Şimdi Ara

Xbox One Konsol-Controller Bağlantı Kesilmesi Sorunu Yaşayanlar Baksın (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet sıfır cihaz. Jelatinli bir şekilde Paketli geldi. Açılış kurulumu falan yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    hadi geçmiş olsun ve yeniside hayırlı olsun
  • Sağolasın hocam

• Hocam ayni sorun kelimesi kelimesiyle bende de vardi fakat garantiden yeni kol aldigimda gariptir ki sorun halloldu. Iyi ki de halloldu cunku cihaz amerikadan alinma ve 300kusur tl istiyordu degisim icin

Xbox Tr gercekten cok ama cok iyi. Musaadenizle size bir animi anlayatim bu konuyla ilgili. Iste degistirmistim kolu ondan 3 ay sonra kol yere dusmekten calismamaya, icinden sesler cikmaya basladi. O sirada cihazin garantisi biteli 2 ay olmustu. Neyse aradim dedim benim kol bozuldu ayrica garantim bitti degistirebilirmiyiz falan dedim. Ama hic umudum yoktu degistirecegini sanmiyordum. Sonra bir baktim tabikide efendim hemen islemleri baslatiyorum falan dedi ve sifir yeni kol geldi ustelik daha benim kolu yollamamistim bile

Kisacasi kol kullanici hatasindan dolayi bozuldu, zaten 1 kez degismisti, cihazin garantisi bitmisti ve bozuk kolu yollamadan yenisi geldi. Soyleyin bana Turkiye'de bu kadar kaliteli ve musteri memnuniyetini bu kadar onemseyen baska bir firma var mi?

• TheArmy32 kullanıcısına yanıt
    Ama sen de tek kolda yapıyordu sorunu anladığım kadarıyla. Bende 2 kol da da yapıyordu o yüzden makina değişti de. Benim kolların biri bozuk bayadır. Ben bu garanti muhabbetini bilmediğim için götürüp yaptırmaya çalıştım. İçi açıldı kolun falan. Bunu da değiştirirler mi acaba

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.