Şimdi Ara

Xbox one şarj kiti kullanıyor musunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şarj kiti ile mi pil ile mi oynuyorsunuz?

Şarj kiti kullanan var sa memnun mu?

• Ben şarj kitinden gayet memnunum, konsolun Türkiye'deki ilk çıkış tarihiyle beraber almıştım; o günden beri kullanıyorum şarj tutma konusunda bir sorun yaşamadım. Tabiki oynanış saatine göre değişir ama ben tam şarj ile 15 gün civarı oynuyorum.
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt

Hocam böyle iki farklı paket var biri daha ucuz.Genel manada pek yorum bulamadım bunlarla ilgili çok fazla satanda yok gerçi sizinki hangisi?

Şu pilin kablonun üstünde durduğundaki ile ilgili okuduğum yorumlar kötüydü.Şarjının pek gitmedğini yazmışlar

• Pil kullanıyorum

GP Reckyo+ Pro AA 2000mah (eneloop benzeri teknoloji kullanmakta)

Şarj Aleti Nitecore i2

Kaç saat gittiğini hesaplamadım ama bana 2 hafta bazen 3 hafta gidiyor bazen çok oynuyorum bazen açmıyorum ama piller eneloop özellikli olduğu için iyi şarj tutuyor normalde rechargeable piller enerjiyi bir süre sonra tamamen boşaltıyor aldıklarım enerjiyi 5 yıl sonra bile %70 tutabiliyor.

Şarj kitinin orjinali iyiymiş ama çakmasına bulaşmayın diyorlar bilginiz olsun araştırıp alın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O attığın ilk fotoğraf çakma kesinlikle alma ikinci olan gerçek ancak şu an Türkiye'de hiçbir yerde yok. Genelde çakmasını satıyorlar bende bu yüzden duracell 4 tane şarjlı pil ve şarj cihazını 90 tl ye aldım aynı fiyata geldi ve gayet memnunum. Kesinlikle çakma şarj kitlerini alma derim zaten çoğu da kola oturmuyor bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gamepadde orjinal şarj kiti, 2 gamepadde normal pil kullanıyorum... tavsiyem kenarda bekleyecek, misafir gamepadi ise şarjlı yerine normal pil yada beklemeye dayanıklı(GP Recyko+ gibi) şarjlı piller kullanman... gündelik padler için play+charge kit alabilirsin ama arkadaşların dediği gibi, ilk fotodaki bariz çakma, onun kalitesi korkunç olabilir :))
  • orj. şarj kiti aradım bulamadım , gerekte kalmadı kendi müşterimden 12 li gp ultra pil alıyorum 10 tl fiyatı çift pil 1 haftadan uzun gidiyor günde en az 3-4 saat oyun oynarım
  • Kesinlikle şarjlı pil. Şarj kitini 1 hafta kullanabildim. 8-10 saatte şarjı bitiyor. Duracell 2500 ile 25-30 saat civarı oynama süresi var. Ne zaman pilleri şarja taktığımı unutuyorum. Panasonic eneloop öneririm.
  • Alt resimde bulunan orjinalini kullanıyorum, eğer şarj kiti alacaksanız tavsiye ederim.
  • xbox one s controller'ından çıkan duracell piller şarjlı değil sanırım, doğru mu? apple'ın şarjlı pillerini almıştım önceden, onları kullanabilir miyim?
  • Ucuzundan hangi şarjli pili nereden bulurum.

2-3 gunde bitiyor duracell pill

• şu an için performans olarak en iyi pil Panasonic eneloop Pro, şiddetle tavsiye ederim.

• garip olmayacaksa neden şarjlı yapmaya çalıştığınızı sorabilir miyiz? avantajı nedir? bana pil daha iyi gibi geliyor. şarj etme derdi yok, biterse hemen yenisini takıyorsun.
  • Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    pil uzun vadede masraflı oluyor sanki hocam.

Sonra sürekli pil almak dert

arka kapağı tak çıkar tak çıkar tutmuyor falan sonra

5 yıl ps3de şarj kablosu kullandıkm kutu içinden çıkan çok memnundum.5 yılın sonunda bile tek şarjla 3-4 gün oynuyordum günde 10 saatten
  • Ben az kullanıyorum

Kolun birinde şarj kiti var

Diğerinde pil

Az kullandığımdan şarjı bitince takıyorum doluyor iyi oluyor

Pilli de bitince git dolaptan pil al değiştir oluyor ama pil her an bitmiş olabilir. Arada kullandığım için fark etmem zaten

Bundan dolayı şarj kiti faydalı

Hem daha hafif oluyor kol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızım için sürekli kullandığımız nebulizatörden çıkan bitmemiş duracell pilleri kullanıyorum. Migrosun duracell kampanyalarını kovalayıp bayağı ucuza alıyorum. Çıkma piller bile beni 1 ay götürüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.