Şimdi Ara

Xbox Game Pass ödeme problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, başımdan geçen bir sorunu anlatmak istiyorum. Xbox One üzerinden ilk önce 14 günlük game pass aboneliği başlattım, sonra da kredi kartımdan çekim olup aboneliğimi uzatacaktım. Ama ayın 14'u gece bir adet 30.11TL çekim yapıldı kredi kartımdan, sonra ayın 15'inde de çekim yapıldı tekrar. Bende bankamı arayıp kontrol ettirdim ve 2. çekimi iptal ettirdim. Dün oyun oynayım diye xbox'ı açtığımda aboneliğimin iptal edildiğini gördüm. Microsoft ile yaptığım görüşmelerden hiçbir sonuç alamadım. Bizde ödemeniz yok diyorlar. Microsoftun sitesindeki ödemelerimde de görünmüyor ama banka ekstremde ve müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede ise tarafımdan para çekildiği görünüyor. Bende bankaya chargeback için dilekçe vermek zorunda kaldım. Açıkçası bu tür sorunlar olabilir ama beni bu kadar uğraştırmamaları gerekiyor diye düşünüyorum. Adamlara banka ekstremi göndereyim diyorum, gerek yok bizde görünmüyor bizde paranız yok o durumda hizmeti alamazsınız diyorlar. Sizinde aklınızda olsun bu hizmeti alırken bu tür bir sorun yaşayabilirsiniz, kredi kartınızdan çekilen tutarları kontrol edin sürekli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.