Şimdi Ara

XBOX Makina Çeşitleri Hakkında Soru [Yardım]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay içerisinde xbox almayı düşünüyorum fakat anladığım kadarıyla xbox un slim - arcade - elite vs. gibi versiyonları var hangisi ne özelliklere sahip bilmiyorum kafam karıştı iyice şimdi xbox u alınca benim yapmak istediğim şu : makinaya fw attırıp korsan oyun oynayacağım online istemiyorum ve ileride kinect de almayı düşünüyorum yani makinanın kinect destekli olması gerek xbox un versiyonlarından hangisi benim isteklerime cevap veriyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

• Yardımcı olacak yok mu arkadaşlar
  • slim 250 gb 600 tl sana uygunsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooO RACE Ooo

slim 250 gb 600 tl sana uygunsa

hocam hala makinaların arasındaki farkı anlayabilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROD!GY

quote:

FW li kullanıcam demişsin Elite daha uygun senin için hem daha ucuz.Slime FW atmak şu an için mümkün değil.Ancak Kinect aldığında Elite e takmak için ayrıca bir adaptör alman gerekecek.
  • fw cıkar yakında 1 ay sonra alacakmış
  • quote:

quote:

bak kardeşim xbox hakkında pek b,şey bilmedğini biliyorum ama boş yere konu açman yersiz. tamam mı. xbox 360 yaz google'' vkipedi gir bütün herşey yzıyo zaten orda. okey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

quote:

quote:

bak kardeşim xbox hakkında pek b,şey bilmedğini biliyorum ama boş yere konu açman yersiz. tamam mı. xbox 360 yaz google'' vkipedi gir bütün herşey yzıyo zaten orda. okey.

konuyu zaten önceden açtım 2 gündür araştırıyorum googleden adam gibi bir şey çıkmıyor bulabilsek herhalde açmayız buraya konu

• 2 gündür forumdasın ama şu konuyu görmedinmi. al herşeye bak burdan oke.http://forum.donanimhaber.com/m_20293078/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

2 gündür forumdasın ama şu konuyu görmedinmi. al herşeye bak burdan oke.http://forum.donanimhaber.com/m_20293078/tm.htm

Ne yalan söyleyeyim görmedim buradan devam ederim artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.