Şimdi Ara

xbox alacağım bilgili arkadaşlar içeri[Alındı][İzlenimler Editlenecek]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu piyasa ile ilgili çok bir bilgim yok birkaç gündür adını duydum diyebilirim sorularım şöyle
    1-Jtag ft gibi birsürü terim kullanılıyor konularda genel olarak anlamlarını bilsem de tam detayları çok göremedim bölük pörçük bunları detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?
    2-One,Slim,Elite.. gibi birsürü sürüm var bunların hangisini önerirsiniz fiyatını hakeden overrated olmayan hangisidir?

Haftasonu alacağım bilginizi esirgemeyin beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YGSLYS2 -- 29 Ağustos 2016; 11:41:24 >

• 1-)Jtag dediğin olay xbox 360 için geçerli korsan oyun oynamak için kullanılan bir işletim sistemi,yazılım artık ne derseniz, (Bu arada 360 almanızı önermem hali hazirda 360 oyunlarida artık Xbox one a geliyor)
    2-)Slim Xbox oneın ince versiyonu elite ise adı üstünde Slim ve elite i es geçin derim,Xbox one almanızı tavsiye ediyorum,fiyatını hakedermi derken konsoldan ne beklediginize bağlı diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 24 Ağustos 2016; 2:34:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGSLYS2

Arkadaşlar bu piyasa ile ilgili çok bir bilgim yok birkaç gündür adını duydum diyebilirim sorularım şöyle
    1-Jtag ft gibi birsürü terim kullanılıyor konularda genel olarak anlamlarını bilsem de tam detayları çok göremedim bölük pörçük bunları detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?
    2-One,Slim,Elite.. gibi birsürü sürüm var bunların hangisini önerirsiniz fiyatını hakeden overrated olmayan hangisidir?

Hoş geldin arkadaşım iyi oyunlar hayırlı olsun bende aldım akşama geliyor fazla bilgi sahibi değilim

• Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    hocam bilgiler için saolasın öncelikle.Konsoldan beklentim AC,COD gibi sağlam serilerin yeni oyunlarını kasmadan sorunsuz şekilde çalıştırması hangisini önerirsiniz o vakit xbox archade gibi bir şey de gördüm hafızası az falan deniyor kısa zamanda her şeyi öğrenmeye çalışınca birbirine karışıyor hocam benim durumumda hangisini alırdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

quote:

Arkadaşlar bu piyasa ile ilgili çok bir bilgim yok birkaç gündür adını duydum diyebilirim sorularım şöyle

Hoş geldin arkadaşım iyi oyunlar hayırlı olsun bende aldım akşama geliyor fazla bilgi sahibi değilim

eyvallah hocam sana da hayırlı olsun çok kararsızım bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak istemiyorum doğru tercihi yapmak istiyorum para boşa gitmesin çok nadir alırım böyle şeyler

• quote:

hocam bilgiler için saolasın öncelikle.Konsoldan beklentim AC,COD gibi sağlam serilerin yeni oyunlarını kasmadan sorunsuz şekilde çalıştırması hangisini önerirsiniz o vakit xbox archade gibi bir şey de gördüm hafızası az falan deniyor kısa zamanda her şeyi öğrenmeye çalışınca birbirine karışıyor hocam benim durumumda hangisini alırdın?

Durumunuzu anlıyorum Archade felan almanızı veya 360 almanızı kesinlikle önermiyorum size (Xbox One 500 gb) almanızı oneriyorum belliki asiri oyunda oynamiyorsunuz, 500 GB size fazlasıyla yetecektir, Cod,ac olayina gelirsek kasma gibi bir durum söz konusu bile olamaz,Sonuçta bu bir konsol Pc gibi grafik ayarlaması,Ekstra dlclerle felanda uğraşmaya gerek yok cd ni takip keyfine bakıyorsun. Konsol kültürü çok farklıdır, içine bir girdimi birdaha bırakmak istemeyeceksiniz şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 24 Ağustos 2016; 12:49:03 >

• Xbox ekonomiktir

• xbox alacaksan kesinlikle xbox one al derim.fiyatını 1050 tl olarak gördüm bi sitede.xbox 360 bende var. efsanedir fakat artık populasyon xbox one da.yani xbox one kullanıcısı daha fazla gibi.jtag mtag hiç bulaşma.xbox 360 için sordum ben pasajda 150 tl dediler.ona o parayı vereceğime gittim 1 yıllık gold uyelik aldım 100 tlye.şimdi 180 oldu oda.xbox one içinde jtag olayı yok diye biliyorum.
    ayrıca yakın zamanda xbox one s cıktı ama 1899 tl.bence gereksiz.neredeyse yarı fiyatına xbox one al.ikisindede aynı oyunu oynayacan zaten.değişen bişe yok.benim xbox 360 ım yeni sayılır. 1 bucuk yıllık.o yüzden gerek duymadım.360 beni idare ediyo.ama sen git bi one al.playstation almada
  • Tilky61 T kullanıcısına yanıt
    https://support.xbox.com/tr-TR/my-account/xbox-live-membership/games-with-gold-faq
    Xbox Live Gold aboneliğimi iptal edersem Games with Gold oyunlarıma ne olur?

Aboneliğinizi iptal ettikten sonra Xbox One'da Games with Gold oyunlarınıza artık erişemezsiniz. Ancak aboneliğinizi herhangi bir zamanda yenilemeye karar verirseniz daha önceden sakladığınız Games with Gold oyunlarınızı erişebilir ve bu oyunları oynayabilirsiniz.
    Hocam burada söylenene göre iptal ediliyor ve açıkçası o oyunların benim istediğim oyunlar olması lazım.JTAG'lı daha makul benim için xbox one'da jtag olmadıgına emin misiniz?

edit: şöyle bir şey buldumhttp://www.jail-breaks.com/xbox-one-jailbreak/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YGSLYS2 -- 25 Ağustos 2016; 11:24:40 >

• YGSLYS2 Y kullanıcısına yanıt
    Jtag 360 la alakalı bir mevzu one da yok. Ya kutulu ya da live dan oyun almanız lazım

• quote:

https://support.xbox.com/tr-TR/my-account/xbox-live-membership/games-with-gold-faq
    Xbox Live Gold aboneliğimi iptal edersem Games with Gold oyunlarıma ne olur?

Aboneliğinizi iptal ettikten sonra Xbox One'da Games with Gold oyunlarınıza artık erişemezsiniz. Ancak aboneliğinizi herhangi bir zamanda yenilemeye karar verirseniz daha önceden sakladığınız Games with Gold oyunlarınızı erişebilir ve bu oyunları oynayabilirsiniz.
    Hocam burada söylenene göre iptal ediliyor ve açıkçası o oyunların benim istediğim oyunlar olması lazım.JTAG'lı daha makul benim için xbox one'da jtag olmadıgına emin misiniz?

edit: şöyle bir şey buldumhttp://www.jail-breaks.com/xbox-one-jailbreak/

onelara jtag yok.illede jtag şartsa senin için git bi tane jtag yapılmış oyun yüklü 360 al.tek çıkar yolun o gibi

• ps4'ün bariz üstünlüğü varken neden xbox almak istiyorsunuz ki? bari scorpio'yu bekleyin de xbox aldığınıza değsin.
  • XBOX 360 JTAG LI ALMALISIN. OYUN yuklemek cok kolay.

Bu arada Xbox 360 Slim oneririm. Cok hosuma gidiyor

• cevaplar iiçin sağolun beyler bugün karar vereceğim.xbox one'da korsan oynanmıyorsa 360 jtaglı gibi görünüyor ama biraz daha araştıracağım fikirlere her zaman açığım alınca editlerim
    Hocam alıcıysanız, size kendi Xbox 360 Jtagli cihazımı satabilirim gayet uygun fiyatıyla.
    İçinde bir sürü oyun da yüklü.
  • özelden ulaştım.
    Arkadaşlar arcade,slim bilmemne türlü model var bunların arasında fark var mı çıldırmak üzereyim bugün sipariş verecegim arkadaşla anlaşamazsak
    Tavsiyem bu cihazın aynısından alman 250gb versiyon olanı

Elite arcade bulaşma onlar ilk çıkan xbox 360 çoğu sorunlu sadece bu resimdeki versiyonlar sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Tavsiyem bu cihazın aynısından alman 250gb versiyon olanı

Elite arcade bulaşma onlar ilk çıkan xbox 360 çoğu sorunlu sadece bu resimdeki versiyonlar sorunsuz.

Adam Haklı beyler dagilin Bu arada Fiyatlari 300 tl ile 700 tl arasi (Jtagli Ve icinde oyun var) 600 tl ye 70 oyun 2 kol JTAG li bulabilirsiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.