Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (239. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: HopeS , HopeS
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
16.436
Cevap
732
Favori
1.086.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Korsan kullanmanın doğru olduğunu, oyunlara para verilmemesi gerektiğini söylemiyorum. Elbette yanlış. Ama bankadan para çalmakla, araba çalmakla kıyaslandığında neden çok daha "cici" bir eylem olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/XboxGamePass/status/1310956592926543872?s=20

Ea play süreleri de live goldda oldugu gibi ultimate e donusecekmis. 1e1 dönüşüm olur diye düşünüyorum. Live gold 5dolarken 15 dolarlik ultimate'e dönüşüyor. Ea play de ayni sekilde 5 dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 30 Eylül 2020; 17:27:22 >
  • Resmi Xbox Türkiye sayfası yalan haber mi yapacak?

Game Pass [ANA KONU]

Ekleme: resmi Twitter hesabı:

Game Pass [ANA KONU]

Bu Erdinç Özkan her kimse bu konuda bu resmi kaynaklardan daha güvenilir değildir diye düşünüyorum.

Gamepass'e EA play en geç yıl sonuna geliyor görüldüğü üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 30 Eylül 2020; 17:25:49 >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Bİlgi için çok teşekkürler , bir yıllık fiyata neredeyse 3 yıllık aldım.
  • Game Pass [ANA KONU]

Burada ki sorulara verilen cevaplar sanki Türkiye de ilgili tarihte ea play olacak yönünde.
    https://support.xbox.com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/ea-play-with-xbox-game-pass-FAQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 30 Eylül 2020; 17:45:29 >
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    oranın türkiye ile alakası yok holiday kelimesini yılbaşı diye çevirmişler microsoftun trye özel sitesi yok sadece yurtdışı sitesinin çevrilmiş hali var
    zaten 2020 yılbaşı geçti yıl başı yılın başı demek eğer zaman makineleri yoksa 2020 yılbaşında ekleyemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 30 Eylül 2020; 18:23:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Umarım girdikten sonra buraya yazmışsındır
    yoksa üzülebilir
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Beş mesaj yukarıda resmi tr Twitter mesajı da ekledim. Orada da açıklamışlar kesin olarak geleceğini.

• Arkadaşlar merhaba. Ben şimdi hali hazırdaki ultimate hesabımı yükseltmek için EAPlay hesabı almak istiyorum. (Malumunuz EAPlay Ultimate içine dahil edilince mevcut EAPlay üyelik ayları 3:1 oranında ultimate ayına eklenecek) Size sormak istediğim konu şu; 3 yıllık EAPlay almak istiyorum, ancak malum Xbox Live Gold alırken bir takım sorunlar olabiliyor. Bu sebeple EAPlay hesabı alırken dikkat etmem gereken birşey var mı?..yoksa sorunsuz bir şekilde 3 yıllık hesap alabiliyor muyum?..cevap verirseniz sevinirim.

• Tarihi de yanlış söylemiş 10 kasım yerine 10 ekim demiş, ayrıca hiçbir resmi kaynakta 12 ülke dışında ea play eklenmeyecek diye bir açıklama göremedim.

Hatta bu 12 ülkeye gelecek diye gördüğüm tek benzer haber all access ile taksitli bir şekilde konsol ve gamepass ultimate üyeliğini alabilecek olanların haberidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinx81

Bİlgi için çok teşekkürler , bir yıllık fiyata neredeyse 3 yıllık aldım.
    Arkadaslar selam.Ben hediye olarak al seceneginde 3 ay çıkıyor

• Ben bugün konuştum müşteri hizmetleri ile 10 kasımda ea geliyor dedi.

• Ea play game pass ultimate e dahil mi yoksa ea playi ayrica almamiz mi gerekiyor ben iki gun once mh arayarak gamepass 28 aylik uyelikten yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 1 Ekim 2020; 2:4:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Ea play game pass ultimate e dahil mi yoksa ea playi ayrica almamiz mi gerekiyor ben iki gun once mh arayarak gamepass 28 aylik uyelikten yaptim
    Toplam ne kadara mal oldu hocam

• raizel R kullanıcısına yanıt
    371,96.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 1 Ekim 2020; 2:11:24 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Fenool kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler mcgoktug ve Fenool anlatılan yöntemlerle 31.01.2023 tarihine kadar game pass ultimate üyelik edinmiş oldum. Xbox'da abonelikler sayfasında aşağıdaki gibi bir görüntü var bu şekilde iptal yazması normal galiba game pass ultimate'a dönüştüğü için?

Game Pass [ANA KONU]
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , evet iptal yazıları normal , sadece ultimate üyelik aktif görünecek.
  • Merhaba,

2021 haziranda bitecek olan bir ultimate üyeliğim var. Uzatmak istiyorum ama kafam biraz karıştı doğrusu. 6 aylık live gold alırsam ultimate de aynı şekilde 6 ay uzar mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim bilen arkadaşlar yönlendirebilirse sevinirim.teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.