278227922802281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Xbox Türkiye için telefon numarası ne

02123705555

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Xbox Türkiye için telefon numarası ne

02123705555

Benim aradigim. 02123755232

• İki no'yu da arayın. M.h. Mutlaka çıkar ilgilenir.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayınız. Dosya halinde faturanın mailini istiyor. Daha sonra garanti sürenizi uzatıyor. M H arıza kaydı oluşturuyor. Size nereye nasıl göndereceğiniz mail şeklinde bilgi geliyor.

Bana sıfır beyaz kol gönderdiler. Ellerinde siyah yokmuş.
  • muratdm M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, chat aracılığıyla garanti suresini uzatma islemini dile getirdim 24-48 saat icinde mail gelecegini soylediler...müşteri hzm aradim garanti suresi isleminiz duzeltilsin tekrar arayin o zaman kontrol eder islemleri baslatiriz degisim icin dediler...ne kadar surede geldi elinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 18 Ocak 2017; 22:29:38 >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık olarak 2 hafta sürdü.
  • Path of Exile Xbox One için Duyuruldu

Oynaması ücretsiz olan Path of Exile Ekim 2013 tarihinde PC'ye çıkış yapmıştı. Diablo'yu andıran karanlık fantezi-aksiyon-rol yapma oyunu türündeki Path of Exile birçok basın ve oyuncu tarafından oldukça sevildi. Oyunun metacritic ortalaması da 86.

Path of Exile Xbox One sürümü PC ile farklı sunucular da olacak. PC sürümündeki tüm içerikler de Xbox One sürümünde bulunacak.

Xbox One sürümü için paylaşılan duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz

Phil Spencer: 2017, Xbox One için Eğlenceli Bir Yıl Olacak

Xbox'ın pazarlama kısmının başında bulunan Aaron Greenberg, geçtiğimiz aylarda Project Scorpio hakkındaki "2017, Xbox'ın yılı olacak." açıklamasını yapmıştı. Şimdi ise Xbox patronu Phil Spencer bu kez oyunlar üzerinden "2017, Xbox One için eğlenceli bir yıl olacak." açıklamasını yaptı.

Phil Spencer twitter üzerinden yaptığı açıklamasında, bu yıl sunulacak oyunların kendileri için farklı olup, Halo ve Gears değil de onun yerine yeni deneyimler ile birlikte yeni IP'ler olacağını ve bunun sonucunda da konsol için eğlenceli bir yıl olacağını belirtti.

“XB1 games shipping this year are different for us. not Halo FPS/Gears led, new experiences with different IP, will be fun year”

2017'de gelecek yeni IP'lere baktığımızda ise Sea of Thieves ve Cuphead dikkatimizi çekiyor. Bunların dışında 2017'de Halo Wars 2, Crackdown 3 ve State of Decay 2 de çıkış yapacak. Kesin olmasa da Forza MS 7, Ashen, Below ve Phantom Dust oyunları da bu yıl çıkabilir. E3 2017 esnasında da muhakkak yeni duyurular gelecektir.

Rapor: Xbox One 26 Milyon Sattı

Microsoft, Xbox One'ın satış miktarını açıklamıyor ancak SuperData'nın verilerine göre Xbox One satışları 26 milyona ulaşmış durumda.

SuperData, geçtiğimiz günlerde Nintendo Switch ile ilgili bir makale yayınladı ve bu makalede Xbox One'ın 26 milyon sattığı belirtilmiş. Ayrıca PlayStation 4 satışları için de 55 milyon denilmiş. Sony Interactive Entertainment ise PlayStation 4'ün 1 Ocak 2017 ile dünya genelinde 53.4 milyona ulaştığını bildirmişti.

Microsoft tarafından henüz bu haber üzerine bir açıklama gelmedi.

Xbox One, ilk olarak Kasım 2013 tarihinde çıkış yapmıştı. Ardından Microsoft cihazın slim modelini Ağustos 2016'da piyasaya sundu. Şimdi ise gözler 2017 tatil sezonunda gelecek Project Scorpio'da.

• çıktıktan 2 ay sonra gold ile bedava olur, pc de diablo 2 oynayın daha iyi. kaldı ki d3 ün indirimlerde 60 70 tl'yi bulduğu yerde bu çöpe kimse para vermez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

çıktıktan 2 ay sonra gold ile bedava olur, pc de diablo 2 oynayın daha iyi. kaldı ki d3 ün indirimlerde 60 70 tl'yi bulduğu yerde bu çöpe kimse para vermez...

para vermene gerek yok dostum oyun zaten bedava, arkadaş yukarıda belirtmiş aslında bedava olduğunu, ama bilip bilmeden oyuna sövmeye okadar kanalize olmuşsun ki görememişsin sanırım,

Bu arada bu tarz aksiyon rpg sevenler için oyun çok sağlamdır çok çok detaylı bulmaca gibi talent ağaçları vardır bu tarz detayları sevenlere tavsiye ederim.
  • Meta si 86 bos oyun degil sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyy

quote:

çıktıktan 2 ay sonra gold ile bedava olur, pc de diablo 2 oynayın daha iyi. kaldı ki d3 ün indirimlerde 60 70 tl'yi bulduğu yerde bu çöpe kimse para vermez...

para vermene gerek yok dostum oyun zaten bedava, arkadaş yukarıda belirtmiş aslında bedava olduğunu, ama bilip bilmeden oyuna sövmeye okadar kanalize olmuşsun ki görememişsin sanırım,

Bu arada bu tarz aksiyon rpg sevenler için oyun çok sağlamdır çok çok detaylı bulmaca gibi talent ağaçları vardır bu tarz detayları sevenlere tavsiye ederim.

özür dilerim kırdıysam....
    bi oyun çöpse çöptür, bu oyun d3 çıkıncaya kadar oyunu sabırsızlıkla bekleyen insanlardan faydalanmak için yapılmış bir oyundur.
    hatta oyunun reklamı yapılırken ''yok efendim d2 yi yapanlar blizzardtan ayrılıp bu oyunu geliştirdi'' diye saçmalamışlardır.
    ve evet sövülesi bir oyundur. pc de bile tutmayan bir oyunu x1 a getirmek denyoluğun önde gidenidir...
    tamamamen diablo çakması bi oyundur. bunu ms in duyurması bile oyunculara hakarettir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alyy

quote:

özür dilerim kırdıysam....
    bi oyun çöpse çöptür, bu oyun d3 çıkıncaya kadar oyunu sabırsızlıkla bekleyen insanlardan faydalanmak için yapılmış bir oyundur.
    hatta oyunun reklamı yapılırken ''yok efendim d2 yi yapanlar blizzardtan ayrılıp bu oyunu geliştirdi'' diye saçmalamışlardır.
    ve evet sövülesi bir oyundur. pc de bile tutmayan bir oyunu x1 a getirmek denyoluğun önde gidenidir...
    tamamamen diablo çakması bi oyundur. bunu ms in duyurması bile oyunculara hakarettir.

Dostum bilmiyorsun bari araştır yada hiç yazma hiç bilgi sahibi olmadığın oyun hakkında cahil cahil yazıp kendini rezil ediyorsun, diablo 3 Mayıs 2012 de çıkmış path of exile Ekim 2013, beklerken falanı nerden nasıl uydurdun, oyunu oynarsın çöp dersin saygı duyarım bende zaten oyunun fanı veya savunucusu değilim ama hiç bişi bilmeden kuru sıkı salladığın o kadar belliki okuyunca iğreti göze batıyor yazdıkların, naçizane tavsiyem bilgi sahibi olmadığın durumlarda kendini zorlama illa bişey yazmak zorunda değilsin.

• yayengec kullanıcısına yanıt
    her malın alıcısı vardır neden böyle düşünüyorsunuz ki ? planetside2 o kadar tutan popüler bir oyun değil ama ps4 de geldi e bakıyorum oyunu sevip oynayan bir kitle de var beğenmeyip sizin gibi çop diyende ama ortada bir emek var bunların minik bir kısmını bile yapamıyorken emeğe saygı göstermeyip çöp demek etik olmuyor bence

oynamaya bilirsiniz sevmeyebilirsiniz ama gelsin ben oynayacağım belki başları da bir bakayım diyip hoşlarına gidecek.

ha çakması benzeri kopyası o lafa birşey diyemem mantıklı düşünürsek zaten oyunlarda belirli bir tema var bütün yarış oyunları aynı profilde ama onları birbirinden ayıran grafik kaplama vs vs gibi etkenler farklarını oluşturur bu oyunlarda da öyle
  • D3 cikmadan once oynadim bu oyunu. Belki beta falandir ama oynadim. Diablo serisi hastasiyimdir... O yuzden benzer bi cok oyunu denedim. Benim asil derdim ms in sanki exc duyurur gibi duyurmasi... Fable ve scalebound gibi excler İptal edildikten sonra bu duyuru komik geldi... Gidin van helsing oynayin daha iyi...

• Her oyuna herkes yorum yapabilir ama şu oyuna üstüne basa basa çöp diyeni de çok kâle almamak lazım kanımca.
  • quote:

D3 cikmadan once oynadim bu oyunu. Belki beta falandir ama oynadim. Diablo serisi hastasiyimdir... O yuzden benzer bi cok oyunu denedim. Benim asil derdim ms in sanki exc duyurur gibi duyurmasi... Fable ve scalebound gibi excler İptal edildikten sonra bu duyuru komik geldi... Gidin van helsing oynayin daha iyi...

bu oyun diablo 3 çıkmadan önce bayağı ünlü oldu, diablo 3 yanlış hatırlamıyorsam 1-2 kere ertelenince bekleyen herkes gibi bende oyunu yükledim ve oynadım. oyun ciddi anlamda berbattı. ama ozaman betaydı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Her oyuna herkes yorum yapabilir ama şu oyuna üstüne basa basa çöp diyeni de çok kâle almamak lazım kanımca.

Hey allahim savundugunuz oyun path of exile. Asil bu oyunu iyi diye savunmak komiklik. Oyundan az cok anlayan bu oyunu indirir 1 saat dener sonra siler bir daha da hatirlamaz bile.... Tekrar soyluyorum bu oyun icin x1 i calistirmak elektrik israfidir. Indirmek kota ziyanligidir. Kumandanin pillerine yazik. Konsollara yakismayacak bir oyundur.

• Aslında tartışılan konu oyunun exc olmuş gibi duyrulması. Normalde kimsenin haberi olmasa kavga çıkmayacak. Ms eve kırık not almış veya suç işlemiş bir çocuk gibi yan odaya geçse kimse birşey demeyecek :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodinb -- 21 Ocak 2017; 13:58:47 >
  • Bence poe baya iyi olucak bu turde dogru duzgun oyun yok konsolda.

• Xbox'ta Bu Hafta: 20 Ocak 2017

• 
Sayfa: önceki 22772278227922802281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.