Şimdi Ara

Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
11
Favori
27.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

X360 gamepad gibi alıcısı çıktı evet. Kabloyla da bağlanabilir alıcıyla da.

X360 alıcısıyla çalışmıyor maalesef.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Tşkler tahmini fiyat aralığı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140TL civarına satılıyor. Nacizane fikrimi sorarsanız almanızı önermem. Büyük boyutlu bir usb alıcı ve bu kadar para vermeye değmez.
    Xbox One S'in kontrolcüsü Bluetooth ile bağlanabiliyor. Sadece bir usb alıcıya bu kadar para vermektense Xbox One S kontrolcüsü alın, elinizdeki Xbox One kolunu ya satın ya da kablo ile ikinci kol olarak kullanın daha iyi bence.
  • Xbox one kontrolcüsü almaya karar verdim.

Verdim verdim de bu kol yalnızca kabloyla mı çalışıyor arkadaşlar kablosuz özelliği çalışır mı bilgisayarda

• oguzhan1477 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara kablosuz bağlamak için yukarıda da bahsedildiği gibi usb alıcısı var onu satın almanız gerekir. Ama bir üstteki yorumda belirttiğim gibi astarı yüzünden pahalı.
    Madem yeni alacaksınız Xbox One S kontrolcüsü alın, Bluetooth ile bilgisayara bağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: footbomer7

Bilgisayara kablosuz bağlamak için yukarıda da bahsedildiği gibi usb alıcısı var onu satın almanız gerekir. Ama bir üstteki yorumda belirttiğim gibi astarı yüzünden pahalı.
    Madem yeni alacaksınız Xbox One S kontrolcüsü alın, Bluetooth ile bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Dediğinizi gördüm aradım fakat bulamadım s contreller

Mediamartk, D&R ve Bimeks'te mevcut. Bimeks'te şu an indirimde:http://www.bimeks.com.tr/urun/152024/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller-white.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi footbomer7 -- 11 Ekim 2016; 17:10:07 >
  • footbomer7 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: footbomer7

140TL civarına satılıyor. Nacizane fikrimi sorarsanız almanızı önermem. Büyük boyutlu bir usb alıcı ve bu kadar para vermeye değmez.
    Xbox One S'in kontrolcüsü Bluetooth ile bağlanabiliyor. Sadece bir usb alıcıya bu kadar para vermektense Xbox One S kontrolcüsü alın, elinizdeki Xbox One kolunu ya satın ya da kablo ile ikinci kol olarak kullanın daha iyi bence.

Elimde xbox 360 var xbox one a geçiş yapmayı düşündüm de 360 gibi wireless alıcısıyla uyguna gelirse alırım usb ile uğraşmam uyguna gelmezse bi 360 daha alırım bendeki wireless 4 gamepade kadar bağlanılaniliyor

• 214 liraya bimeskten xbox one s controller aldım.Aldıktan sonra 10 dakika sonra fiyatı 260a çekmişler.Ballıyım yeminle :D

Bimeks internet sitesini yeniledi. O sebeple bir anlık 260 görmüş olabilirsin. Şu an hala 214 TL'ye satışta.
    Ancak Bimeks yeni tasarıma geçişi pek başarılı yapamamış maalesef. İnternet sitelerinde büyük sorunlar var şu an. Bakalım ne zamana kadar düzeltecekler :)
  • footbomer7 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam farkettim bende 214 olmuş tekrar

Sitede sorun olduğuna katılıyorum çünkü sipari 2 gündür 'Faturalandı,kargoya verilecek yazıyordu,sitede hiç bir yere girmiyordu deli oldum ben de aradım ne zaman vermeyi düşünüyosunuz dedim dediğim anda zil çaldı kargo geldi.

• Kullanan biri varsa söyleyebilir mi ?
    Bu gamepad'e iphone kulaklığı takıyorum gelen ses berbat derecesinde kötü herkeste mi öyle Bluetooth olduğu için

Okuduğum birkaç yerdede aynen böyle yazıyordu bluetooth cihazının yada xbox one s kolundaki alıcının kalitesizliğinden olsa gerek.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Anladım bende öyle düşünmüştüm

Teşekkür ettim :)

• Fifa 17 de titreşim çalışmıyor oyundan kaynaklı mı yoksa koldan mı hiç test eden var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

Fifa 17 de titreşim çalışmıyor oyundan kaynaklı mı yoksa koldan mı hiç test eden var mı ?

omuz omuza sert müdahalede ve direkten dönen toplarda titreşim var
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    Bende niye çalışmıyor bu yahu allah allah !

Çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim acaba bir bilginiz var mı ?

Dipnot : gamepad one s modeli yani Bluetooth la bağlı bilgisayara o yüzden çalışmıyor olanilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 15 Ekim 2016; 10:18:37 >
  • birde kaplo ile bağlayıp deneyebilirsin bende kide aynı kol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Ben burdan aldım marka dark şöyle söyliyim ilk taktığımda sürücü kurmadan çalıştı. Sonra cd sürücüsünü yüklediğimde bluetooht kayboldu win10 da programdan ayar yapılabildi sonra silince programı düzgün şekilde çalıştı.

http://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-v4-0-dongle-dk-ac-btu40-p-BD800986

Merhaba

Xbox one s gamepad alıcam şuan sadece 3 yerde var gördüğüm kadarıyla:

mediamarkt,teknosa,vatan fiyat aynı 260 TL daha uyguna bulmak mümkün mü?

Bana sorunsuz olarakta bu Bluetooth alıcısını tavsiye edermisiniz ?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.