Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: satanpist
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi müşteri hizmetlerine sorayım iyice kafam karıştı.
    3:1
    1:1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Live i ultimate e dönüştürme işlemini bir kere yapan hesap bir daha yapamıyordu. Bu durum devam ediyor mu? N11 den kod alıp ultimate yapan arkadaşlar yeni hesaplara mı tanımlıyorlar üyeliği?

• eIgHt kullanıcısına yanıt
    Yeni hesap açın onu ultimate yapın.
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Hesabınız ultiamte dönüşmüş ise alacağınız 12 aylık live gold üyeliği direk olarak 12 ay olarak eklenmez 4 ay gibi bi rakama düşüyor. Ea play yıl sonunda (ininal gibi kartlarla alınanlarda geçerli değilmiş bu özellik) 3/1 oranında hesaba eklenecekmiş.
  • 1 senedir ea access kullaniyorum. Hic gpultimate yuklemedim. Fifa ve bir kac ea oyunu icin konsol almıştım. Bu ay da ea yenilenecek. Sizce ne yapayım? Eanın yenilenmesinin bana bi zararı var mı ya da en karlısı hangisi? Yardımcı olan olursa sevinirim

• karapicov kullanıcısına yanıt
    Gamepass'ınız yoksa sizin için hayat değişmez diye biliyorum.
  • Bende merak ettim. Sık sık oyun oynamiyorum. Gamepassi de merak ediyorum ama bir sorayım dedim.

12 aylık Gamepass Ultimate 539,99 lira şu an.
  • Ağalar cehaletime verin yeni bir one s aldım. Cihazda oyun veya kayıtlı bir hesap bulunmamakta ilk xbox deneyimim. Şimdi ben buna kendi hesabımı tanımlayıp 5.9 tl’den ilk ay ultimate mi kurmalıyım yoksa 12 aylık live gold alıp 5.9 tl karşılığında yükseltmeli miyim?

Valla en uyguna nasıl çıkarım bu işin içinden çözemedim. 24 ay gold üyeliğe minumum 3 ay ultimate almak gibi değişik bir matematiği var kimilerine aylar eksik tanımlanıyor falan. Vallahi çözemedim olayı tam. Bir yardım istesem, adım adım ne yapsam uyguna getirmiş olurum?

• quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

www.eurogamer.net/amp/2019-06-11-you-can-covert-xbox-live-gold-and-game-pass-subs-into-ultimate-for-cheap
    Bu yöntem var ama n11 deki fiyata baktım , 3 aylık live gold 'un fiyatı 12 aylık olana göre 2 kat , dolayısı ile anlamı kalmıyor.
  • nofear_61 kullanıcısına yanıt
    önce 12 yada 24 aylık GOLD üyeliği alin
    n11 uzerinden yada telefon ile Xbox müşteri hizmetleri aracılığıyla alabilirsiniz
    sonrasinda gamepass ultimate üyeliğine çevirin 5.90₺ye
    en uygun yöntem şuan budur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüştüm 12 aylık yok diyor vermedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim

• Müşteri hizmetlerini aradım . Ea play 12 ay dönüşüyormu dedim

Türkiye için değil 8 ülkede olacak o dönüşüm dedi.

12 aylık gold live alsam ultimate olan hesabıma nasıl eklenir dedim

3:1 olarak eklenir dedi.

Yani Türkiye için alınan ea play lar aldığınız kadar eklenecekmiş gamepass e dönüşümü vs şuan yokmuş

• Benim Ea playim nerede lan microsoft

• Konuda arattım ancak bulamadım. Bilen arkadaşlar şu an 34 ay ultimate aboneliğim var. Kasım gibi EA play 12 aydan 2 yıl alsam 24/3=8 ay ultimate eklenecek mi? 36 ayı geçmiyor denedim olmadı. Olmaz ise bir yıllık alıp 36 aya tamamlarım artık. Şimdiden cevap verenlere teşekkürler.

" Yani Türkiye için alınan ea play lar aldığınız kadar eklenecekmiş gamepass e dönüşümü vs şuan yokmuş "

Aldığımız kadar derken açar mısınız biraz , 1 yıl Eaplay aldık , ne avantaj sağlayacak bu bize Kasım sonrası ultimate olan hesabımızda.
  • merhaba arkadaşlar.

şu anda game pass ile oynayabileceğim en iyi oyunlar nelerdir? xbox one x için soruyorum.

hellblade oynadım ve çok beğendim
  • wither kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Ea play 12 aylık aldıysan ea play olarak 12 ay kullanacaksın dedi.
    Muhtemelen bizde gamepass ile birleşme olmayacaktır onu sormayı unuttum.

8 ülkede birleşme olacak dedi.

12 aylık ea play 4 ay gamepass ultimate dönüşecek mi dedim

Hayır dönüşmeyecek 12 ay olarak ea play olarak kullanacaksınız dedi

• Şimdi mail geldi game pass 29.99 olacakmış. Tam da forza'ya ultima addons almıştım. Refund isteme vakti. 15 gün önce de flight simulator a 200 Tl upgrade almıştım. Umarım ikisini de iade edebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.