Şimdi Ara

Xbox One Anthem Türk Clan & Guild

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyun Oynayan arkadaşlar varsa grup yada guild&clan arayan bizimle iletişime geçebilir.
    Organize olunursa daha rahat oynana bir oyun, oyuna şuan Cataclysm adlı event aktif halde bu event te item yada silah kolay kasılabiliyor
    Bazen buradan yazılanlara geç cevap verebiliyorum aşağıda xbox gamtag ım yazılıdır oradan benle iletişime geçebilirsiniz.

hızlı haberleşmek için Whatsaap gruplarımız bulunmaktadır.
    Yaş sınırlamamız yok aklı başında olan herkese kapımız açıktır.
    En önemli kuralımız clan yada grup içerisinde olan diğer arkadaşlara küfür, hakaret,alaycı sözler vs vs gibi durumlarda uyarı yapmaksızın uzaklaştırılacak olmanızdır. Bu kurala ciddi önem veriyoruz.
    Siyaset yada din konularının konuşulmasına sıcak bakmıyoruz.

Xbox Live GT : wyrion
    Facbook grup Xbox Fans Türkiye https://www.facebook.com/groups/861808037327736/

• Bu çöpü oynayan kaldı mı? Ciddi soruyorum, yapımcıları bile desteği kesti artık oynayan varsa yorumsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu çöpü oynayan kaldı mı? Ciddi soruyorum, yapımcıları bile desteği kesti artık oynayan varsa yorumsuz.
    Senin sevmediğin bir şeyi benim yada oynayanların da sevmemesi mi gerekiyor?

Oyun şuan fazlası ile kalabalık.

• Oyunu 50 saat oynadım ve bıraktım çünkü içerik yok. Zaten patladı gitti oynayanlar bile bıraktı. Kendini oynatacak bir durumu kalmadı oyunun. One X de bile rezil performans sorunlarıda cabası. Sen bu oyunu oynayan 5 türk bile zor bulursun xbox da.

• quote:

Oyunu 50 saat oynadım ve bıraktım çünkü içerik yok. Zaten patladı gitti oynayanlar bile bıraktı. Kendini oynatacak bir durumu kalmadı oyunun. One X de bile rezil performans sorunlarıda cabası. Sen bu oyunu oynayan 5 türk bile zor bulursun xbox da.
    Oynayanlar bıraktı? Catalsym oyunu hareketlendirdi, Ön yargılı olmaya devam et, oyunda bolca oyuncu var.

• Çöp oyun.

• quote:

Çöp oyun.
    Konuyu yanlış anlamışsın
    Başlığı açarken kimsenin fikrini sorma gereği hissetmedim. Oyunu oynayan varsa diye başladım.
    Kimine göre çöp kimine göre iade eder kimine göre iyi
    Fikirlerinin sende kalması daha iyi olur.
    Başlıkta anthem nasıl bir oyun yazmıyor demek istediğimi anlamışsındır umarım.
    Post kasacaksan bu başlık post kasılacak yada fikir beyan edilecek bir başlık değildir.

Lütfen başlığa uygun yorumlar yapınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.