Şimdi Ara

Xbox One HDD Değişimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda Xbox One almayı planlıyorum yanlız bir sorum olacak HDD değişimi cihazı garanti dışı bırakıyor mu ? Değiştirenler varsa montaj işlemi basitmi ve SSD destekliyormu
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Dahili HDD değişimi garanti dışı.Ancak Xboxun daha iyi bir çözümü var usb 3.0 yeni model external bir hdd takılabilir.Hem internala göre daha ucuz hemde pratik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ParabellumTR

Dahili HDD değişimi garanti dışı.Ancak Xboxun daha iyi bir çözümü var usb 3.0 yeni model external bir hdd takılabilir.Hem internala göre daha ucuz hemde pratik oluyor.

Anladım fakat amacım SSD kullanmak yani harici düşünmüyorum o Yüzden yinede teşekkürler

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Performans avantajı elde edeceğini düşünerek SSD kullanmak istiyorsan boşuna masraf yapmış olursun.PS4 ve One için yapılan düzinelerce SSD testinde hiçbir belirgin performans artışı elde edilemedi.

Başka bir sebebi varsa bilemem tabi, aklıma gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: ParabellumTR

Performans avantajı elde edeceğini düşünerek SSD kullanmak istiyorsan boşuna masraf yapmış olursun.PS4 ve One için yapılan düzinelerce SSD testinde hiçbir belirgin performans artışı elde edilemedi.

Başka bir sebebi varsa bilemem tabi, aklıma gelmedi

Xbox testlerini Aradım fakat bulamadım o Yüzden soruyorum zaten ama ps4 için yanılıyorsunuz şayet kendim kullandığım için biliyorum ve uzun süre test ettim fark çok bakıp bulabilirsiniz buna dair video onlarca var ama Xbox da verim alamamak Üzücü belkide fark var ama deneyenmi yok anlamadım

• konu kirliliği olmasın burdan yazayım hdd değişiminden sonra kurulum nasıl yapılıyor bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi 1tb xbox one s aldım e102 hatası verdi yeni hdd takmak lazımmış işlemler nasıl olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

konu kirliliği olmasın burdan yazayım hdd değişiminden sonra kurulum nasıl yapılıyor bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi 1tb xbox one s aldım e102 hatası verdi yeni hdd takmak lazımmış işlemler nasıl olmalı
    Hocam taşınabilir HDD'niz 3.0 Bluetooth üstüyse Xbox zaten kendi algılayıp, depolama alanınızı seçme fırsatı sunuyor. HDD'yi arkada ki USB portlarına takın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.