Şimdi Ara

Xbox Live Gold Ağustos Ayı Oyunları Açıklandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Efsane, hala beğenmeyenler çöp diyenler gördm bu degisik insanları tatmin etmek zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xbox 360 için olan oyunları xbox one da indiremiyorum. Ödeme yöntemi ile ilgili hata veriyor. Xbox 360 oyunları nasıl indirmem gerekiyor ? Yardım edebilir misiniz ?

Xbox One için oyunları direk indirmeye başlıyor. 360 için olanlarda Fiyatı gör var oradan devam edince aşağıdaki hata geliyor.

SplinterCellConviction

Free
    You have no valid payment options on file.
    Change Payment Options
    The item you are buying is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console that you download it with. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you will need to sign in to Xbox Live with your Xbox Live account on that console before accessing the item.
    This transaction is subject to the Microsoft Services Agreement. You will be charged at this time. No Refunds.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasans -- 31 Temmuz 2018; 18:25:58 >

• hasans kullanıcısına yanıt
    xbox 360 bölgeniz tr olacak ve kredi kartınız ekli olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram tatili baya iyi geçecek. Adamlar resmen çok cüzi fiyatlara yüzlerce oyun oynatıp birde bedava oyun dağıtıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

xbox 360 bölgeniz tr olacak ve kredi kartınız ekli olacak
    Xbox One S cihazım var. Bu cihazda gold üyelik ile xbox 360 oyunu indirmeye çalıştığımda hata alıyorum. X Box One S de xbox 360 bölge ayarı var mı ? ben bulamadım.Cevabınız için çok teşekkür ederim.
  • For Honor hala ücretli gözüküyor bende. Kacırdığım birşey mi var? Avrupa saatine göre mi güncellencek store?
  • kromiti K kullanıcısına yanıt
    İlk forza eklenicek 10gün sonra for honor eklenecekti tam tarihi hatırlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratabaka kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam For Honor 2 hafta sonra geliyormuş dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasans

xbox 360 için olan oyunları xbox one da indiremiyorum. Ödeme yöntemi ile ilgili hata veriyor. Xbox 360 oyunları nasıl indirmem gerekiyor ? Yardım edebilir misiniz ?

Xbox One için oyunları direk indirmeye başlıyor. 360 için olanlarda Fiyatı gör var oradan devam edince aşağıdaki hata geliyor.

SplinterCellConviction

Free
    You have no valid payment options on file.
    Change Payment Options
    The item you are buying is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console that you download it with. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you will need to sign in to Xbox Live with your Xbox Live account on that console before accessing the item.
    This transaction is subject to the Microsoft Services Agreement. You will be charged at this time. No Refunds.
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum , bölge tr , kart ekli.
    Gamepass de 360 oyunları sorunsuz iniyor ama Gold Live da bu hatayı veriyor.Var mıdır bir çözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Ben de aynı sorunu yaşıyorum , bölge tr , kart ekli.
    Gamepass de 360 oyunları sorunsuz iniyor ama Gold Live da bu hatayı veriyor.Var mıdır bir çözümü?

Alıntıları Göster
    Ben hala bir çözüm bulamadım.
  • hasans kullanıcısına yanıt
    Konsolun bölgesi değil xbox 360 bölgeniz tr olmak zorunda. Xbox.com dan kontrol edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konsolun bölgesi değil xbox 360 bölgeniz tr olmak zorunda. Xbox.com dan kontrol edin
    Hocam çok teşekkür ederim. Sayende oldu.

Xbox Settings tıklandığında
    360 hesabı bölgesini değiştirme
    den Türkiye seçtim oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.