Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.479
Cevap
729
Favori
1.091.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netflix gibi istediğin zaman çıkabiliyorsun.

Ultimate sonraki aylarda daha pahalı ama PC’den oynayacağına göre Ultimate ile devam etmek zorunda değilsin. 3 ay sonra iptal eder 15 liralık Gamepass PC işe devam edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Hocam yani diyorsun ki üç ay ultimate takıl sonrasında pc sürümüne geçersin doğru mu anladım? Böyle geçiş yapabilirsem güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Netflix gibi, aylık sabit bir fiyat karşılığında katalogdaki oyunları aboneliğiniz süresince oynayabiliyorsunuz. Taahhüt yok. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Şu an 3 aylık abonelik 5,99. Alın, tekrar eden ödemeyi değiştirin. 3 ay sonra kendiliğinden iptal olur. Ultimate de hem konsol hem PC üyeliği var.

• Control Gamepass de diyebiliriz.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam baya faydalı oldu yazdıklarıniz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Control Gamepass de diyebiliriz.
    control, gamepass'e geliyor haberleri oyun yapımcısı tarafından yalanlandı

https://twitter.com/ControlRemedy/status/1202638974193479680

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Aralık 2019; 22:17:11 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen gamepass e gelene kadar satışlar düşmesin diyedir.
    Phil Spencer da clickbait yapmaz herhalde.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Her şekilde ayıp etti Phil Spencer. Adamların yılbaşı satışlarına taş koydu resmen.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Evet muhtemelen 2-3 ay sonra gelecek oyun için gaza gelip haberi ağzından kaçırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Muhtemelen gamepass e gelene kadar satışlar düşmesin diyedir.
    Phil Spencer da clickbait yapmaz herhalde.
    Katılıyorum hocam, aklımdan da geçmişti tam. Batı dünyasında satışların en yüksek olduğu bu dönemde böyle bir açıklamayla oyunun satışlarına büyük balta vurdular.

• Beyler xbox one s aldım. Kutudan 30 günlük game pass ve Gold çıktı. Bir tane de kol aldım. Ondan da aynı şekilde 30 günlük game pass ve Gold çıktı. Birini kullandıktan sonra diğerini kullanabiliyor muyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ss01 -- 6 Aralık 2019; 13:48:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss01

Beyler xbox one s aldım. Kutudan 30 günlük game pass ve Gold çıktı. Bir tane de kol aldım. Ondan da aynı şekilde 30 günlük game pass ve Gold çıktı. Birini kullandıktan sonra diğerini kullanabiliyor muyuz.
    Kullanırsın dostum,biri bitince diğerinin kodunu gir devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Kullanırsın dostum,biri bitince diğerinin kodunu gir devam et.

Alıntıları Göster
    teşekkürler
  • Gamepass kütüphanesinde bulunan Steam World Dig 2 ve Time Spinner oyunlarında oyuna girerken ;

" Yayıncı firma microsoft hesabınıza bağlanmak ve temel bilgileri kullanmak istiyor " şeklinde onay seçeneği çıkıyor.

Onaylamazsan oyunda save edilmiyor.Sadece bu iki oyunun bunu istemesi enteresan geldi koca kütüphanede.Güvenlik anlamında bir sıkıntı olur mu acaba , gerçi microsoft böyle bir oyunu kütüphanesine eklemez ama yine de tuhaf geldi.Var mıdır bilgisi olan?
  • Hele bi gel bütün dertler

https://support.discordapp.com/hc/en-us/articles/360035344491-Xbox-Game-Pass-Discord-Nitro

• Arkadaşlar selam bir sorum olacak, bu gamepass ultimate üyeliğini birleştirme olayına hakim biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Şimdi 179 liraya 1 yıllık gold alacağım önce, sonrada 3 aylık ultimate alacağım üzerine doğru mu ? Onlar otomatik birleşip 1 yıl ultimate mi oluyor bu olayı pek anlamadım ben.
  • 12 ay live + 3 ay game pass aldığında 15 ay ultimate game pass oluyor hocam dikkat etmen gereken tek şey ilk live gold üyeliğini almak. Game passi sonra alacaksın.

• metinoz M kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam sağolun.
  • 100'den fazla oyun var ama hangi oyunları oynamalıyız gibi bir rehber yok. Pubg, rocket league, forza, gears gibi oynuyoruz ama geriye kalan oyunlara hiç bakmıyoruz. Bununla ilgili bir rehber veya tavsiye listesi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sata90

100'den fazla oyun var ama hangi oyunları oynamalıyız gibi bir rehber yok. Pubg, rocket league, forza, gears gibi oynuyoruz ama geriye kalan oyunlara hiç bakmıyoruz. Bununla ilgili bir rehber veya tavsiye listesi var mı?
    Böyle bir listeye denk gelmedim ama ben de geçtiğimiz gün listeye bakıp ilgimi çekenleri inceledim. Herkes en bilindik büyük bütçeli oyunlardan konuşuyor, indie bağımsız oyunlara rağbet çok olmuyor sanıyorum. Ben biraz daha farklı olmaya çalışan, hikayeyi farklı bir şekilde vermeye çalışan oyunlardan keyif alıyorum. Bir kaç oyun sıralayayım kendimce, kafasına yatan olursa bir şans verebilir bu oyunlara

Dün My Friend Pedro'yu oynadım ve çok keyifli geldi bana.

Rime oyununu oynadım çok az, puzzle ancak arkasından nasıl bir hikaye çıkacak ya da çıkacak mı bilmiyorum, onu merak ediyorum.

Ruiner'ı indirdim henüz oynama fırsatım olmadı ama gameplay videosu hoş duruyordu.

Talos'u biraz oynadım, güzel bir puzzle oyunu ama açıkçası diğer oyunlar kadar çekmedi, ikinci kez girmedim oyuna hala silmemiş olsam da.

Lonely Mountains ilginç bir şekilde çok sarıyor, denemenizi öneririm

SuperHot'ı PC'de bitirmiştim, güzel oyundu onu tavsiye ederim.

Shadow of the Tomb Raider belki biraz arka planda kalmış olabilir diğer oyunların yanında, onu da keyifli buldum.

What Remains of Edit Finch çok farklı bir hikaye anlatışına sahip, biraz diyalog da var ama her hikayeyi farklı bir şekilde anlattıkları için ben çok beğendim.

Hellblade Senua's Sacrifice bana göre üzerine çok uğraşılmış, psikolojik öğelere sahip bir oyun. Kesinlikle harika bir deneyimdi.

Ori de güzel bir platformer.

Old Man's Journey çok çok hafif, basit oynanışı olan ama bir hikaye anlatma peşinde olan bir oyun, henüz bitirmedim ama keyifli buluyorum.

Muhakkak buraya eklenmesi gereken ya da kimilerine göre buradan çıkarılması gereken isimler olabilir. Ama benim kişisel zevklerime göre bu oyunlar güzel, tavsiye ederim. Saydığım oyunlara göre ya da bu türlerden de farklı olarak eğer sizlerin de tavsiye edeceği oyunlar varsa onları da denemek isterim.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.