Şimdi Ara

Xbox 360 da lisans paylaşımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FİFA 18 XBOX 360 için indirilebilir olarak çıktı.
    Bu oyunu ben kendi XBOX 360 ıma indirip kurduktan sonra, başka birisiyle de paylaşabiliyormuyum. Böyle birşey olduğunu duydum.
    Yiğenimde de XBOX 360 var ve oda para vermeden kullanabiliyorsa öyle yapmak istiyorum.

• Bildiğim kadarıyla sadece xbox one'da var paylaşım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360 dada lisance transfer var ama 1 yılda bir defa yapabiliyorsun vede senin hesabındaki bütün oyunlara erişebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Xbox 360 dada lisance transfer var ama 1 yılda bir defa yapabiliyorsun vede senin hesabındaki bütün oyunlara erişebiliyor

Merhaba cevap için teşekkürler.. Sanırım sen konuya hakimsin. Kısaca anlatmaya çalışayım yapmak istediğimi
    Ben 230 tl vererek fifa 2018 i ken xbox 360 ı ma yükledim ve oynuyorum. oyunu cd olarak almadım, xbox ın sitesinden indirip kurdum.
    Ektra para vermeden yiğenim xbox 360 ınada aynı oyunu kurup karşılıklı yada ayrı ayrı yada aynı zamanda bakları ile online v.s. oynamak istiyoruz. Yani online olarak ayrı ayrıda takılabilmemeiz gerekli.

Bu drumda ne yapmamız gerekli. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
  • dedigim sekil lisans transferi yapıp ikinizde aynı oyunu online vs oyniyamazsınız market hırsızlıgından iki hesapda ban yer

xbox one da lisans transferi ile ikinizde aynı anda oynarsınız ama 360 da bu olay farklı işliyor

burdanda nasıl yapıldıgına bakabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=TIfY0y-S_r8
  • Merhabalar. 4 yıl olmuş ama gören olursa diye sorayım. Xbox 360 kullanıyorum. Arkadasimin hesabindaki oyunu lisans transferi ile kendime aktardim. Şuan offline oyunu oynayabiliyorum. Sıkıntı yok. Sorum şu bu oyun bende ömür boyu mu kalıyor. Yoksa 4 ay sonra arkadaştan tekrar mı transfer etmek zorunda kalicam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.