Şimdi Ara

XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.402
Cevap
271
Favori
351.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1052
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 271
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hypnosis. (305 mesaj) wither (242 mesaj) Artizt (216 mesaj) Cngzhn20 (215 mesaj) Philipp_Plein (158 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2636 mesaj) Mobil (1933 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (607 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)
Giriş
    270 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. Ben o hesaptan giriyordum. Bundan sonra diğer hesabımdan gireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gyulanemeth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Rainbow 6 Siege Deluxe edition game pass'e eklendi ama game pass'e sahip olmayan hesaba Year-1 ve Year-2 karakterleri gelmiyor, sizde de böyle mi? Diğer bir deyişle, şu an hesapta hiçbir karakter açık değil. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 25 Ekim 2020; 16:0:7 >
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Sanırım PC tarafında gamepass yüklü hesaptan giriş yapmak şart, konsol gibi kendi hesabımızdan oynayamıyoruz dimi arkadaşlar.

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar.

Ben pcde iken illa gamepass tanımlı hesaptan mı girmem gerekiyor.

Konsolda olduğu gibi kendi hesabımdan oynayamıyor muyum ?

Evet, PC'de başka hesaptan olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    uzaylioglan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Evet, PC'de başka hesaptan olmuyor.

anladım hocam, pcde olmaması biraz saçma geldi.

Teşekkür ederim

Microsoftun ekstra tanıdığı bir imkan. İsterse birleştirmeyebilirdi konsol ve pcyi. Saçma değil aslında

|
    |
  • Yarbay
    3237 Mesaj
    quote:

Rainbow 6 Siege Deluxe edition game pass'e eklendi ama game pass'e sahip olmayan hesaba Year-1 ve Year-2 karakterleri gelmiyor, sizde de böyle mi? Diğer bir deyişle, şu an hesapta hiçbir karakter açık değil. :(

Rainbow kitliyor paylaştırmıyor dlcleri. Jager bandit falan vardır ama değil mi?

Hiçbir operatör açik değil, o operatörleri açmak en azindan ucuz, deluxe edition ile gelen operatörlerin her biri 10k oyun içi para istiyor, oyunu bu hâliyle oynamam ben ne yazik ki, indirdiğime değmedi.

|
    |
    Deathcallsdeath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

Microsoftun ekstra tanıdığı bir imkan. İsterse birleştirmeyebilirdi konsol ve pcyi. Saçma değil aslında

Birden fazla konsola sahip olan çocukların kendi hesaplarından ayrı ayrı oyunları oynayabilmesi ve ebeveynlerin aynı oyunu iki defa satın almaması için düşünülen bir sistem diye biliyorum bunu. Sistemin amacı bu ise pc'de de olması beklenir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaylioglan -- 26 Ekim 2020; 0:52:39 >

Hiçbir operatör açik değil, o operatörleri açmak en azindan ucuz, deluxe edition ile gelen operatörlerin her biri 10k oyun içi para istiyor, oyunu bu hâliyle oynamam ben ne yazik ki, indirdiğime değmedi.

Base operatörler açık olması gerekiyor, bir yanlışlık vardır. İstersen Microsoft ile iletişime geç, DLC paylaşımı olmasa da, ana oyunda aşağıdaki operatörler açık gelmesi gerekiyor.

İngiliz: Smoke, Mute, Sledge, Thatcher

Amerikan: Pulse, Castle, Ash, Thermite

Alman: Jager, Bandit, IQ, Blitz

Fransız: Doctor, Rook, Twitch, Montaigne

Rus: Kapkan, Tachanka, Fuze, Glaz

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    2654 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Ben şimdi 36 aylık gamepass ultimate alırsam arkadaşım ile pc-pc şeklinde kardeşlik yapabilir miyim yoksa pc-konsol şeklinde mi oluyor sadece?

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Base operatörler açık olması gerekiyor, bir yanlışlık vardır. İstersen Microsoft ile iletişime geç, DLC paylaşımı olmasa da, ana oyunda aşağıdaki operatörler açık gelmesi gerekiyor.

İngiliz: Smoke, Mute, Sledge, Thatcher

Amerikan: Pulse, Castle, Ash, Thermite

Alman: Jager, Bandit, IQ, Blitz

Fransız: Doctor, Rook, Twitch, Montaigne

Rus: Kapkan, Tachanka, Fuze, Glaz

Alıntıları Göster

Yanlışlık yok oyunda tüm temel operatörler 1000 renown karşılığında açılıyor

• Yarbay
    3146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trancemuzik

Yanlışlık yok oyunda tüm temel operatörler 1000 renown karşılığında açılıyor

Alıntıları Göster

O olay 2 sene önce bitti diye biliyorum ben. Hatta 2016 Haziran ayında 26 liraya Rainbow Six Lite sürüm diye bir şey çıkardılar, normal operatörleri bile 12.500 puana açıyordun Lite sürümde. Sonra Lite sürümü kaldırdılar (2018'de ya da 2019 başlarında), ana operatörlerin hepsini ücretsiz yaptılar, yani Lite sürüm de almış olsan, Standart sürüm de almış olsan hepsi otomatik açık geliyor artık. Puanları bir tek DLC karakterlerini açmak için kullanıyorsun.

Ben böyle biliyorum.

|
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

• Binbaşı
    1267 Mesaj

Merhaba, store üzerinde üyeliğin satın alındığı hesapla giriş yaptıktan sonra xbox uygulamasından istediğiniz ana hesabınız ile oturum açarak ilerlemelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

|
    |
  • Binbaşı
    1267 Mesaj

Hocam pc-konsol ve konsol-konsol şeklinde kullanılabiliyor. Ama 2 pc üzerinden kullanılabilir mi bilmiyorum belki yeni güncellemeler ile mümkündür. Bazı arkadaşlar bunu yapabildiğini belirtiyordu.

|
    |
    Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bu mesaj silindi.

kardeşim ben xbox için pass üyelik arıyorum ps 4den yeni geçtim xboxa almadıysan ortak alalım eğer başka ortak arayan varsa benimle iletiişime geçebilir

|
    |

Ne alakası var ya hahaha

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

PC üzerinden de aynı imkanlardan faydalanabiliyorsunuz. Ekran alıntısında da görüldüğü üzere oyun hesabı ve store hesabı birbirinden ayrı olabiliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c9/02/a2/c902a2f82f3a2e2cb67ecff7f064694b.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vigarista -- 26 Ekim 2020; 11:38:38 >
    |
    |

arkadaşlar 36 ay uygun fiyata almak nasıl yollar izlememiz lazım. bununla ilgili ayrı bir konu vardı ama bulamadım. yardımlarınız rica.

Msi 870A-G54 - Amd Phenom 2 x4 955 + 775 pin intel Cooler - Asus Gtx 760 DCU - Gskill Ribjaws 4x4gb Ddr3 1600 Mhz - Kingston 120 gb Sata3 Ssd - Samsung 1 Tb Sata2 Hdd - Philips 227E4LHAB 21,5'' FullHD 2ms Led Monitör@76Hz - Zalman Z9 Plus Kasa + 5x12cm Fan + Xilence XP700 80+ Bronze Psu - Logitech G15 Işıklı Gamer Klavye - Msi Gamer Mouse - 2xWireless xBox Gamepad
    02.09.2016

Origin id: hatrix7 Steam id: hatrix7
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.