Şimdi Ara

Xbox One X mi? Ps4 Pro mu? PC mi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
16.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki yorumda haklısınız hocam ama RDR 2 hariç neredeyse bütün Xbox oyunlarını zaten PC de oynuyorum bilgisayarı satıp da Xbox almanın bana ne artısı olacak onu anlamadım PlayStation 4 ün kendi oyunları beni benden alıyor ama oda performans sorunlu nasıl olacak bu iş anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alptunga22 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamak için bilgisayarla uğraşmak zorunda kalmayacaksın, tek işi oyun oynatmak olan standart bir sistemde oynayacaksın.

Bilgisayarla uğraşmak benim için mesele değil, akşam işten geldiğimde de oyun oynamak için masaya oturmaktan gocunmam, gerekirse tvye takarım üşenmem, salonda çirkin dursun yer kaplasın sallamam diyorsan Xbox alman için hiçbir sebep yok.

RDR2 de gelir PC’ye er geç.

Bir defa Xbox One X ya da 4K monitörde iyi bir PC gördüysen bir daha PS4de oyun oynayamazsın boşa para verme. En son Division 2 aldım PS4’de; iki ayda 6 saat oynamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 3 Ekim 2019; 14:7:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Oyun oynamak için bilgisayarla uğraşmak zorunda kalmayacaksın, tek işi oyun oynatmak olan standart bir sistemde oynayacaksın.

Bilgisayarla uğraşmak benim için mesele değil, akşam işten geldiğimde de oyun oynamak için masaya oturmaktan gocunmam, gerekirse tvye takarım üşenmem, salonda çirkin dursun yer kaplasın sallamam diyorsan Xbox alman için hiçbir sebep yok.

RDR2 de gelir PC’ye er geç.

Bir defa Xbox One X ya da 4K monitörde iyi bir PC gördüysen bir daha PS4de oyun oynayamazsın boşa para verme. En son Division 2 aldım PS4’de; iki ayda 6 saat oynamışım.
    Cevap için Teşekkürler hocam

• Valla oyunları bi kenara koyun elite kol 2 geliyor kasım 4 te,bunun için bile xbox alınır diğer şeyleri yazmıyorum ,elite kollar başka bi dünya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle güncel Fiyat/Performans olarak XBOX ONE X...
  • aynen şu anda xbox one x 2. elleri 2.000-2.500tl
    bu fiyata pc nin ekran kartını zor alınır eş değeri olan

birde konsolun rahatlığı var kol a alıştıktan sonra klavye
    fare eziyet gelir oyunlarda. birde arkadaş çevre edindiğinde
    konsol sesli sohbet olsun baglantı olsun herseyi pratik.
    pc de bu işler eziyet niteliğinde.
    ps3 zamanı olsa pc derdim. ama şu nesilde ve gelecek
    nesilerde konsol her zaman bir adım önde olacak. ps3 zamanı
    oyunlar pc için yapılıp konsolara port ediliyordu. bu nesilde
    tam tersi oldu artık konsol için yapılıyor oyunlar pc lere
    port ediliyor.
  • Ben Cihazı Kırdırtcam Ne almanmı Tavsiye edersiniz ?
  • Xbox one x

• PlayStation konu kilit

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Yıl olmuş 2019 hala Pc de oyun oynayan kaldımı ama kalmıştır çünkü Torrent gibi bir unsur var. Pc de oyun oynayanların %85 i torrent için Pc yi tercih ediyor. Yoksa umurlarında dahi olmaz o Pc. Ben sıkı bir oyuncuyum arkadaşın dediği gibi öyle kafa dağıtma amacı ile oyun oynamıyorum kesinlikle ama oyun konusunda tercihim her zaman konsol olmuştur bundan sonra da değişeceğini hiç sanmıyorum.
    Bende cok siki oyuncuyum ama hala alisamadim gamepade esir olmaya. Yalan yok oynadigim witcher, dmc gibi bir cok oyunlari f710 ile oynuyorum. Ama yeri geldimi starcraft gibi gerçek zamanli strateji acarim. Zaten bu konsollar yuzunden bitti bu tarz oyunlar. Fpsleri ne kadar alisirsan alis, bence eziyettir gamepad ile oynamak. Bence hala oyunda en iyisi pc dir

• arkadaşlar, xbox one x almayı düşünüyorum. bir arkadaşımın amerika dan alabilme durumu var. black friday indirimi olursa çok uyguna gelebilir. sizce TR'den mi almalıyım amerikadan mı? Amerikan versiyonununda elektrik soketi vs farklı o biraz kafamı kurcalıyor bir de garanti olayı. Sizce ne yapmalıyım? TR'de black friday de indirim olur mu dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notther

arkadaşlar, xbox one x almayı düşünüyorum. bir arkadaşımın amerika dan alabilme durumu var. black friday indirimi olursa çok uyguna gelebilir. sizce TR'den mi almalıyım amerikadan mı? Amerikan versiyonununda elektrik soketi vs farklı o biraz kafamı kurcalıyor bir de garanti olayı. Sizce ne yapmalıyım? TR'de black friday de indirim olur mu dersiniz?
    Büyük ihtimalle tr de Black friday zamanı 2500 olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    şu an amazonda 400$ civarında fiyatları. Bakalım orada ne kadar olacak?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Bu BF ne zaman olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Bu BF ne zaman olacak?
    Kasım ayının son cuması

• notther kullanıcısına yanıt
    Şu an n11 den 250 liralık ücretsiz kuponla 2339 liraya satın alabiliyorsunuz bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Şu an n11 den 250 liralık ücretsiz kuponla 2339 liraya satın alabiliyorsunuz bilginiz olsun
    o kuponu nerden bulabiliyoruz? yada nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Kasım ayının son cuması

Alıntıları Göster
    teşekkürler.
  • N11 kendisi veriyor, siteyi ya da mobil uygulamasını takip edin kuponları görürsünüz. Tıklayarak kendi hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz 1 adet, şu an bitmişse bile tekrar dağıtılır gün içinde takipte kalın almak istiyorsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

N11 kendisi veriyor, siteyi ya da mobil uygulamasını takip edin kuponları görürsünüz. Tıklayarak kendi hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz 1 adet, şu an bitmişse bile tekrar dağıtılır gün içinde takipte kalın almak istiyorsanız
    tamam dostum. one x almak istiyorum. denk gelirse çok iyi olur hakikaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.