Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler olay yanlış anlaşıldı sıkıntı xbox one oyunun alış verişinde değil (belli yöntemler ile başka ülkelerden almaya devam) .xbox 360 marketinden ucuza oyun alıcakken bölge kilidine takılmamız ve xbox one daki yöntemlerin işe yaramaması.
    Nedeni tekken tag 2 oyunu tr marketine koymamışlar. Başka bölgeden dene diğimizde hata alıyoruz.
    Sıkıntı yok çok eylenecük . 1 trb hd yetmiyor artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

yazın yada sonbahara doğru X1 alıcam. Bu nedenle şimdiden bir gold üyelik açıp, ozamana kadar çıkacak oyunları biriktirmeyi düşünüyorum. Ps4 teki gibi hesabı açıp pc den o ayın ücretsiz oyunlarını açacağım xbox hesabına ekleye bilir miyim ?
  • AZRAILXX kullanıcısına yanıt
    tabiki ekleyebilirsin
  • polat417 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, açtım hesabı X1 oyunlarını ekledim. 360 için olanlar eklenmiyor galiba.
    hayır 360 oyunlarıda eklenebiliyor zaten galiba hala konsoldan 360 oyunları alınamıyor.ben hep pc den ekliyorum.
    360 için Borderlands vardı ayın 31ine kadar eklenebilir gözüküyordu ama ekleyemedim onu
    eklenmesi lazım goldu yenimi aldınız
    Evet, 1 aylık deneme açıp sonrada senelik üyeliği aldım. nisan 2017ye kadar gözüküyor şuan
    hocam biraz bekleyip tekrar deneyin isterseniz. yine sorun çıkarsa xbox müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz
  • Son güncellemeden sonra oyun indirirken '' installation stopped '' hatasını alanlar var mı ? Gece bırakıyorum ertesi gün bir açıyorum. İnmesi gerektiği kadar inmemiş ( yada hiç inmemiş ) , kenardada 20 tane hata bildirisi.
    Xbox support'a sordum genel bir sorun var mı diye yok dediler. Birde buraya bakayım dedim var mı bu hatayı alan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Son güncellemeden sonra oyun indirirken '' installation stopped '' hatasını alanlar var mı ? Gece bırakıyorum ertesi gün bir açıyorum. İnmesi gerektiği kadar inmemiş ( yada hiç inmemiş ) , kenardada 20 tane hata bildirisi.
    Xbox support'a sordum genel bir sorun var mı diye yok dediler. Birde buraya bakayım dedim var mı bu hatayı alan.

live bağlantısı sorunu.
    kendi kendine geçiyor. aynısı bende de oldu hatta dedim yurt dışı almaktan kaynaklımı diye ama sorunsuz indirdi hepsini.
  • kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt
    hocam hesap hangi ülkeye kayıtlıysa ona göre işlem yapıyor galiba.
    şöyle benim iki hesabım var birisi tr diğeri uk, tr olanda satın al dediğim zaman bu teklif bölgenizde geçerli değildir diyor.uk hesabımdan satın al dediğimde de pound ile işlem yaptırıyor.
    yani deek istediğim galiba hesap hangi ülkeye kayıtlıysa ona göre işem yapıyor. Umarım anlatabilmişimdir.
  • Yeni arayüze geçtiğimizde olmuştu. Kendi kendine geçmişti. Şimdi geri geldi. Dedim acaba son updatele alakalı genel bir sorun mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AZRAILXX

360 için Borderlands vardı ayın 31ine kadar eklenebilir gözüküyordu ama ekleyemedim onu

bende de yuklenmiyor müsteri hizmetleri konsolunuzda bir xbox 360 hesabı ile oturum acıp deneyin dedi. olmadı en son çare x360 ile oturum açıp arkasından my home xbox yap dedi...
    denemedim ama
  • beklemekta fayda var. 2-3 gun once yasadım dediğin sorunu kendi kendine indirdi sonra.
    ama iyi siinir bozuyor
  • Tamam öyle yaparım, oyunun teklifi bitmeden eklersem güzel olur. Yardımlarınız için teşekkürler, umarım en kısa zamanda konsolu alır bu bölümde de kardeşliğe katılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AZRAILXX -- 28 Mart 2016; 23:05:18 >
  • xbox aldık diyelim normalde mail olarak kullanmış olduğum live hesabım iş görür sanırım artı birşey yapmamıza gerek varmı ?
  • sanırım vpn patlamış.
    bugun oyun alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

xbox aldık diyelim normalde mail olarak kullanmış olduğum live hesabım iş görür sanırım artı birşey yapmamıza gerek varmı ?

Online oyun oynuyorsan, hesabına aylık veya yıllık olarak satılan GOLD denilen zımbırtıdan alman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWhiteman1903

sanırım vpn patlamış.
    bugun oyun alan var mı

Sorun devam etmekte.
  • 
Sayfa: önceki 21232124212521262127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.