Şimdi Ara

Xbox one x NAT hatası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mandalena

Peki hocam modem bi şekilde resetlendi. O zaman 100 ipye tekrar geçme durumu olur mu
    Hayır işe yaramaz. İşlemi vodafone mh bile yapsa işe yaramıyor. Ben 1 yıllık vodafone fiber abonesiyim. İlk 9 ay sorun yaşamadım, geçtiğimiz 3 ay önce ıp bloğumda arıza sonrası değişiklik yaptılar ve 100’lü blokta cgnat’a alındım. Yaklaşık 1,5 ay görüşmediğim yer, mail atmadığım kişi kalmadı diyebilirim, çok uğraştım ve en sonunda 188’li bloğa aldıklarında sorunum düzeldi. Hatta sorunu geç çözdükleri için 2 aylık faturam da epey bir indirim yaptılar. 1,5 aydır sorunsuz kullanıyorum. Buradaki sorun cgnat’da olmaktan kaynaklanıyor.

Vodafone mh ile görüşürken nat hatası aldığınızı, oynadığınız online oyunlarda problem yaşandığını, daha önce sorun yokken birden bire bu durumun olduğunu söyleyin. Oyunların adını özellikle şikayet kayıtlarında belirtin. Mh çok bilgili değil ne yazık ki, konu uzayacaktır ancak sabırlı olun. Btk üzerinden de şikayet bildirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 27 Mayıs 2020; 22:10:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini her aradığım da yaşadığım hatayı dile getiriyorum. Bana sürekli sabit ip öneriliyor. Btkdan şikayet açayım bari.

• Mandalena M kullanıcısına yanıt
    Çözüm sabit ıp değil, bilgisiz oldukları için bu şekilde önerilerde bulunuyorlar. Çözüm ıp bloğunuzun size gelen dış hat üzerinden değiştirilmesi, yani farklı bir bloğa alınmanız.

Sabit ıp almaya çalışanların durumlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.
    https://www.sikayetvar.com/vodafone-net/ip/sabit
  • Arkadaslar bendede vodafone var ayni sorun kablo nette hicbir problem yoktu

• 2 gündür şu sorunu yaşıyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.