Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.432
Cevap
733
Favori
1.086.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ea play ultimate dönüşümü gerçekleşmiş. 4.11.2022 ye kadar olan üyelik 3.07.2023 'e kadar uzamış. Allah bereket versin o vakte kadar kafa rahat.

• Benim gibi 3 yıllık Eaplay'i dönüştürülerek hesabına 1 yıllık ultimate eklenen biri , tekrar Eaplay alıp dönüştürme aldı mı acaba.Sistem buna izin veriyor mu ona göre 2 yıllık daha Eaplay alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

yarından itibaren bu yöntem geçerli olmayacak deniyor, kesin bilgi mi?

O zaman şu anda Ultimate üyeliği olanlar için tek yöntem kalıyor, 3yıl EA Play üyeliği ekleyerek 1 yıl uzatmak.

Windows Store'da çıkmıyor EA play , Google da aratınca şu link çıkıyor. Bundan 3 tane alarak 1 yıl uzatabilir miyiz devam eden Ultimate üyeliği?

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0004?rtc=1&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab

şimdi bu linkten bir yıllık aldım.

ondan sonra kapandı alıma ,başka alamıyorum. 3 yıl alıp 1 yıl uzatma yalan oldu yani.

Başka alabileceğiz -code gibi- yer var mı?

• P1 hesapta Ultimate ve EA Play üyelikleri mevcut. Kendi hesabımla BF V girince deneme süresi diyor. Sebebini bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jedi saat kacda dahil olacak gamepass veya eaplay e bilgisi olan var mi?
    beklemekten yoruldum.

• amazon uk den aldığım ultimate game pass codunu TR hesabında kullanabilirmiyim ?

• https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0004?rtc=1&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab şuradan ea play satın aldım. ( 1 yıllık) basic xbox game pass üyeliğim var. Bunlar şimdi birleşecek mi? yada ea play'e nerden erişim sağlayacağım? Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

P1 hesapta Ultimate ve EA Play üyelikleri mevcut. Kendi hesabımla BF V girince deneme süresi diyor. Sebebini bilen var mı?

Ea play 10 kasımda aktif olacaktı belki ondandır

• Beyler benim 3 yıllık ea play im hâlâ dönüşmedi 1 yıllık ultimate e

• xbox game X kullanıcısına yanıt

Türkiye saatini baz almazlar. Muhtemelen İngiltere belki amerika saatlerine göre olur

• tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt

hocam 24 aylık live gold u nasıl aldınız, az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm. 24 aylık live gold almam durumunda 24+1 game pass ultimate'e otomatik dönüşeceğiniz belirtti. ancak sadece 1 ay 3 seçenek çıkıyor satın alma ekranında?

• Hayırlı uğurlu olsun, 9 ay uzamış.

Game Pass [ANA KONU]
  • Bugün alsam mı acaba 1 yada 2 yıllık
    Dün yada bugün alıp dönüşen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 10 Kasım 2020; 10:48:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ilk gün güncellemesi ne zaman gelir? Birde yeni jenerasyon hangi oyunlar var gamepasste deneyebileceğimiz?

• 24 aylık live gold üyeliği nasıl satın alınıyor, bilen biri varsa yeşillendirsin lütfen :)

• Arkadaşlar 2023 temmuza kadar olan ultimate üyeliğimi satıyorum çift hak arayan arkadaşlardan birine güzel fiyattan vermeyi düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir66

24 aylık live gold üyeliği nasıl satın alınıyor, bilen biri varsa yeşillendirsin lütfen :)

Microsoft türkiyeyi arayıp operatöre söyleyin 2 dkda üyelik tanımlıyor. Aramadan önce üyelik alacağınız hotmail hesabınıza kredi kartınızı tanımlayıp arayın yardımcı oluyorlar

• Ea play 15 aralıkta pc game pass a gelecekmiş ama xbox game pass ultimate alırsam pc den ea play oynayabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Ea play 15 aralıkta pc game pass a gelecekmiş ama xbox game pass ultimate alırsam pc den ea play oynayabilirmiyim ?

Xbox ultimate için 5.90 ödemeyin pc için 5.90 ödeyip oynarsınız

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

chat üzerinden 180tl x 2 olarak yaptım teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.