Şimdi Ara

(ÖDEME KANİTİ) XBANK TEL İLE KAYDOLARAK REF BASINA 5 BUSD, ÇEKİM İÇİN KYC VE YATIRIM GEREKLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, referansınız ile üye oldum fakat yatırım yapma konusunda çekincelerim var. Çekim yaparsanız konuya eklerseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizcan Kaya kullanıcısına yanıt

su an cekım denıyorum yapıp atacagım

• Akomelo A kullanıcısına yanıt

Hocam başta yatırım şartsız diyorsun şimdi yatırım şartlı diyorsun sana güvenip milleti kaydettirdim ben fulledim şimdi de diğer arkadaşlar yapıyor.Bunu baştan yazsana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu şikayet ettim bilginiz olsun.

• haklısınız ben de okudugumu paylastım fakat yatırım ve kyc yapmadınız bir kaybınız yok su an ben yatırım yaptım çekim yapıp atacagım zaten xbankta 100 busdye tamamlama normal adımdı bunu cekım yapmadan nft ya da coin olarak da değerlendirebilirsiniz çekim için 50 busd daha gerekli yardımcı olacagım bir şey varsa yazın

• Bu da yeni tokat yöntemlerinden heralde, şikayet edelim.

• L.Croft kullanıcısına yanıt

kimseyi tokatladıgım yok zaten 2 kişi sadece buradan üye oldu ögrenip duzelttım kımseyı magdur etmemek için de kendiim yatırım yapıyorum çekimi de atacagım kyc olmadan 5 busd veriyor tel ile cekerken kyc ve 50 busd istiyor, sacma sapan bir airdrop da değil yanlıs bilgiyi de düzelttim tam olarak tokatlama neresinde, yanlış bilgi için de özür dilerim fakat herhangi bir kayıp yatırım yaptırtmadım bir şey yaptırtmadım sadece kaydolduk ve çekim için kyc ve yatırım istiyor tam olarak tokat neresinde?

• YATIRIM YAPTIM VE KANITLARI EKLEDIM HEPSİ BANA AİTTİR TAKILAN ARKADASLAR DANISABİLİR ÇEKİMİM BASARILI OLUNCA DA YAZACAGIM VE EKLEYECEGİM

• Akomelo A kullanıcısına yanıt

hocam benim 2 referansım kaldı konudaki referans linki dolmuş sanırım benimkiyle değiştirirmisiniz rica etsem

• laragofrett kullanıcısına yanıt

Hocam buradan kaydolan bir arkadaşın koydum bunun bitsin sizin ref kodunuzu koyabilirim, arkadaşa sorayim bitmişse kaldirayim

• gerek kalmadı hocam benimki bitti ama yatırım yapmıycam telegram gruplarında ödemesi reddedilenler falan var paralarının üstüne yatmıslar korktum biraz :D

• Olabilir yatırım kişisel karar ben cekim verdim gelirse yazacağım

• guncel, odeme kaniti eklendi

• arkadaşlar sakın buraya para falan yatırmayın insanların parasına çöküyorlar telegramda birsürü çekimi reddedilen ve yatırdıgı parayıda alamayan insan gördüm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.