Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.086.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halo The Master Chief Collection a 42 gb güncelleme gelmiş. Halo reach eklendi dimi içine ?? Şuan güncellemeyi yapıyorum. Ayrıca Halo Reach i indirmeme gerek yok herhalde ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 20 12.12.2019 da pass a ekleniyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Saracen -- 4 Aralık 2019; 21:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Pes 20 12.12.2019 da pass a ekleniyo
    Helal olsun Microsoft a..

• WhatsApp grubumumdaki 6 7 kişi Xbox aldı. Gamepass insanlara çok cazip geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ps4 pro death stranding bundle ı alıyordum son anda xbox one x star warsa döndüm. İyi ki de dönmüşüm. Game pass baya avantajlı ve yeterli benim için. Pes de geldi zaten. Ps alsam ona da para verecektim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de PS4 sahibiyken sirf game pass icin Xbox One X aldim, 3 senelik de uyelik yaptim. Scarlett'te de devam edeceğini düşünürsek, Xbox bir sonraki nesilde tekrar Playstation satislarini zorlayacaktır. Simdiden pek çok kisiyi kendine bağladı bile bir sonraki nesil icin.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Maalesef kişi bulmanız çok zor. Ben zar zor single oynayarak bitirdim sayılır son görevleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Maalesef kişi bulmanız çok zor. Ben zar zor single oynayarak bitirdim sayılır son görevleri.
    Hocam Division 2'den mi bahsediyorsunuz? Deneyelim bakalim, sarmazsa da cok ucuz fiyata aldim, zarar etmeden satabilirim büyük ihtimal

Evet, fakat bitirip satarsınız.
    En kötü 30+ levelli birisi sizi görevlerde direkt taşıyabilir. Bizzat taşıyanlar-taşıdıklarım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Pes 20 12.12.2019 da pass a ekleniyo
    Mükemmel haber

• quote:

Evet, fakat bitirip satarsınız.
    En kötü 30+ levelli birisi sizi görevlerde direkt taşıyabilir. Bizzat taşıyanlar-taşıdıklarım oldu.
    Hocam single-player story moduna disaridan oyuncular katiliyor ve oyun co-op olarak mi oynaniyor? Yoksa baska bir mekanizma mi var?

Matchmaking açtığınızda ya bir lobiye ya da başka oyuncu sizin lobinize giriyor. Bu sayede CO-OP gibi oynamış sayılıyorsunuz. Fakat unutmayın single'da bitirebilirsiniz.
    Hatta Division 1 hikâye bazında single oynamaya göre yapılmıştı, sonuçta hikâyeye göre bir grup 2.wave ajanların uçağını vuruyor, iki ajan kalıyordunuz. 1'i zaten Faye Lau.

• quote:

Matchmaking açtığınızda ya bir lobiye ya da başka oyuncu sizin lobinize giriyor. Bu sayede CO-OP gibi oynamış sayılıyorsunuz. Fakat unutmayın single'da bitirebilirsiniz.
    Hatta Division 1 hikâye bazında single oynamaya göre yapılmıştı, sonuçta hikâyeye göre bir grup 2.wave ajanların uçağını vuruyor, iki ajan kalıyordunuz. 1'i zaten Faye Lau.
    Tesekkurler hocam Olmazsa hem co-op hem single deneyip duruma gore hangisinden keyif alirsam o moddan devam ederim.

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    1 aydır Ps4 promu açmıyorum bile. Bu haberle Xbox almamın ne kadar doğru karar olduğunu anladım. Gerçi futbol oyunları ps4 koluyla daha güzel oynanıyor ama olsun.

• metinoz M kullanıcısına yanıt
    Aralık ayında 3 adet güzel ve büyük bütçeli oyun gamepasse ekleniyor

The Witcher 3
    Pes 2020
    The Division

• quote:

Orijinalden alıntı: mertismet

Aralık ayında 3 adet güzel ve büyük bütçeli oyun gamepasse ekleniyor

The Witcher 3
    Pes 2020
    The Division

İşte bu yüzden iyi ki ps4 satıp one x almışım diyorum.
  • metinoz M kullanıcısına yanıt
    Ps4 verip xbox 1s 2tb almistim ben 🤣
    Xbox kolunu begeniyorum bende

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Xbox kolu özellikle fps, araba yarışı gibi oyunlarında çok iyi geldi bana hocam. Battlefield oynarken fare klavyeyi aratmıyor ama futbol oyunlarında ben alışamadım. Tabiki bu elin büyüklüğüne görede değişebilir bilmiyorum.

• Merhaba

4 Mart 2021'e kadar gamepass ultimate hesabım var.

A101'den satın aldığım XBox One'de 1 aylık gamepass ve 14 günlük live gold kodları var.

Bu kodları kendi hesabımda kullanarak gamepass ultimate süremi uzatabilir miyim?
  • Uzatamazsın maalesef. Hesaba ilk onları girmen gerekiyordu.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.