Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gamepassi 1 yıllık almak için ne yapmalıyız uygun bir yolu var mı

• Yeniler:

• YegTR Y kullanıcısına yanıt

yeni hesap açıp müşteri hizmetlerinden aylık gamepass pc 6 tlye 3 aylık gamepass ultimate 6 tlden +2 yıllık ea play aldınız mı tam olarak 1 yıllık gamepass 142 tlye gelir

Yada 2 yıllık ea play yerine yine müşteri hizmetlerinden 1 yıllık live gold alırsanız 16 aylık gamepass 192tlye gelir

• p1 p2 olayı nasıl oluyor anlatırmısınız ben p2 tarafında olucam p1 tarafında xbox kullanıcısı hesap ona ait 36 aylık

• roomonecool kullanıcısına yanıt
    P1 olarak kullanacak olan kişi üyelik olan hesapla giriş yaptığında ayarlardan "giriş xbox'ım" diyecek ve artık üyelik olan hesapla oturum açmadan farklı bir hesapla istediği gibi oynayabilecek. P2 olarak kullanacak olan da üyelik olan hesapla oturum açtıktan sonra ister o hesaptan isterse de farklı bir hesaba geçerek oyunları oynayabilecek. P2 farkı üyelik olan hesap farklı bir hesaba geçse bile arka planda oturum açık kalacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gamepass arıyorum p1 p2 fark etmez (bu arada bu p1 p2 olayını bilmiyorum 2 kullanıcı da oynayabiliyor değil mi online vesaire ?)

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

yeni hesap açıp müşteri hizmetlerinden aylık gamepass pc 6 tlye 3 aylık gamepass ultimate 6 tlden +2 yıllık ea play aldınız mı tam olarak 1 yıllık gamepass 142 tlye gelir

Yada 2 yıllık ea play yerine yine müşteri hizmetlerinden 1 yıllık live gold alırsanız 16 aylık gamepass 192tlye gelir

Reis şunu biraz daha açsana telefonda arayıp ne diyeceğiz 1 senelik gamepass için ?

• UmutGüven0742 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145875142

Buradaki adımlar ama siz xbox live gold almayacaksınız sadece diğer adımlar aynı

• Proprietor P kullanıcısına yanıt

peki sonunda xbox gamepass ultimateim mi oluyor ? yani online da girebiliyorum değil mi live üyeliğim de oluyor ?

• UmutGüven0742 kullanıcısına yanıt

Ea play en fazla kaç yıl alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

Ea play en fazla kaç yıl alınabilir.

Xbox'ta abonelikler en fazla 36 ay yani 3 yıllık alınabiliyor. EA Play'i de 36 aylık alabilirsin ama Kasım 2020 itibari ile EA Play sistemde kalkacağı için sanırım 1/3 oranında Game Pass Ultimate'e dönüştürülecek. O yüzden şu an EA Play almak pek mantıklı değil.

Eğer konuda paylaşılan 36 aylık Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorsan sırasıyla alman gerekenler şunlar;

2 adet 1 yıllık Live Gold aboneliği

1 aylık Game Pass for PC aboneliği

3 aylık Game Pass Ultimate aboneliği

2 adet 1 yıllık EA Play aboneliği

Ama telefonla arayıp "Ben 36 aylık Xbox Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorum" dediğinde sana direkt yardımcı oluyorlar, işlemleri adım adım hallediyorlar. Yani tek tek şunları almak istiyorum demene gerek kalmıyor.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Bunu yaptığımda 36 aylık game pass ultimate im mi oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UmutGüven0742

Bunu yaptığımda 36 aylık game pass ultimate im mi oluyor ?

Kartında 502 TL varsa ve kartını Microsoft hesabına bağlayıp, ardından Microsoft Müşteri Hizmetlerini arayıp "Ben 36 aylık Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorum" dersen, sana yardımcı olacaklardır. Senin bir şey yapmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 14 Ekim 2020; 1:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Ya da her ikisi de konsolda kullanacak.

Bir de son güncelleme ile 2 kişi pc tarafında oynayabiliyor diyenler de çoktu, bilen varsa aydınlatsın

İkımizde konsolda kullanıyoruz, ben ultimate tanımlı hesap ile oturum açıp giriş xbox ı yaptıktan sonra oturumu kapatıp mı devam etmem gerekiyor aynı anda aynı oyunu oynayabilmek için, daha önce hep tek başıma kullandığım için şimdi acemilik çekiyoruz bu p1 p2 konusunda :)

az önce bende yeni hesap açarak yaptım. müşteri temsilcisi baya bilgiliydi konu hakkında.

zaten biz her arayana öneriyoruz bu işlemi dedi ama yeni hesap olmasından kaynaklı peşpeşe işlem yapılınca ea play alma aşamasında hesap donduruldu microsoft tarafından. kendileri microsofta yazı yazıp onay isteyeceklermiş. en kötü ihtimal hesap kapatılıp ücret iade olacak. ama genellikle sorunsuz uzatılır dediler bakalım. şimdilik şubat 2023 e kadar tanımlandı.

• 30 ekimde ayrılan oyunlar:

* After Party (Console)

* LEGO Star Wars III (Console)

* Rise & Shine (Console)

* Tacoma (Console & PC)

* The Lord of the Rings: Adventure Card Game (Console & PC)

* The Red Strings Club (PC)

• Game Pass'e gelecekler:
    - Age of Empires III: Definitive Edition (PC) – Ekim 15

- Heave Ho (PC) ID@Xbox – Ekim 15

- Katana Zero (Android, Console &amp; PC) ID@Xbox – Ekim 15

- Tales of Vesperia: Definitive Edition (Console &amp; PC) – Ekim 15

- The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (PC) – Ekim 15

- ScourgeBringer (Console) ID@Xbox – Ekim 21

- Cricket 19 (Console) – Ekim 22

- Supraland (Console) ID@Xbox – Ekim 22

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses88

az önce bende yeni hesap açarak yaptım. müşteri temsilcisi baya bilgiliydi konu hakkında.

zaten biz her arayana öneriyoruz bu işlemi dedi ama yeni hesap olmasından kaynaklı peşpeşe işlem yapılınca ea play alma aşamasında hesap donduruldu microsoft tarafından. kendileri microsofta yazı yazıp onay isteyeceklermiş. en kötü ihtimal hesap kapatılıp ücret iade olacak. ama genellikle sorunsuz uzatılır dediler bakalım. şimdilik şubat 2023 e kadar tanımlandı.

Hesap dondurmamı mı? Benim hesabım dondurulmadı, sadece EA Play ödemesi para çekilmesine rağmen Microsoft onayına düştü, ki 2 saat içerisinde de onaylandı, ardından ikinci 12 aylık EA Play'i de ben "uzat" yaparak aldım.

Başkasına ait bir kart mı kullandınız? Benim telefonda konuştuğum kişi genelde hesaptaki isimle, kullanılan kart farklı olunca sıkıntı yaratabiliyor dedi, özellikle yeni hesaplarda.

yok kendi sanal kartım. ea play i alırken hata aldı eleman. karttan çekilmedi zaten.

microsofta mail atması gerektiğini söyledi. şuan maile vs giriyorum ama xbox olmadığından denemeyemedim düzeldi mi diye.

şimdi ea play ilk çekim onaylandı. ikinci çekim onaya düştü. onu bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses88 -- 14 Ekim 2020; 15:34:20 >
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.