Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: WoLeRiNe
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.630
Cevap
154
Favori
157.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: classlord

Arkadaşlar yeni hesaplara 1 aylik live aboneliği 1 tl idi.

Bu durum bitti mi ? Veya değişti mi ?

2.80 TL ye burdan 1 günlük Gold üyeliği alabilirsin.

https://www.g2a.com/xbox-live-gold-trial-code-xbox-live-2-days-global-i10000005045008

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Şu anda diğer hesabımdan almaya çalıştım fakat 29 TL olarak gözüküyor. Gelecek ay bir daha deneyeyim, umarım kaldırılmamıştır.

Dostum sessiz sedasız kaldırmışlar. :(

kotu oldu. Multi oynamıyorum arasira gold indiriminden oyun alıyordum. Oda bitti.

• Yıllık gold üyelik 199 TL oldu gibi görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Yıllık gold üyelik 199 TL oldu gibi görüyorum

Web sitesinde hala 179 TL olarak görünüyor.

https://www.microsoft.com/tr-TR/store/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000G?rtc=1

• Cepten yanlış gördüm o halde hocam.
  • Eylül gold oyunları açıklanmış..

https://twitter.com/xboxuk/status/900735230901985280

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 24 Ağustos 2017; 18:34:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nighthood

Eylül gold oyunları açıklanmış..

https://twitter.com/xboxuk/status/900735230901985280

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★

Twit kaldırılmış sanırım. Twit kaldırıldığına göre verilecek oyunlar değişecektir diye düşünüyorum. Aslında görseldeki oyunlar kötü durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 24 Ağustos 2017; 18:43:57 >

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Twit duruyor xbox Uk sayfasında.. Farklı tarayıcılardan denedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 24 Ağustos 2017; 18:47:32 >
  • deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Oyunlar doğru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aylık uygun fiyata live gold üyelik isteyenler bana ulaşabilir.

NOT: tum kodlar verilmistir arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre654 -- 6 Eylül 2017; 13:48:8 >
  • Forza 7 rusyada 120 tl arkadaşlar.

• Xbox 360 için Far Cry 4 - 24.50TL kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Forza 7 rusyada 120 tl arkadaşlar.

S.a. ustad.. Bahsettigin indirim halen gecerli mi?almak icin sitesinden ulkeyi rusya yapmak yeterli mi?degilse baska ne yapmak gerekir?tsklr..

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    Geçerli, xbox rub gift card la alabilirsin, konsolun konumunu russia yapıp.

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Forza 7 rusyada 120 tl arkadaşlar.

S.a. ustad.. Bahsettigin indirim halen gecerli mi?almak icin sitesinden ulkeyi rusya yapmak yeterli mi?degilse baska ne yapmak gerekir?tsklr..

İndirim yok Rusya store fiyatı öyle oyunun.

• Merhabalar,
    xbox rub gift card yabancısı oldugum konu yanlıs bisey yapmak istemem FORZA 7 RUSYADAN ALICAK OLAN VARSA ortak p1-p2 olabiliriz..?
  • Rusya üzerinden aldığım Halo Wars 2 "Hırsızlık" gerekçesiyle banlanmıştı.. Hesap komple iptal.. Bu şansa bana mı denk geldi bilmem ama birdaha almam rusya üzerinden aman dikkat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Rusya üzerinden aldığım Halo Wars 2 "Hırsızlık" gerekçesiyle banlanmıştı.. Hesap komple iptal.. Bu şansa bana mı denk geldi bilmem ama birdaha almam rusya üzerinden aman dikkat..

Storedan alırsan öyle bişey olamaz. Ne idüğü belirsiz sitelerden almışsındır.
  • Machiavelli. kullanıcısına yanıt
    Öncesinde konuyu paylaşmıştım dostum. Çok şükür nereden aldığımı bilecek yetiye sahibim. Alma demiyorum sonucta her koyun kendi bacağından asılır, sadece bilgi vermek istedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Öncesinde konuyu paylaşmıştım dostum. Çok şükür nereden aldığımı bilecek yetiye sahibim. Alma demiyorum sonucta her koyun kendi bacağından asılır, sadece bilgi vermek istedim..

G2A dan alırken satış yapan üyelere dikkat etmek gerekli hocam, üyelerden değilde g2anın kendisinden almak lazım direk onlarda satıyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.