Şimdi Ara

Xbox One S almalı mıyım? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

beyler ps4te online daha kalabalik diyolar yani turk rakip daha cokmus xboxta rakip bulunmaz diyolar dogru mu? xboxin ps4 e gore avantaji ne? niye xbox aliyor insanlar

Türkiye'de Xbox'a göre daha çok PS kullanıcısı vardır. Xbox'ta rakip bulunmaz diyenler halt etmiş. Mesela BF1'de oyuncu sayısı sırasıyla PS, Xbox, PC'dir. PC'de rakip bulamama sıkıntısı var mı ki Xbox'ta olsun. Boş konuşanları aldırma.

Genel olarak Xbox alınma sebebi kontrolcüsü, online altyapısı, Gold ve EA Access'tir. Ek olarak Game Pass de bu listeye eklenebilir, daha bu ay geldi.

Hocam nedir bu ea access muhabbeti bir de game pass. bu arada xbox kontrolcusu fifa icin ideal mi? anologlar yanyana degil de capraz duruyor ben hep ps oynadigim icin tuhaf geliyor. rahat midir. fps ve fifa icin.

son olarak gta 5 i ingilizce bilmeden nasil oynuyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum orda yazım şimdide yazıyorum babasına aglayan cocuga ps4 alıyorlar hepside gta5 de ben proyum ben haker im diyip salak saçma işlerle ugraşıyorlar

15 yaş altı grup bu tabir ettimiz grup hepsi ps4 kullanıyor suana kadar xbox da nakir 4 -5 tana yaşları ufak gördüm onlarda allahtan öyle degillerdi

bide xbox kullanıcıları hep 18 yaş üzeri oluyor cebini düsünen xbox alıyor

gold olsun ea acces olsun cok cüzzi paralara tonla oyun alıyorsun

gold 180 tl 1 seneligi her ay 4 tane oyun geliyor 2 one ve 2 360 olmak üzere klasik oyunları hak eza ps4 de oynayamaz iken one da oynuyorsun geriye uyuymluluk adı alıtında

ea acces yıllıgı 65 tl ordada cok saglam oyunlar geliyor

burdan ea acces in verdigi oyunları görebilirsin
    http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

dostum bide youtube ps4 kutu açılımı yaz ne demek istedigimi cok iyi açıklayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 3 Haziran 2017; 17:13:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

dostum orda yazım şimdide yazıyorum babasına aglayan cocuga ps4 alıyorlar hepside gta5 de ben proyum ben haker im diyip salak saçma işlerle ugraşıyorlar

15 yaş altı grup bu tabir ettimiz grup hepsi ps4 kullanıyor suana kadar xbox da nakir 4 -5 tana yaşları ufak gördüm onlarda allahtan öyle degillerdi

bide xbox kullanıcıları hep 18 yaş üzeri oluyor cebini düsünen xbox alıyor

gold olsun ea acces olsun cok cüzzi paralara tonla oyun alıyorsun

gold 180 tl 1 seneligi her ay 4 tane oyun geliyor 2 one ve 2 360 olmak üzere klasik oyunları hak eza ps4 de oynayamaz iken one da oynuyorsun geriye uyuymluluk adı alıtında

ea acces yıllıgı 65 tl ordada cok saglam oyunlar geliyor

burdan ea acces in verdigi oyunları görebilirsin
    http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

dostum bide youtube ps4 kutu açılımı yaz ne demek istedigimi cok iyi açıklayacaktır

xbox one da pahali hocam sanki. ucuzluk kismi live de mi? kontrolcusu iyi mi xboxin.

• hocam sıfır olan her cihaz pahalı ps4 dede plus üyelik olmadan online oynanmıyor

xbox in kontrolcüsü fps tps tarzı oyunalr için cok cok iyi

bf1 ve gta tarzı oyunlarda süper kol olarak
  • gta 5 ingilizce bilmeden nasil oynaniyor

• gta 5 dil istiyen bi oyun degil la.noire ile kariştırdın zaten göreve gidridignde gidecegin yer haritada gösteriyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

gta 5 dil istiyen bi oyun degil la.noire ile kariştırdın zaten göreve gidridignde gidecegin yer haritada gösteriyor zaten

ama oyunda diyaloglar var biseyler dönüyo dil bilmeyince şuursuz oynamis olmuyoz mu

• suana kadar türkçe oyun geldimide oynıyalım kardeşim türkçe oyun yeni yeni filizleniyor tabi bu is original oyun satılarak olur

gta 5 türkiyede satiş rekoru kirsin anında türkçe geliyormu gelmiyormu

amma velakin pc de korsan xbox 360 ve ps3 dede korsan oynandıgı için türkiye genelin adam oyununu haklı olrak türkçe yapmıyor ama battlefield 1 vs mültiplayer agırlıklı oyun türkiyede satıldıgı için türkçe geldi
  • Hala almadın mı kardeş? 6 ay oldu neredeyse. :)

• play stationa cikan exc oyunlari xboxa gore avantaj sagliyor mu? yani xboxcilar bu oyunlari oynayamadiklari icin uzgunler mi ?

• üzgünlükle alakası yok eger ex degilde sadece multi odaklı bi insan isen xbox iyi ama yok ben ex hastasıyım illa o ex leri oynamam gerek diyorsanda ps4

sonuçta ex oyunları bitirdigin zaman yüzüne bidaha bakmıcaksın eger elinde para varsa her iki konsolda alınmalı bence ps4 de exleri bitirip satarsın xbox dada full multi devam edersin
  • Selam beyler beni ps kismindan bilen bilir.Yaklasik 1 yildir ps 4 kullanmaktaym ve gayette memnunum ancak kafama simdi bir sey takildi xbox one 1tb 2 oyun sifir olarak 819 tlye buldm.Acikcasi ps4 pro icin biriktirdgim parada duruyor (1450 tl gibi bir sey olmasi lazm).Ben normalde bu x1 i hemen alacaktm cunku yaklasik 4 yil x360 kullanmisligim var ve xboxa yabanci degilm bildiginiz uzere 12 haziran da scorpio tanitilior eger scorpio tanitilirsa one s oyunlu paketi 999 civarina duser mi saygilar.

• Ha bu arada alma isteme sebebim forza, halo ve ea oyunlarinin daha guzel online kalitesi olmasi.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    One S 1100'e bulunabiliyor diye biliyorum, ek olarak bu ay 2. kol var tüm paketlerde. Bu kolu satarsan daha uyguna gelmiş olur.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    N11 de falan var mi 2.kol hocam cunku n11 de baya ucuza geliyor kupon + kodla

• ps4 ile xbox arasinda buyuk bir gelgit yasiyorum

• Hocam kampanyayı vatan pc yapıyor 3ay gold ve fifa17 li paket bar onu alıp fifa yı satıp ea acces alabilirsin üstüne ekleyip

2.kol ve kulaklık veriyor

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Bakaym hocam.

• baktınızmı hocam cevap gemedi sizden
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Baktm hocam ancak biraz pahali geldi 2.kol olmasi tabi ki avantaj ancak 1300 tl gercekten pahali 13 hazirani bekleyecegm bakalm.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.