Şimdi Ara

xbox almalımıyım ? tavsiyelerinize ihtiyacım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ilk kasa ps4 sahibiyim ve oyunlarımı ondan oynuyorum fakat uzun zamandır forza horizon 3 e kafayı takmış durumdayım
    1800-2000 tl arası bir bütçem var .bu oyun windows 10da pc dede oynanabiliyor diye biliyorum fakat benim pc internete girip video izlemekden ötesine gücü yetmiyor 10 küsür senelik makina
    sorum burada başlıyor
    bütçemi 3 aşağı 5 yukarı arttırıp şu pcyi mi alsam yoksa one s fh3 bundlu paketimi alsam ?http://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/dark-oyuncu-pc/dark-evo-gamer-g104-amd-athlon-x4-845-gtx1050ti-4gb-8gb-ram-1tb-hdd-oyuncu-bilgisayar-dk-pc-g104.html

dediğim gibi multiplatform oyunlarımı ps4 üzerinden oynuyorum ve hayatım boyunca hiç xbox sahibi olmadım
    cevaplarsanız çok memnun olurum saygılar

• https://www.teknosa.com/urunler/125089281/xbox-one-s-500gb-konsol-forza-horizon-3-oyun

Bu pakette 500 gb konsol var ama anladığım kadarıyla ana konsolun ps4 olacak o yüzden fazlasiyla yeter. Artı olarak bu paketin yanında Fifa 18 oyun hediye ibaresi çıkiyor üstte onu tıklarsan bedava fifa 18 ekleniyor sepete.istemezsen kutulu satarsın konsol sana 1200 e gelir. Daha ucuz yer varsada ben bilmiyorum.

Pc yi tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 6 Ekim 2017; 19:44:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf Forza için bu kadar para vermek ne kadar mantıklı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

https://www.teknosa.com/urunler/125089281/xbox-one-s-500gb-konsol-forza-horizon-3-oyun

Bu pakette 500 gb konsol var ama anladığım kadarıyla ana konsolun ps4 olacak o yüzden fazlasiyla yeter. Artı olarak bu paketin yanında Fifa 18 oyun hediye ibaresi çıkiyor üstte onu tıklarsan bedava fifa 18 ekleniyor sepete.istemezsen kutulu satarsın konsol sana 1200 e gelir. Daha ucuz yer varsada ben bilmiyorum.

Pc yi tavsiye etmem.

hocam teşekkür ederim yorumun için sanırım bu paketi alacagım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Sırf Forza için bu kadar para vermek ne kadar mantıklı?

hocam bencede biraz mantıksız ama çocukluktan gelen bir bagımlılık bu sigara içki kullanmıyorum ama bir oyun aklıma düştüyse mutlaka edinmek istiyorum :)
  • NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, yalnız alacağın zaman teknosa ya belirt Fifa 18 kutusunu koruma kabı içine koysunlar, yoksa kargoda kırılır kutu, ps4 aldığımda başıma böyle bisey gelmisti. Kargocu kapıdayken kontrol edip kırık varsa tutanak tutturman gerekiyor yoksa değistirmiyorlar haberin olsun hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. El düzgün bir cihaz ile forza horizon 3'ü yarı fiyatına denk getirirsin her türlü hocam sıfır alma bence yazık parana.

• http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-s-500-gb-forza-horizon-3-pes-2017.html

Yanında Fifa 18 de var bence fiyat olarak en iyi yer burası

• herkese ayrı ayrı teşekkür ederim konsolu aldım saygılar selamlar
  • Xbox one s almak istiyorum. Suan tek dusundugum forza serisi. 

Xbox one s 500gb - 2 kontrolcu ve forzali bir bundle onerecek arkadas var mi?

• 500 600e 2.el xbox one alın forza için yeter de artar bile + yıllık 30 liraya ea access de aldınız mı tamamdır

• Ben de senin gibi ilk kasa ps4 sahibiyim ve aynı şekilde bu oyun aklıma düştüğü İçin 4 ay önce one s aldım. İlk Xbox ım benim de. Fh3 uzun soluklu bir oyun. Uzun süredir oynuyorum, tavsiye ederim. Diğer yandan ea access üyeliği ve live ile de birçok oyun sahibi oluyorsun. İmkan varsa alın derim.

• Valla bende ps4ün saçma sapan yarıs oyunlarından bıktım sırf forza için one s aldım memnunum 4aydır sıkılmadam her akşam oynuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence biraz daha biriktir pc al çünkü zaten halihazırda bir konsolun var.Bir sonraki nesilde xbox a geçersin.Muhtemelen bir sonraki forza horizon sonraki nesile de çıkacaktır.

Her evde iş görmeye yarar bir pc olmalı öncelikle şimdi al pc ni forzanı oyna iki üç yıl rahat götürür oyun olarak da sonra oyun kaldırmasa bile 10 yıl normal işler için götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 11 Ekim 2017; 0:54:48 >
  • Geçen haftasonu denk geldi bir magazadan kampanyalı(içinde forza3 ve fifa17 dahil) olarak 900tl ye aldım. Eski nesilde 360 kullanıcısı idim yeni nesilde ps4 kullanıyorum, yanında da xbox one güzel gitti. Yalnız şuna dikkatim çok çekti makineden gram ses gelmiyo. Ps4 hayvan gibi fan sesi çıkarırken bundan neden ses gelmiyo garibime gitti. Güzel makine imiş.

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Mağaza adı nedir acaba?

• Bizim buradaki vatan bilgisayar yer değiştirdiği için böyle bir kampanya yapmış hocam, teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.