Şimdi Ara

Xbox Açma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkcası forumda bır arama yaptım ancak konu ile ilgili pek birsey bulamadım.

PS3 kullanıcısıyım ve kız arkadasım 2 sene once Amerıkadan aldıgı konsolunu bana hediye etti.

Simdi; o kadar cok yazı yazılmışki kafam allak bullak oldu. Kimi demiş DVDROM'u guncellior biri demiş harddiski guncelleniyor falan. Sokmusler takmışlar vs. vs. :)

Açıkcası tam olarak neyi kırdıgımızı anlayamadım DVDRom'ların marka modelleri falan varmış onlara gorede degişiyormuş dediler.

Konu hakkında tam bilgi içeren bir konu varmı acaba?

Veya bu konuda tam bilgi bulabilecegim bir yer bir yazı diziside olabilir.

Konu daha onceden acılmıssa bulamadım kusura bakmayın. Cunku hani baska bir isimle varsa bilemedim.

Sagda solda kıran yerler varmış onlarıda insan yapıyor bunuda biz yapabiliriz dedim. Hardware ve Software konusunda pratikimdir.

Bilgilendirme icin veya yasak isede uyarılar için şimdiden teşekkur ederim.

Düzgün bir başlık acmaya calıstım umarım sonuca ulaşırım

Herkese sevgiler.

Burak.

• Evet alenen paylaşılması yasak ancak nette çok rahat konuyla ilgili bilgi bulabilirsin.. Kısaca bilgi vermek gerekirse;PC üzerinden cihazın DVD-rom 'una atılan fw ile backup oyunları oynayabilir duruma geliyorsun..Bunu pc üzerinden yapabilirsin.Biraz karışık bir işlem bana göre... Eski tarihli cihazlardaki DVD ler (benq,.. vs) için fw işlemi daha basit diye duymuştum ama seni yanıltmayayım...
  • Hımm cok saol sevgili Tolga. Umarım link paylasan veya paylasabilen birine ulasırım :)

Sevgiler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.