Şimdi Ara

Xbox one kontrolcüsü şarj kiti hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam Almanya'dan xbox one wireless pc için kol aldı bana kutunun içinden tabi wireless ile oynayabilmek için aparatıda çıktı şimdi benim sorum şu benim kol pilli arkasına 2 pil takılıyor pil yerine bataryasını alsam yada şarj kitini kullanabilir miyim iyi olur mu aldığım kontrolcünün kutusu yani resmi aşağıda ki gibi sağda ki wireless için olan aparatı.

resim upload

çoklu resim yükle

• Şarj kitini kullanabilirsin, sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryasını nereden alabilirim bir bilginiz var mı sürekli pil değiştirmek zor olacak gibi.
  • myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    amazon göndermiyordu ebay'e bak derim ya da yurtdışına çıkan birinden rica et ben almıştım memnunum
  • Ben de daha önce pil kitlerinden almayı düşünmüştüm ancak kısa zaman sonra performans düşüşü olduğunu belirtiyorlar o nedenle şarj edilebilir kalem pil aldım. Tavsiyem gerçek 2500 mah veya üzeri Philips vb. Şarjlı pil kullanın. Ben Philips 2700 mah kullanıyorum gayet memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar babam sürekli yurt dışında ona aldırabilirim bataryasını ama dediğiniz gibi performans düşüşü oluyorsa duracell e devam o zaman.

Not: N11'den duracell şarj edilebilir pil buldum yanında şarj aleti var 2500 mah AA alayım bunu olmazsa.

resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 17 Ocak 2017; 12:31:17 >

• Bende şarjlı piller ile kullanıyorum kit de güzel ama illa ki şarj döngüsü dolacak şarjlı pil daha iyi şarj aletini aldıkdan sonra pilleri yenilemek ucuza gelebiliyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerKomiser Ziver Bey -- 17 Ocak 2017; 12:50:54 >
  • Evet haklısın N11 den yukarıdaki pilleri ve şarj aletini alayım birde Avrupa'dan batarya ve şarj kitini alabilirim ama büyük olasılık almayacağım şarjlı pillerle kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

Evet haklısın N11 den yukarıdaki pilleri ve şarj aletini alayım birde Avrupa'dan batarya ve şarj kitini alabilirim ama büyük olasılık almayacağım şarjlı pillerle kullanacağım.

Hocam bahsettiğiniz piller 2400 mah yalnız. Min 2100 e kadar düşer onlar. Bence oyun oynama süresini uzatmak için 100-200 mah daha çıkman iyi olur.
    Bu piller gayet güzel kullandım tavsiye ederim

• Xboxi 2. El almıştım. Wireless kiti yoktu . kolun pcye bağlamalık kablosu da yok. Sarj edilebilir pil ve sarj cihazini alarak pil sorununu çözdüm gibi ama kolu pcye hangi kabloyla bağlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loras Tyrell -- 17 Ocak 2017; 20:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loras Tyrell

Xboxi 2. El almıştım. Wireless kiti yoktu . kolun pcye bağlamalık kablosu da yok. Sarj edilebilir pil ve sarj cihazini alarak pil sorununu çözdüm gibi ama kolu pcye hangi kabloyla bağlayabilirim?

Standart microusb kabloyla bağlayabilirsiniz.
    Cep telefonlarının microusb PC arakabloları da oluyor.

• Duracell + Şarj Aleti'ni alın.
  • teşekkür ederim bulursam 2700 mah'lık duracell alacağım.
  • N11 de 2700 mah lık duracell bulamadım letmax arkadaşın attığı varta marka 2700 mahlık var.
  • Bende toplam 6 adet var. 2 tanesi Philips 2700, 4 tane de Sony premium 2500 lük. Varta da kaliteli markadır. Tercih sizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2400/2500 olanları da alabilirsiniz
  • Sağolun tavsiye için yukarıda ki duracell pilleri ve ve larj aletini alacağım m11 deki mağazaya mail attım resme bakmayın piller 2500 mahlık dedi onları alacağım bakalım.
    varta da güzel markadır araç aküsü olarak o markayı kullanıyordum pilde de güzel iş çıkartırlar diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.