Şimdi Ara

Xbox One almayı düşünüyorum bazı sorularım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha evvel ps4 de kullandım ps4 pek ısınamamıştım şimdi Xbox almak istiyorum bir kaç sorum var.
    1. ikinci el almayı düşünüyorum dikkat etmek gereken bir şey var mı alırken?
    2. hikaye odalı oyunlar pek sarmıyor. beni daha çok Multiplayer odaklı oyunlar sarıyor fifa ve BF1 almayı düşünüyorum başka bir önereceğiniz multi odaklı oyun var mı? fazla oyun almayı düşünmüyorum.
    3. kardeşlik olayını biraz araştırdım nasıl olduğunu anladım ama bir şeyi tam anlamadım p2ye sahip kişiysem bu kişinin bana sormadan bu hakkı benden alma yani kazıklama ihtimali ne kadar?
    4. bazı yöntemler ile konum değiştirerek oyunlar ucuza alınabiliyor ama bir kaç ay yada yıl sonra başıma bela açabilir mi? makina'nın banlanması gibi.
    5. ps4 aldığım zaman(ps4 ilk çıktığı zaman almıştım) bazı haberler çıkmıştı fiyat ayarlanacak denmişti xbox Türkiye tarafından steam gibi ne oldu o iş?

• Xbox al 600 e iki cihazda elinde olsun ps4 elinde ise tabiki

Eger degilse alma xbox biraz dhaa bekle yeni konsollar duyurıldugu gibi eskilerinini fiyatları baya düser scorpio filan ozamanda gider scorpio alırsın 2 ay bekle derim

Xbox da gold üyeliksiz online oynanmıyor gold üyelikde cok pahalı ps4 e göre ana verdigi oyunlar için deger 180 tl kendi sitesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay ne alaka yeni konsol 2018 ilk çeyrekde ülkemizde olacak ki o da yıl sonunda çıkarsa

• Dostum duyuruldugu gibi fiyatlar düser emin ol

• Ikinci el og xb1a oyunsuz en fazla 550, 600lira ver.daha ustu cok para.800e one s var mesela.

Bolge degistirerek oyun aliniyor bi sorun yok.(simdilik)

Multiolarak cok oyun tavsiye esebipirim hepsi birbirinden guzel; r6 siege, gta online, bf bc2 (serverlar hala dolu), bf4 (grafikler les ama oynaniyor), bf1 (bfbc2 ile serinin en iyisi bana gore, ama multide daha cok harita gelmesi lazim, bu haliyle sniper cenneti), pvz gw2 (tam kafa dagitmalik oyun) , ve titanfall (kesinlikle harika bir oyun esi benzeri yok).salak ea oyunu bf cod arasinda cikardi satislar cakildi tabi.

Onun disinda ea access ile gold ile zaten bi ton oyun sahibi oluyorsun.onun disinda 1, 2 aya xbox game pass abonelik servisi gelecek.her ay 100+ oyun oynayabilecegin netflix'in oyun versiyonu.aylik 10 $, kardeslik ile 5 $(+farkli storelardan daha uyguna gelebilir).

Uzun lafi ln kisasi bence al xbox one.sene sonu belki daha erken xbox one scorpio cikacak ama ona cikan oyunlar standart xbox one'a da cikacak tek fark scorpio xbox onedan 4, 5 KAT (1, 3 TF vs 6 TF) daha güçlü.

Ben olsam hemen alirdim yani ne olacak zaman degerli bugun variz yarin yokuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum fifa,bf,cod skyrim,titanfall,forza temel oyunları diz tek giderin aylık 30 tl olsun ki bu da hiçbişey

• quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Ikinci el og xb1a oyunsuz en fazla 550, 600lira ver.daha ustu cok para.800e one s var mesela.

Multiolarak cok oyun tavsiye esebipirim hepsi birbirinden guzel; r6 siege, gta online, bf bc2 (serverlar hala dolu), bf4 (grafikler les ama oynaniyor), bf1 (bfbc2 ile serinin en iyisi bana gore, ama multide daha cok harita gelmesi lazim, bu haliyle sniper cenneti), pvz gw2 (tam kafa dagitmalik oyun) , ve titanfall (kesinlikle harika bir oyun esi benzeri yok).salak ea oyunu bf cod arasinda cikardi satislar cakildi tabi.

Onun disinda ea access ile gold ile zaten bi ton oyun sahibi oluyorsun.onun disinda 1, 2 aya xbox game pass abonelik servisi gelecek.her ay 100+ oyun oynayabilecegin netflix'in oyun versiyonu.aylik 10 $, kardeslik ile 5 $(+farkli storelardan daha uyguna gelebilir).

Uzun lafi ln kisasi bence al xbox one.sene sonu belki daha erken xbox one scorpio cikacak ama ona cikan oyunlar standart xbox one'a da cikacak tek fark scorpio xbox onedan 4, 5 KAT (1, 3 TF vs 6 TF) daha güçlü.

bende ikinci el kovalıyorum acelem yok bulursam oyunsuz 500-600 alacağım.
    oyun tavsiyeleri için sağ olun bakarım xbox one alınca. birde bende xbox 360 kalan gta v var oynayabilir miyim xbox one de?
    kardeşlik ve bölge değiştirerek alınca banlananlar varmış diye gördüm forum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Ikinci el og xb1a oyunsuz en fazla 550, 600lira ver.daha ustu cok para.800e one s var mesela.

bende ikinci el kovalıyorum acelem yok bulursam oyunsuz 500-600 alacağım.
    oyun tavsiyeleri için sağ olun bakarım xbox one alınca. birde bende xbox 360 kalan gta v var oynayabilir miyim xbox one de?
    kardeşlik ve bölge değiştirerek alınca banlananlar varmış diye gördüm forum da.

Gta yi yeniden alman lazim

Ban olayi hesap satışıyla alakali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum plati yada başkaları milletin kredi kartı ike alınan oyunlar ban yer dolandıroco hesapları ban yer hem hesap hemde cihaz aldıgınozda ilk önce int e giriyormu ona bakın

Bide hesap veriyor ise gesbin tüm bilgilerini degiltirmeyi unutmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.