Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.432
Cevap
733
Favori
1.086.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gamepass PC değil, Gamepass Ultimate alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Gamepass PC değil, Gamepass Ultimate alacaksınız.

En son game pass ultimate alınca oldu hocam, sağolun.

• Bende şimdi müşteri hizmetleri aradım çok yardımcı oldular fakat bende Xbox olmadığını için ve de daha önce hiç kullanmadığım pek bişey soramadım.bana söylediği 36 ay değil 34 ay olduğu ve 544 TL'ye geldiğiydi.bende aldım ama bütün alımları aynı gün yapmamamı yoksa hesabın bloklanabilecegini söyledi.Ea hariç hepsini aldım.onuda 2 hafta sonra alacağım.Şuan zam beklemediklerini Sony ile rekabet etmek için zam yapılmama ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.zaten Microsoft storeki dün ürünlere gamespass hariç bu ay yapıldığı ve zammın normalde tüm ürünlere aynı anda uygulandığını söyledi.aklınızda soru varsa arayıp sorabilirsiniz çok yardımcı oluyorlar

• Arkadaşlar çok teşekkürler ben de yeni hesap açıp iki Live Gold aldım, sonrasında telefondaki arkadaş yasin.10'a benzer şekilde durumu açıkladı, şimdilik fiyat artmıyor ama kur yüzünden her an artış olabilir, özellikle ay başında olabilir dedi hatta bana mesela.

2 Live Gold'dan sonra bahsedildiği gibi sistem kilitlendi. 2 saat sonra falan ben sizi arayıp devam edeceğim işleme dedi konuştuğım arkadaş. 12 gibi aramıştım, bekliyorum bakalım, olmazsa kendim almayı deneyeceğim :)

• Ormanci kullanıcısına yanıt
    Kendiniz almayın 3 aylık gamepass ultimate 6 liralık kampanyayı sadece müşteri temsilcisi hesaba tanımlayabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Kendiniz almayın 3 aylık gamepass ultimate 6 liralık kampanyayı sadece müşteri temsilcisi hesaba tanımlayabiliyor.

Hmm neyse, artık çok geç, vatandaş halen aramadı çünkü... 2 ay da bizden olsun salla hocam  

26 + 8 ay yapacağız artık. 10 Kasım'ı bekliyoruz bakalım.

EA Play Pro üyeliğim Kasım'da bitiyordu, 3999 ruble üzerinden otomatik yenilenecekti (398 küsür TL falan yapıyordu sanırım). Onu iptal ettim Gamepass Ultimate muhabbetini görünce. Bu açıdan süper oldu. Pro'yu devam mı ettirsem diyordum ama hem buna para ver, hem ona para ver, kötü olacaktı, onun yerine böyle yaparım her türlü kâr...

Tek gıcıklık, hesap değiştirme durumları olacak. Asıl hesabımda aldığım ancak oynama fırsatı "halen" bulamadığım bazı Live Gold oyunları vardı, onlar gidecekler 2021 Ocak'ta.. Şu 2-3 ayda oynayıp bitirirsem falan ne ala :P

Sonra komple o diğer hesaba geçerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 20 Ekim 2020; 15:34:24 >
  • arkadaşlar ea playi ikinci kez nasıl alıyoruz 1 kez aldım siteden ikinciyi almayı beceremedim

• Arkadaşlar benim ultimate 07.2021 tarihinde bitecek.

Şimdi 2 kez ea play yıllık alsam 130 TL 'ye 8 ay daha uzayacak mı benim ultimate üyeliği ?

Belki cevaplanmıştır ama.

Ayrıca yukarıda arkadaş sormuş yenilenen ödemeyi kapatıp tekrardan alınabiliyor ea play.

• korner12 kullanıcısına yanıt
    Evet uzayacak

• hala konsol konusunda kararsızım.

inatla bekliyorum, umarım zam gelmez. :)

• Dr. X kullanıcısına yanıt
    Yanıyor

• YegTR Y kullanıcısına yanıt
    Otomatik ödemeyi kapatınca alabiliyorsunuz.

• Arkadaşlar merhaba gemide olduğum için diğer yorumları okuyamadım ( her zaman internet olmuyor ) kusura bakmayın sizden ricam 3 yıllık gamepass ve ea acces almak için en ucuz yolu yazabilir misiniz? series s siparişi verdim gelmeden alıyım

• yerdavader kullanıcısına yanıt

0212 375 5065 hocam bu numarayı ara 34 aylık gamepass ultimate almak istiyorum diyorsun onlar yardımcı oluyor.başka birşey yapmana gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin.10

0212 375 5065 hocam bu numarayı ara 34 aylık gamepass ultimate almak istiyorum diyorsun onlar yardımcı oluyor.başka birşey yapmana gerek yok

Her zaman telefon da olmuyor, siz benim yerime bi alıverin diyecek diye korkuyorum  

• yasin.10 Y kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam müsait zamanda ariyacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Her zaman telefon da olmuyor, siz benim yerime bi alıverin diyecek diye korkuyorum  

Alıntıları Göster

Doğru hocam her zaman telefon da olmuyor , vardiyada ve güvertede telefon yasak

• Ea Play için yenilenen ödemeyi kapat diyip tekrardan siteden 65 TL ye 1 yıllık üyelik seçimi yapınca tekrardan yenilenen ödemeyi aktif hala getirip şu tarihte ödemeniz gerçekleşecektir diyor. Konsoldan mı almak gerekiyor tekrardan Ea Playi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Doğru hocam her zaman telefon da olmuyor , vardiyada ve güvertede telefon yasak

Alıntıları Göster

Takılıyorum hocam sen bakma bana  

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.