Şimdi Ara

Xbox One aldım sorularım var (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum büyük geçmiş olsun nediyelim yapcak bişi yok artık yanlız xbox one kaç watt yiyor ise pc ni ona göre dizebilrisin demektir
    :D

yanlız cok düsük :D
    Xbox One 70-120 watt mış

bi i5 tek seferde bu elektrigi yiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 23 Mart 2017; 13:5:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

dostum büyük geçmiş olsun nediyelim yapcak bişi yok artık yanlız xbox one kaç watt yiyor ise pc ni ona göre dizebilrisin demektir
    :D

yanlız cok düsük :D
    Xbox One 70-120 watt mış

bi i5 tek seferde bu elektrigi yiyor :D

pcden ümidi kestim gibi artık. şimdilik xbox 360 ve xbox one ile yola devam. inşallah bunlarda bozulmaz günün birinde.
  • Hocam size en güzel tavsiyem gold üyelik ve battlefield 1 al muşti kas geç 👍 Gold un beşleşleri götürür bide bf1 tamam dahada kasmaya gerek yok 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam size en güzel tavsiyem gold üyelik ve battlefield 1 al muşti kas geç 👍 Gold un beşleşleri götürür bide bf1 tamam dahada kasmaya gerek yok 👍

multi sevmem oyunlarda ama bi gta online bi de bf serisinde multi gerçekten aşırı kaliteli ve benimde ilgimi çekiyor. ama gel gelelim ben bu golda hayatta para vermem. goldsuz bf1 multi oynayamıcağıma göre de bf1 malesef çok istememe rağmen almam. hem ztn 2 sene oyunlardan uzak kalmışım listemde yığında oynamadığım single player oyun var onlara yönelicem. ama para yok :( ahh pc ahh.

beleş olarak live da freeto play neverwinter ve world of war tanks var. indirsem harbici oyanayamıyo muyum ya gene gold lazım demişlerdi ama free to play oyunlar için çok saçma bi durum bu. şimdi onları indirsem giremez miyim?

• her türlü gold şart yıllık gold al geç :D daha bu saatden sonra yıılık gold al 1 yıl boyunda her ay 4 oyuna bedava sahip ol sadece 180 tl :D

nisanda verilicek oyunlar gayet iyi
    https://majornelson.com/2017/03/23/xbox-live-games-with-gold-for-april-2017/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 24 Mart 2017; 11:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paynetothemax

quote:

Hocam size en güzel tavsiyem gold üyelik ve battlefield 1 al muşti kas geç 👍 Gold un beşleşleri götürür bide bf1 tamam dahada kasmaya gerek yok 👍

multi sevmem oyunlarda ama bi gta online bi de bf serisinde multi gerçekten aşırı kaliteli ve benimde ilgimi çekiyor. ama gel gelelim ben bu golda hayatta para vermem. goldsuz bf1 multi oynayamıcağıma göre de bf1 malesef çok istememe rağmen almam. hem ztn 2 sene oyunlardan uzak kalmışım listemde yığında oynamadığım single player oyun var onlara yönelicem. ama para yok :( ahh pc ahh.

beleş olarak live da freeto play neverwinter ve world of war tanks var. indirsem harbici oyanayamıyo muyum ya gene gold lazım demişlerdi ama free to play oyunlar için çok saçma bi durum bu. şimdi onları indirsem giremez miyim?

Kardeş, 1 dolara Assassin's Creed Unity var. 3,6 TL'ye AC Unity'yi nerede gördün? Al oyna keyfine bak.

http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

• beyler 1.si param yok 2.si aşırı kılım ben bu sisteme kesinlikle para vermicem. multiplayer oynamayıveririm yapcak bişey yok. sadece NFS 2015 için endişeliyim, malum internet bağlantısını şart koşuyor. gerçi gold şart değil demişlerdi ama ne biliyim emin de olamıyorum şimdi para olunca onu kesin alıcam ama alırım bi de gold isterse etmediğim küfür kalmaz. ben online oynamıcam single oynucam sonuçta
  • quote:

beyler 1.si param yok 2.si aşırı kılım ben bu sisteme kesinlikle para vermicem. multiplayer oynamayıveririm yapcak bişey yok. sadece NFS 2015 için endişeliyim, malum internet bağlantısını şart koşuyor. gerçi gold şart değil demişlerdi ama ne biliyim emin de olamıyorum şimdi para olunca onu kesin alıcam ama alırım bi de gold isterse etmediğim küfür kalmaz. ben online oynamıcam single oynucam sonuçta

Sistem değil kardeş. Assassin's Creed Unity oyunu 1 dolar şuanda. Oyunun kendisini alıyorsun.

Sanırım kredi kartı kullanmana izin yok. O yüzden oyun alamıyorsun
  • dostum biran önce xbox one ı sat ps4 e geç böyle olmaz yada ps4 ile takasla ps4 de ister plus al yada alma her oyunu oynarsın cd li olarak alırsın ikinci el takaslar istedigin oyunu oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

beyler 1.si param yok 2.si aşırı kılım ben bu sisteme kesinlikle para vermicem. multiplayer oynamayıveririm yapcak bişey yok. sadece NFS 2015 için endişeliyim, malum internet bağlantısını şart koşuyor. gerçi gold şart değil demişlerdi ama ne biliyim emin de olamıyorum şimdi para olunca onu kesin alıcam ama alırım bi de gold isterse etmediğim küfür kalmaz. ben online oynamıcam single oynucam sonuçta

Sistem değil kardeş. Assassin's Creed Unity oyunu 1 dolar şuanda. Oyunun kendisini alıyorsun.

Sanırım kredi kartı kullanmana izin yok. O yüzden oyun alamıyorsun

ininal kart var da hem para yok hemde para olsa normal oyun alırım. ben live golda para mara vermem. live'ın bedava verdiği oyunlarda bedava falan değil. golda girdiğin sürece geçerliymiş. e ne anlamı kaldı her ay para ödüyon. ben öğrenci adamım para mara yok bende. bi de ona para mı vercem eşşek gbi. sektör et gitsin. neyse para biriksin de bi witcher 3 alayım cidden hem mükemmel oyun hem türkçe hem 60tl .

• quote:

dostum biran önce xbox one ı sat ps4 e geç böyle olmaz yada ps4 ile takasla ps4 de ister plus al yada alma her oyunu oynarsın cd li olarak alırsın ikinci el takaslar istedigin oyunu oynarsın

hocam biliyon benim hızlanma muhabbetini. ps4 benim de önceliğim ama ps4 aldığımda gene aynı şeyleri yuaşayabilirim. bu xboxların güç kaynağı farklı ve koruma sistemi var akımlara karşı. heralde ondan bozulmuyorlar. ps4e güvenemem şimdi. sene sonuna kadar bunu kullanayım da god of war çıktığında bi şekilde bunu postalayıp ps4 denerim baktım hızlanıo o zman lanet olsun diyip xbox one 'a geri geçerim.
  • Hmm sende haklısın ama aslında ama böyle olmaz bide arkadaşin dedigi oyunda ininal a 5 tl at oyunsuz kalma demiş kısaca hem uzın soluklu bi oyun hemde idare eder asıl böyşe böyle oyun toplican

Ögrenci adamın diyon ge xbox 360 ve xbox one on var ben şok 👍👍👍👍👍 ya buseferde diger 360 ı ps4 ile takasla iki konsolda olur xbox da sadece online oynicagın oyunları alırson ps dede single oyunları exleri filan

• quote:

Hmm sende haklısın ama aslında ama böyle olmaz bide arkadaşin dedigi oyunda ininal a 5 tl at oyunsuz kalma demiş kısaca hem uzın soluklu bi oyun hemde idare eder asıl böyşe böyle oyun toplican

Ögrenci adamın diyon ge xbox 360 ve xbox one on var ben şok 👍👍👍👍👍 ya buseferde diger 360 ı ps4 ile takasla iki konsolda olur xbox da sadece online oynicagın oyunları alırson ps dede single oyunları exleri filan

benim o konsolları almam hiç kolay olmadı kardeşim.hiç bir sosyal hayatım yok. pc,oyun,konsol harici hiç bir şeye para harcamayan birisiyim. aylarca harçlıklarımın zerresini bile harcamadan para biriktirdim. ikinci el pc aldım hızlandı sonra onu sattım bi daha aldım hızlandı onu da sattım gene aldım böle böle bazen taks bazen yüksek fiyata satarak biraz karr da ettim ve öyle öyle bi şekilde hzlanma belasından xboxlar sayesinde kurtuldum. hiç kolay olmadı . Allah'a çok şükür gamerlığa döndüm bi şekilde ama gönlüm hep pcde. bi kere para ödeyip sağlam sistem kurdunmu tamam. tüm oyunlar herşey beleş + modlar+klavye mouse zevki+ hayran yapımı tr yamalar ohoooo pc candır. hala pc konusunda napıcam bilemiyorum. neyse hocam o değil de ucuza nerden oyun bulabilirim? allah aşkına live demeyinde gene o konuda kesinim asla almıcam.. bedava oyun var diye alırsam her ay ödemem lazım. ödeyemem. kardeşlik mardeşlik bişiler varmış bu xone'da nedemek o?

• Dostum ucuza oyun anca plati den bulursın onlarda düzgün satıcı bulup alıcan orda ucız oyun var

Karseşlikdr misal sende ve kuzeninda one var ikiniz birlelip bi oyun alıp kullanıyorsunız detay giremiyorum cok uzın çünkü

Gold uda kardeşlikle alabilirsin bide xbox in su game pass diye bi olayı gelicek 10 dolar a 100 tane oyuna sahip olucan bi araştır onu bide pc için binanın elektirik hattı degişmeli

Bina kaç yapmı biliyormusın acaba

• quote:

Dostum ucuza oyun anca plati den bulursın onlarda düzgün satıcı bulup alıcan orda ucız oyun var

Karseşlikdr misal sende ve kuzeninda one var ikiniz birlelip bi oyun alıp kullanıyorsunız detay giremiyorum cok uzın çünkü

Gold uda kardeşlikle alabilirsin bide xbox in su game pass diye bi olayı gelicek 10 dolar a 100 tane oyuna sahip olucan bi araştır onu bide pc için binanın elektirik hattı degişmeli

Bina kaç yapmı biliyormusın acaba

valla pcler ve tüm konsolları bozuyor bu elektrik (xboxlar hariç) ama başka hiç bişeye zarar vermiyor dolayısıyla o hattı kimse değiştirmek istemiyor. kardeşlik olayını sen söyleyince araştırdım güzel bir olay ama çevremde benden başka one'ı olan olmadığı için bana yaramıyor, forumdan birini bulup anlaşmak lazım belki de ama güven sorunu var. bu arada şu game pass olayını duymuştum ama onun için gold şart değildir umarım.

• Gold şartbdegil ona aynı ea accses gibi düsün kuzen filan varsa kandır onada ikinci el 600 e bi one al de böyle böyle oyunları yarı yaroya getiririz filan vs de aklına gir

• quote:

Gold şartbdegil ona aynı ea accses gibi düsün kuzen filan varsa kandır onada ikinci el 600 e bi one al de böyle böyle oyunları yarı yaroya getiririz filan vs de aklına gir

güzel olurdu ama hayatta almaz. pc de oyunlar beleş dururken onda hızlanma da yokken kesinlikle almaz kuzen. bu arada xbox one 600tl hiç bir yerde görmedim. en aşağı 750civarı vardı izmirde. bu arada bu yeni sistemin gold istemediğine çok sevindim. bugün de biriyle anlaştım bendeki accayip dandik plants vs zombiesi verdim üzerine 40tl koydum farcry primal aldım ikinci el. hgayette güzel çalışıyor. çok özlemişim yeni bir oyun oynamayı. gerçi 1 sene oldu o oyun çıkalı ama yeni sayılır. mağaza da 148tlydi. bu arada xbox one oyunlarını digital oyunlar hariç dvdsiz oynamanın bi yolu yok mu ya? bi çizilse okumasa çöpe gidecek oyunlara verdiğimz paralar

• Pc de bitirdim tırt o oyun bide kuzen 600 e var nasıl yok

bol oyunlu

İlan No: 414277967

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-bol-oyunlu-414277967/detay

Temiz Xbox One Bu Fiyata

İlan No: 412555676

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-temiz-xbox-one-bu-fiyata-412555676/detay

• quote:

Pc de bitirdim tırt o oyun bide kuzen 600 e var nasıl yok

bol oyunlu

İlan No: 414277967

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-bol-oyunlu-414277967/detay

Temiz Xbox One Bu Fiyata

İlan No: 412555676

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-temiz-xbox-one-bu-fiyata-412555676/detay

hocam onlar taaa anasının nikahında. biz izmirde yaşıyoruz. bi de görmeden etmeden kargoyla falan da alan tipler değiliz. bi de dediğim gibi kuzende pc varken napsın xone'ı adama herşey beleş pcde :) bu arada naptın hocam farcry primal tırt olur mu hiç :) ben farcry hastasıyım, tüm oyunlarını severim. primal'i de değişik tarzından dolayı epey sevdim. bugün ilk defa saatlerce xbox one'da takıldım.bıkmıştım pes 2015ten

• Ahahhhaahaha demişler grafik motorunı farcry 4 ten çalak herşeyini aynı yapalım sadece eski zamanda geçsin demişler ger kalan herşey aynı

Ozaman hocam sen bi plati bak 👍

Koskoca izmirde elektrik hattı bozuk binamı var ya İzmir ya izmir şaka ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.