Şimdi Ara

Xbox one oyun indirme sorunu.. Delireceğim..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar... Yeğenime sıfır xbox one elite aldık.. Bir kaç gün öncede başka bir xbox one sahibi arkadaşımla ortak olup yıllık gold ve cod deluxe sürümü satın aldırdım.. İki alışverişide yeni bir mail hesabı alarak gerçekleştirdik.. Gelelim sorunumuza...

Yegenim hesabı p2 yaptı.. Arkadaşı ise p1.. Arkadası cod oyunu indirirken download sık sık duraklasada bir gunde indirdi.. Şu an oynuyor... Fakat p2 olan yegenimin downloadı yuzde3 de falan duruyor.. Devamda etmiyor.. Yaklaşık 10 kere silip tekrar download ettik.. Ama nafile.. Denediğimiz yöntemler şunlar..

Hesabı cevrimdışı yaptık denedik indirmeyi.. Yine yuzde 3 de kaldı

Menüden fabrika ayarlarına sıfırladık. Oyun ve ayarları sakla seçeneğini tikledik.. Olmadı

Microsoft müş. Hizmetleri ile chat yaptık 1 saat.. Dedikleri seyler denediğimiz şeylerdi.. Daha yapabileceğimiz şey yok dediler.. Yani olmadı

Bu gün hard reset atıp profik ayar daha önce indirdiği oyunlar ne varsa sildik.. Olmadı..

Marketten başka oyun indirdik.. Onuda yüzde 5 de durdurdu

Hesapla ilgili sorun olsa p1 olan arkadaş indiremezdi oyunu.. Makinede sorun olsa hard reset attık daha noolsun..İnternet ile alakalı sorun olsa 200 gb download yapmış 15 gunde sorun yasamamış..

Tavsiye ve önerilerinize ihtiyacımız var.. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makinanın diskinde sorun olabilir harici bir usb 3.0 disk bağlayp kurulum adresi olarak o diski gösterip deneyin

• Hocam 2 oyun var cd olarak.. Onlar içinde download yapmış geçen hafta sorun yok.. Ama bir haftada sorun olur mu olur.. Aklımızda olsun bi hdd bulup deneriz..

• Takıldıgı zaman telefonu modem olarak kullanıp denedinizmi. Bende de bi oyunda böyle yaptı surekli aynı yerde takılıyordu. Daha sonra teli modem olarak ayarlayıp bagladım indirmeye devam etti sonra hemen durdurup tekrar normal internete aldım indirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Takıldıgı zaman telefonu modem olarak kullanıp denedinizmi. Bende de bi oyunda böyle yaptı surekli aynı yerde takılıyordu. Daha sonra teli modem olarak ayarlayıp bagladım indirmeye devam etti sonra hemen durdurup tekrar normal internete aldım indirdim.

Hocam harikasın.. Hiç aklıma gelmemişti bu.. Hemen deniyorum

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Bakalım bende işe yaradı inş sende de yarar:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.