Şimdi Ara

XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GreenWhite. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.492
Cevap
275
Favori
358.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1067
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 275
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hypnosis. (308 mesaj) wither (242 mesaj) Artizt (222 mesaj) Cngzhn20 (215 mesaj) Philipp_Plein (158 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2717 mesaj) Mobil (1941 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (608 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY EKLENDİ!)
Giriş
    848 Mesaj

Xbox + Pc gamepass oyunlarının tamamı var.

Xcloud suan xbox one s donanımı uzerinden calisiyor. Bu yüzden oyunlar 720p 30-60 fps olarak stream ediliyor ve sadece android/telefon tablet uzerinden calisiyor. Oyunlarin yükleme süreleri one s donanımından dolayi uzun.

Xcloud 2021 yılında xbox series x donanımına geçecek ve 4k 60 fps (Belki 120 fps) ve RT sağlayacak, yükleme sureleri kisalacak. Konsol, Pc, Android, Ios (Web app) ve TV uzerinden de çalışacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 4 Ekim 2020; 9:15:14 >
    |
    |
    Lithium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    210 Mesaj

Benim şuan 4 aylık gamepass ultimate im var, bu dediğin işlemi onun üzeribe yapabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uzaylioglan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Arkadaşlar şimdi benim 04.2022 tarihine (18 ay) kadar Xbox GamePass Ultimate üyeliğim var. Bunu şuan en mantıklı nasıl 36 aya tamamlarım?

EA Play yıllık 65 lira ve söylenene göre Microsoft 3:1 oranında Ultimate yapacakmış mevcut Ultimate abonelerine fakat en fazla kaç yıl alabiliyorum? Ve Microsoft en fazla kaç yıl kadarını Ultimate yapıyor?

Eğer herhangi bir kısıtlama yoksa 4 yıllık (48 ay) EA Play alayım diyorum. Böylelikle toplamda 34 aylık Ultimate aboneliğim olur. Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRQN -- 4 Ekim 2020; 11:39:43 >
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj

Selamlar arkadaşlar, ben de sizin sayenizde 14 aylik ultimate sahibi oldum. Ea Play de alayim diyorum 65 tlye o da bana 4 ay daha ultimate getirir. Simdi almak yerine ekim sonunda mi alsam ? Kalkma ihtimali olur mu Kasım 10 da geliyormuş çünkü. Ve benim 14 aylik ultimate im var diye ea Play alamama sorunum olur mu

|
    |
  • Yarbay
    6631 Mesaj

imkanınız varsa 3 yıllık gold + 1 yıl EA play satın almanızı tavsiye ederim. 1 yıl içinde bu fiyatlar değişip artacaktır. Süreyi ne kadar uzun tutarsanız sizin yanınıza o kadar kar kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 4 Ekim 2020; 18:48:8 >
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj

konsol derken ilk nesil xbox one ve one s'lerde de kullanabilecke miyiz?

|
    |
    Bgrn7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1354 Mesaj

PC için xbox ultimate game pass iki kişi kullanabiliyor muyuz?

• Yarbay
    3581 Mesaj
    Takip

|
    |
  • Binbaşı
    1143 Mesaj

Pc-pc olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AdaminTeki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1354 Mesaj

emin misiniz? arkadaşım benim hesabıma microsoft store'dan giriş yapıp xbox uygulamasında kendi hesabı ile oyuna girdi ve ikimiz de aynı anda forza horizon'a girebildik. microsoft chat'e sordum ama tam bi bilgileri yok herhalde.

|
    |
    marcelor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5661 Mesaj
    Müşteri hizmetleri aracalığı ile

Mevcut gamepass ultimate hesabımıza

12 ay gold live 180tl ile alıp
    1 ayda ultimate dönüştürücü 45tl ile üzerine ilave edilemez mi

• Binbaşı
    1342 Mesaj

Eskiden yoktu. Kendim de denemiştim. Ama sonradan güncelleme geldi sanırım. Abonelik olan hesapla girmek zorunlu gibiydi, şu an o kalktı diye duydum ben de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    marcelor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1354 Mesaj

abonelik olan hesap microsoft store üzerinden girili bir şekilde durunca game pass çalışıyor. acaba belli oyunlarda sorun yaratır mı orasını bilen biri varsa çok iyi olur ona göre alıcaz.

|
    |
    Hypnosis. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj

Ultimate'e gold alamazın çünkü ultimate demek gamepass+gold demek

|
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

imkanınız varsa 3 yıllık gold + 1 yıl EA play satın almanızı tavsiye ederim. 1 yıl içinde bu fiyatlar değişip artacaktır. Süreyi ne kadar uzun tutarsanız sizin yanınıza o kadar kar kalacak.

Hocam siz çok beklediniz mi? Beni 89.cu sıraya aldı :)

• Yarbay
    6631 Mesaj

O kadar beklemedim de işte buralara yazınca malesef herkes bununla uğraşıyordur şu an. Umarım faydalı bir işin iptaline sebeb olmayız. Bazen şu foruma hiçbir şey yazmak istemiyorum bu tür konularda. Üyeler faydalansa neyse diyeceğim ama misafirler bu mesajları görüyor.

|
    |
    chopinnyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Su konunun hepsini okuyup zerre anlamadim. Havuz problemi gibi konu. Ya da ben xbox a cok yabanciyim diye karisik geldi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSayer -- 4 Ekim 2020; 19:28:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguz olabilir

Benim şuan 4 aylık gamepass ultimate im var, bu dediğin işlemi onun üzeribe yapabiliyormuyuz?

hocam ben de yeniyim bu konuda, o kadarına vakıf değilim maalesef.

|
    |
  • Yarbay
    5661 Mesaj

Hadi ya o zaman hiç kaçarımız yok hiçbirşey alamayacağım mevcut hesabı kullanmaya devam

|
    |
    pirate19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Aslında var hocam ea play alıp ultimate uzatabilirsiniz, yazılanlara göre ne kadar ea play alırsanız 3 te 1 i kadar ultimate hesap uzuyor bende böyle uzatmayı düşünüuorum.

|
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.