Şimdi Ara

!X_Seller! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
244
Favori
334.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haydee bende onepluscılardan niye ses çıkmadı diyordum. Çoklu kişi çağırmak istersem nasıl yapıyoruz? Ali, hasan, mehmet şeklindemi yapıcaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

Geçmiş mesajlarda tekrar tekrar belirtmiştim biz imeiye karışmıyoruz diye, kendi mesajınızın 4 üstünde tekrar özetledim önceden yazılanları. Size yazdığım mesajdada kızılacak bir yan yok, yazarkenki mimiklerimi görmediğiniz ve yalnızca yazı ile haberleştiğimiz için cevabımı sert algılamış olabilirsiniz. Orada yalnızca tatlı bir serzeniş vardı ben yazarken, uykulu ve cevabı verilmiş sorulara tekrar muhattab olmamın serzenişi. Kesinlikle kırıcı bir amaç yok yani. Güven konusuna gelince o zamanla oluşan birşeydir, tek mesajla hemen yargı ya varmayın, benden bir abi tavsiyesi.
    Umarım bu yazdığımıda kırıcı algılamazsanız, eğer yine öyle algılarsanız sizi temin ederim bu benim konuşma tarzım ve içerisinde kırma amacı yok

@usnn

Hocam lenovo a850+ için fiyat alabilir miyim ? Hayırlı bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ebektasb

quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

Geçmiş mesajlarda tekrar tekrar belirtmiştim biz imeiye karışmıyoruz diye, kendi mesajınızın 4 üstünde tekrar özetledim önceden yazılanları. Size yazdığım mesajdada kızılacak bir yan yok, yazarkenki mimiklerimi görmediğiniz ve yalnızca yazı ile haberleştiğimiz için cevabımı sert algılamış olabilirsiniz. Orada yalnızca tatlı bir serzeniş vardı ben yazarken, uykulu ve cevabı verilmiş sorulara tekrar muhattab olmamın serzenişi. Kesinlikle kırıcı bir amaç yok yani. Güven konusuna gelince o zamanla oluşan birşeydir, tek mesajla hemen yargı ya varmayın, benden bir abi tavsiyesi.
    Umarım bu yazdığımıda kırıcı algılamazsanız, eğer yine öyle algılarsanız sizi temin ederim bu benim konuşma tarzım ve içerisinde kırma amacı yok

@usnn

Hocam lenovo a850+ için fiyat alabilir miyim ? Hayırlı bayramlar

450 tl civarı ama kesin cevaplar için çine sormak gerek

• Hocam bizi bir aydınlatsanız şu mi3 için imei olayında?
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Mi 3 im-eyi çözülmüştür arkadaşlar, pm lütfen.
  • Ukkaşe kullanıcısına yanıt
    Trabzon için takipteyiz
  • Arkadaşlar @cupra yok artık ( sistemin kurbanı oldu ) Ben varım :)
    androidbrick.com'a buyrun daha detaylı im-eyi bilgileri için, buralardan yavaş yavaş çekiliyoruz, daha rahat, daha kontrol altında, daha cezasız ! bir ortamda buluşmak dileği ile. Daha bilinçli bir tüketici grubu oluşturmak dileği ile. Bir telefon hakkında bilgi mi istiyorsunuz ? Söyleyin hemen uygun bir incelemeyi Türkçe'leştireyim, bir rom'mu arıyorsunuz veya bir sürücü, yazın hemen bulup siteye koyayım, her şey elimizin altında olsun.
    Bir konu daha, bunu yazmanın bu aşamada satıcı arkadaşa bir zararı olacağını sanmıyorum, çünkü kendisi zaten , çok iyi bir sistem kurmuş, SİPARİŞ üzerine her telefonu getirebilecek. Mtk işlemcili telefonları neden bu kadar seviyorsunuz ? ( şu anki teknoloji içim konuşuyorum, yakında MTK, Qualcomm'un gerçek anlamda reakibi olacak, bir nevi intel-amd, nvidia-ati misali ). Yazılımsal im-eyi kolay olduğu için, ama her rom'da değişiyor, veya örnek veriyorum THL5000, şöyle bir göz attım, 299 dolar, e aynı fiyata K910 var, mi3 var, az üstüne mi4 olacak, nubia mini olacak ( ki artık tüm bu telefonların , mi4 hariç, inşallah onu da alacağım listeye çıkar çıkmaz ) im-eyileri yazılabiliyor, hem de çakılıo, rom değişiminden etkilenmiyor, bozulmuyor. E şimdi kabul edersiniz ki bir mtk 6592 veya 6592T, bir snapdragon 800-801 kalitesi veya performansı veremez. Bence mtk işlemcili telefonlar yüksek fiyattan satılıyorlar ( üretici firmalara maaliyetleri o kadar düşük ki), bu arada istisnalar kaideyi bozmaz, bir kaç tane gerçekten çok başarılı TASARIMI olan mtk telefon var benim de dikkatimi çeken, orası zaten işin zevk ve renk kısmı, tartışılmaz :) Veya redmi note gibi fiyat/performans mtk'ları var, sözüm yok, ilk fırsatta ben de alacağım bir tane, sonra siteye üye olan 100. veya 500. veya 1000. ci kişiye ( nasıl bir ivme olacak hiç bir fikrim olmadığı için böyle yazdım ) hediye deceğim incelemesini yaptıktan sonra. Aklima gelmişken yazayım dedim.

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    Ben de bu başarılı çabalarınız için sizi kutlarım.. Dostum bu arada forum hazır, ben de tüm gece onunla uğraştım, bir kaç küçük Türkçe'leştirme dışında bitti sayılır, üyeler Facebook'daki duvar misali birbirleri ile arkadaş olup, ulu orta tartışabilecekler :) ilk fırsatta bekliyorum, yorumlar ve öneriler şu kurulum aşamasında önemli benim için.
  • Tcl idolx+ s960 getirebilirseniz bilgilendirirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi3 IMEI olayı aydınlanırsa sıraya gireceğim, beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_al -- 30 Temmuz 2014; 11:27:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Osman_Bey_44 kullanıcısına yanıt
    Anladigim kadariyla imeyi olayini cozdum diyorsunuz..mi3 icin bir cozumunuz var mi yoksa daha ar-ge asamasinda mi

• Kayseri one plus için tarih alabilir miyim?

• Arkadaşlar şuan bi mi3 istesem ne zaman elimde olur

• Takipteyim.
    Oneplus aldık diyelim imei olayı ne olucak yada genel sorayım cihazların kayıt durumu nasıl olcak istanbul içi elden alabilirim bayramdan sonra para durumuna bakarak belli olmaz ama
  • AponSHeLL A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar defalarca yazmış şöyle diyorlar "kayıt işi veya IMEI değişimi alıcı tarafından gerçekleştirilir." mtk islemcilerde sorun yok zaten. Osman bey mi3 için çözdüm diyor ama bizde açıklama bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 den gelirse bir adet redmi note İstanbuldan alırım sıraya yazın.
  • Valla ilk parti bir gelsin , alacaklar alsın sorun vs. çıkmazsa ben de parayı denkleştirip Kasım gibi telefon alabilirim. Gayet güzel fiyatlar.
  • @Osman_Bey_44 çözdü bile
  • Lenovo Vibe Z2 Pro çıktığında onuda getirme şansınız olabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Lenovo Vibe Z2 Pro çıktığında onuda getirme şansınız olabilirmi ?

Olur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.