Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.432
Cevap
733
Favori
1.086.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Savadacok

EA Play aboneliğiniz yoksa 3 defa EA play üyeliği alıp 3 x 65 = 195tl'ye 12 ay daha uzatabilirsiniz mayıs 2021'yee kadar uzar, yeni hesap açarsanız 2023 sonbaharına kadar gamepass ultimate alma imkanınız var.

düzeltme: mayıs 2022'ye kadar uzar

yeni hesap açtığımız zaman hangi adımları izlemek lazım.

önceden 12 ylık live gold alıp sonrasında gamepass ultimate çeviriyorduk.12 aylık live gold kalmadı sanırım.şuan güncel durum nedir.onuda paylaşırsanız sevinirim.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145875142

Burada Hypnosis. rumuzlu arkadaş anlatmış, kafanıza takılan bir şey olursa yine sorarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Konudaki tüm yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Daha konsol elime ulaşmadan Game Pass aldım umarım sorun çıkmaz konsollarda :)

----

Toplam 28 Aylık üyelik aldım. Bu arada yarı fiyatına P2'sini vereceğim. Toplam 372 TL ödedim. Almak isteyen DM atabilir.

Üstüne 2 yıllık eaplay alsana. o zaman 36 aya çıkar

• pphammer kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, 28 ay şu an için yeterli geldi bana. Zaten P2'sini de forumdan bir arkadaşa sattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Savadacok

EA Play aboneliğiniz yoksa 3 defa EA play üyeliği alıp 3 x 65 = 195tl'ye 12 ay daha uzatabilirsiniz mayıs 2021'yee kadar uzar, yeni hesap açarsanız 2023 sonbaharına kadar gamepass ultimate alma imkanınız var.

düzeltme: mayıs 2022'ye kadar uzar

Mevcut gamepass ultimate üzerine 3 kez 12 aylık eaplay aldım ama gamepass üyeliğimin tarihi değişmedi.ekstra birşey daha yapmam gerekiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Ekstra birşey yapmanıza gerek yok, 10 kasım gibi ea play üyeliğiniz +12 ay gamepass ultimate üyeliğe dönüşecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akşam one x alacağım. Gamepass için ne yapmam gerekli kafam karıştı en uygun olarak nasıl ayarlayabilirim gamepass var bir de live gold var üzerine ea gelmiş hesabı sıfırdan oluşturacağım nasıl bir yol izlersem bana avantajlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Teşekkür ederim, 28 ay şu an için yeterli geldi bana. Zaten P2'sini de forumdan bir arkadaşa sattım.

Ben de 36 aylık aldım. p1 ini yani xbox hakkını sattım. Kendime p2 yani pc ve xcloudu bıraktım. Xbox ilgimi çekmiyor.

Ayda 7 tl den 36 ay gamepass pc ve ea play sahibi oldum. Bedava.

• Windows güncellemesi almıyorum netim düşük hız olduğu için uygulamayı indirtmiyor bu yüzden kullanmamak bir yolu var mı aoe 2 de denemek istiyorum

• Game Pass [ANA KONU]

IMO=in my opinion yani bana göre anlamına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 12 Ekim 2020; 21:22:19 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Xbox Game Pass için PC hakkını satacak biri varsa ortak olabilirim, 36 aylık olandan yani EA Play ile birlikte olan.

Ya da Xbox (konsol) için almayı düşünen varsa birlikte alabiliriz, sanırım kişi başı 3 yıllık 250 TL'ye (aylık 7 TL) geliyor.

İletişim için PM atabilirsiniz. Referanslar için de referanslarıma bakabilirsiniz.

• Pc hakkını satmayı düşünen yada yeni hesapla almak isteyen olursa bende ortak olmak istiyorum.2 kişi çok uyguna geliyor ve bunu ortaklaşa değerlendirebiliriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 12 Ekim 2020; 23:55:44 >
  • Bilgisayar hakkı için 250 TL verebilirim 36 aya

• Gamepass 36 aylık paket alan varsa 250 TL vererek ortak olabilirim PC için pm atabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 13:43:50 >
  • Xbox Game Pass kampanyasından faydalanacaklara bir küçük tavsiye de benden;

EA Play'i de telefonda alabiliyorsunuz, yardımcı oluyorlar. Hatta telefonda direkt ben 36 aylık Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorum derseniz, bilgileri var, tüm işlemleri kendileri hallediyorlar. Sadece yeni Microsoft hesabı açıp, Xbox profili oluşturup, içerisine kredi kartınızı ekleyin. Banka kartları çok sorun çıkarıyor dedi, ben 1 kredi kartı 1 tane de banka kartı ekledim ne olur ne olmaz diye, banka kartıyla 1 işlem oldu, 2.'sinde onay vermedi. O yüzden kredi kartı kullanırsanız daha rahat ederseniz.

Yalnız eğer hesabı yeni açtıysanız, EA Play'i aynı gün almayın, zaten alamıyorsunuz, Microsoft'un güvenlik sistemine takılıyor. Benimki takıldı mesela. Telefondaki beyefendi de söylemişti isterseniz onu yarın yapalım çünkü çok büyük ihtimalle onaya takılacak dedi ve dediği gibi de oldu, onaya takıldı. Bunun sebebi banka değilmiş, bankadan para çekildi zaten, Microsoft'un yeni hesaplarda uyguladığı bir güvenlik protokolüymüş ama bir sorun olmaz, onay gelmezse bankanıza paranız iade edilir, yarın tekrar ararsınız alırız dedi.

Ek olarak, benim telefonda konuştuğumuz beyefendi çok yardımcı oldu, hatta söylediğine göre böyle bir kampanyanın olduğunu duyuran kişiymiş, Donanımhaber'den de haberi varmış ara sıra takip ediyormuş. Yine söylediğine göre bu kampanyanın bu denli sıcak olmasının sebebi Microsoft'un TL kurunu güncellememesinden dolayıymış. Kendi tahminine göre yakında güncellenebilirmiş, yeni konsolun çıkışında ya da çıkmasına yakın.

O yüzden Kasım ayı gelmeden bir an önce alın derim, fiyatlar güncellenince ne Live Gold ne de EA Play fiyatı bu fiyattan olmayacak. EA Play zaten Steam'de 169 TL, Microsoft kurunu güncellemediği için hala 65 TL'den satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 13 Ekim 2020; 16:23:49 >
  • Gamepass ultimate olan hesabı arkadaşım kullanıyor, bende o hesap ile oturum açtıktan sonra kendi hesabıma geçiş yapıyorum, fakat birimiz forza oynarken diğerimiz oyuna girmeye çalıştığımızda oyunun zaten açık olduğuyla ilgili uyarı verip diğerini oyundan atıyor, ikimiz aynı anda oynayamıyormuyuz? Neyi yanlış yapıyoruz acaba? Yardımcı olabilir misiniz

• Arkadaşın hesabı PC'den kullanmaya devam edecek sen konsolunda o hesabı giriş konsolu olarak ayarlayacaksın. Böylece sen arkadaşın hesabını açmadan oyunlara girebileceksin. P1 P2 mantığı. P2 olan PC'de kullanacak. Yoksa bir hesap iki cihazda aynı anda oyun oynamaya çalışırsa biri kapanır.

• PC hakkını satmak isteyen var mı

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Ya da her ikisi de konsolda kullanacak.

Bir de son güncelleme ile 2 kişi pc tarafında oynayabiliyor diyenler de çoktu, bilen varsa aydınlatsın

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.