Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10 kasım

• Gamepass üzerinden indirdiğimiz oyun kütüphaneden kalktığında bizden de siliniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Gamepass üzerinden indirdiğimiz oyun kütüphaneden kalktığında bizden de siliniyor mu?

Cihazda yüklü kalıyor fakat oynayamıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msb101

Cihazda yüklü kalıyor fakat oynayamıyorsunuz.

Alıntıları Göster

Kötüymüş ben ps plus gibi kalıcı bizim sanıyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Kötüymüş ben ps plus gibi kalıcı bizim sanıyodum

Alıntıları Göster
    Hocam ps plus’ın xbox’daki muadili xbox live gold üyeliği. onun verdiği oyunlar sizin oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Msb101

Hocam ps plus’ın xbox’daki muadili xbox live gold üyeliği. onun verdiği oyunlar sizin oluyor.

Alıntıları Göster

İyimiş

• Merhaba xbox series s ön siparişi verdim gelmesini bekliyorum. 3 yıllık online oynamalı live gold paket almayı düşünüyorum. Ortak olmak isteyen varsa bana mesaj atabilir. Konum: İstanbul/pendik

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Bu durumun bir açığı var aslında: eğer game pass hesabınız p1 ise, oyunu indirin, konsolu çevrimdışı moda alın, game pass'den kalkınca da oyuna erişebilirsiniz fakat konsolun hiçbir şekilde internete bağlanmaması kaydıyla. İnternete bağlandığında bir daha o oyun açılmayacaktır çünkü game pass'de olmadığını otomatik olarak tespit edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 1 Kasım 2020; 14:13:33 >
  • Uygun fiyata 1 yıllık gamepass ultimate arıyorum var mı satış yapan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Bu durumun bir açığı var aslında: eğer game pass hesabınız p1 ise, oyunu indirin, konsolu çevrimdışı moda alın, game pass'den kalkınca da oyuna erişebilirsiniz fakat konsolun hiçbir şekilde internete bağlanmaması kaydıyla. İnternete bağlandığında bir daha o oyun açılmayacaktır çünkü game pass'de olmadığını otomatik olarak tespit edecektir.

O dediğiniz olay için de muhtemelen internal (cihaz içerisinden) kontrol edilen bir lisans koruma sistemi vardır, tıpkı Spotify, Apple Music, Youtube Premium offline video'da olduğu gibi. Yani belirli bir süre internete bağlanmayınca (atıyorum 1 ay) paylaşımlı oyunları ve abonelikteki oyunları açmayabilir.

Bunu da muhtemelen şöyle yapıyordur, her indirilen oyun için sistemin bir yerine oyunun indirildiği tarih ve saati yazıyordur. İnternet olmadığında lisans kontrolünü o dosyadaki tarihe göre yapıyordur.

Söylediğiniz işlemi yapıp 2-3 aydan fazla oynadığınız oyun oldu mu hiç?

• Merhaba 3 yıllık için 3 tane çekim oldu bir tanesini Enpara askıya aldı hala provizyonda duruyor. 4 gün geçti hala onaylamadı var mı böyle bir şey yaşayan ya da çözümünü bilen. Müşteri hizmetleri biz müdahale edemiyoruz diyor.

• GokhanMaths kullanıcısına yanıt
    aynısı banada oldu fakat 2 gün içinde banka onay vermediği için iptal oldu sonradan tekrar yaptim 4 gün biraz uzunmuş enpara ile görüştün mü

• GokhanMaths kullanıcısına yanıt
    Bende 2 cekimden sonra kredi karti bloke oldu. Bankayi arayip karti tekrar actirdim ama hemen aktif olmuyormus. Ben o arada bir kere daha microsoft'u arayip 3.yili almaya calismistim ama olmadi. Sonraki gun tekrar denedik ve oldu. 3.yili ilk almaya calistigimdaki odeme hala provizyonda bekliyor.

Microsoft sikayemine karsilik konuyla ilgili bir dosya olusturdu. Provizyonun ve 3 yilin cekiminin ekran goruntusu ile bir not dosyasi icinde kredi karti bilgilerini istediler. Birkac hafta icinde incelenerek provizyon iptal edilir dediler.

• vasseikon V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Microsoft otomatik bugün bir daha çekti diğeri de hala provizyonda aradım iptal olacak o dediler şimdilik sorunum çözüldü provizyona müdahale edememek ne saçmalık çözemedim bu bankaları paranla rezil olma durumu işte

• mağazayı aradım 10dkdır bekliyorum ya kimse çıkmadı müzik dinletiyorlar, daha kolay almanın bi yolu yok mu?

• aramaya üşendim bazı sorularım var.

standart aylık ödediğim gamepass'in içine ek ücret olmadan ea play dahil olacak mı?

buna ek olarak uzun süreli gamepass'i nasıl alabilirim mesela 2 veya 3 yıllık ortalama bir rakama.

teşekkürler.

• neverdays kullanıcısına yanıt

15dk civarı bekledim ben açtılar 5 dk da halletim herşeyi

• Arkadaşlar 3 yıllık live gold aldım, telefona çıkan müşteri hizmetleri yetkilisi bana 5,90lık ultimate i kendimin tanımlamam gerektiğini söyled. Siz de böyle mi yaptınız?

• Merhaba arkadaşlar
    Ea play aboneliğim bitiyor 3 gün sonra. Forumdan yazanlara göre game pass ile ea play bir oluyormuş. Ben ea play aboneligini yenilesen game pass üyeside olmuş oluyormuyum ayın 10 nunda. 64 tl senelik heralde. Bu arada game pass üyeliğim yok. Mantıklı olan ne yapmak.

• lord987 kullanıcısına yanıt
    Ea play ile game pass abonesi olamiyorsunuz.

En mantikli hareket 1/2/3 senelik game pass ultimate satın almak bir üye ile ortak olarak.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.