Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.086.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öğlen 12 de aradım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass'e aylık eklenen yeni oyunlar ayın kaçında ekleniyor? Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rıza.BN.

Gamepass'e aylık eklenen yeni oyunlar ayın kaçında ekleniyor? Selamlar...

Gamepass eklenecek oyunlar:

1 Ekim:

Doom Eternal🎮

Drake Hollow🎮

8 Ekim:

Brütal Legend🎮

Ikenfell🎮🎮

Forza Motorsport 7🎮🎮

Gamepass'ten kaldırılacak oyunlar:

15 Ekim:

Felix the Reaper🎮🎮

Metro 2033 Redux🎮🎮

Minit 🎮🎮

Saints Row IV Re-Elected🎮

State of Mind 🎮

@legendwarior3 paylaşmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGGA -- 7 Ekim 2020; 10:58:52 >
  • Arkadaşlar benim EA Play 19 EKim de bitiyor. 1 yıllık alsam bitince, ultimate gelir mi?

• arkadaşlar 3 yıllık ultimate alip uzerinede 3 yillik ea play alıp 10 kasimda 1 yil daha uzamasini beklemenizi önermem
    2 farklı müşteri temsilcisi ile ayri ayri görüştüm hic bir şekilde ultimatein 3 yilin uzerine çıkamayacağını ısrarla söylediler
    iyi ihtimalle 3 yil uzeri ea play iptal olup iade olacağını söylüyorlar
    bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9 ay daha gamepass var bunu uyguna uzatmanın bir yolu varmıdır dostlar (not: ultimate üyelik)

• NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, daha önce de paylaşmıştım açık bir şekilde 36 ayın üzerindeki haklarınız yanacak diyorlar. Muhtemelen para iadesi de olabilir. Ama dönüşmeyeceğini söylüyorlar.

Game Pass [ANA KONU]

• agent82 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin satın alabildiğiniz her 12 aylık EA Play aboneliği 10 kasımda +4 ay ultimate üyeliği ekleyecek. Maksimum 3 yıl EA Play satın alabilirsiniz. Bu da 195 liraya +12 ay gamepass ultimate üyeliği eklemek anlamına geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Hocam sizin satın alabildiğiniz her 12 aylık EA Play aboneliği 10 kasımda +4 ay ultimate üyeliği ekleyecek. Maksimum 3 yıl EA Play satın alabilirsiniz. Bu da 195 liraya +12 ay gamepass ultimate üyeliği eklemek anlamına geliyor.

olabilir hocam deneyim onu bi. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent82 -- 7 Ekim 2020; 14:37:7 >
  • 1 Kasım'a kadar Gamepass PC üyeliğim var. Şimdi eski sayfalarda yazılan yöntemlerden biri yapılabilir değil mi?
    Bir de yeni hesap olmasına gerek yok. Sadece 6 liraya Ultimate olması için yeni hesap açılıyor diye anladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıllık ultimate gamepass alıcak eski bir üyeyle p1 hak bende olucak şekilde ortak olabilirim.

• Arkadaşlar benim bir sorum olacak kafamı karıştırdı da.

Ben pc için gamepass almak istiyorum onun içinde de ea play oluyor mu? Yoksa sadece Xbox GamePass Ultimate alınca mı içine dahil oluyor?

Yani ben aylık 30 lira verip hem gamepass oyunlarına hem de ea play oyunlarına erişim sağlayabiliyor muyum?

• tuncaygoksel T kullanıcısına yanıt
    Konsol için sadece gamepass ultimate sahipleri, pc için ise gamepass pc ya da gamepass ultimate sahipleri EA Play aboneliğinden yararlanabilecekler.

Üyeliği içermeyen tek paket konsol gamepass paketidir. (Gamepass ultimate olmayan paket)

• Sony'nin müşteri hizmetlerini arayınca böyle "Live Gold" gibi uyguna "PS Plus" olayları yapıyorlar mı acaba? Bilen yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shallow Bay -- 7 Ekim 2020; 19:37:55 >
  • Gamepass ultimate hem PC hem konsolumu kapsıyor?

• PC Game Pass'in de kardeşlik sistemi bulunuyormuş. Ortak hesap kullananlar için faydalı olabilir diye yazıyorum.

Microsoft Store uygulamasından Game Pass aboneliği olan hesabınızla oturum açın. Xbox uygulamasından ise kullanmak istediğiniz ama Game Pass aboneliği olmayan e-posta adresinizle oturum açın. Xbox uygulaması, farklı oturumlar açtınız uyarısı verecek. Geçerli ayarları koru diyerek devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shallow Bay -- 7 Ekim 2020; 22:11:24 >
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt

Evet hocam konsol + pc. Ultimate olunca ayrıca live gold u da kapsıyor, ayrıca gold üyelik almaya gerek kalmıyor.

• Bir şey soracağım şimdi ben p2 gamepass ultimate hesap alsam diyelim online bir oyun alacağım. Bu gamepass hesabımdaki live gold u kullanabilmek için oyunu p1 mi almam gerekir p2 mi?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    İkisi de tüm özelliklerden yararlanabiliyor. P2 de oturum arka planda açık kalıyor ve ana hesabınızda yararlanıyorsunuz. P1 ise üyelik olan hesapta oturum açmadan ana hesabında yararlanabiliyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Hocam yani diyelim call of duty alacağım online oynamak için p1 de alsam p2 de alsam multiplayer a girebilirim değil mi?

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.