Şimdi Ara

X-Fi EXTREME MUSİC & AUDİGY 2 ZS TEST SONUÇLARI (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
10
Favori
144.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler biraz hortlatmak gibi olacak ama ;
    X-FI ExtremeMusic ile X-FI Titaniumu karşılaştırılacak olursa hangisini önerirsiniz ?
  • Ya arkadaşlar Windows 7 çıkalı koskoca bir sene geçti ama hala adam gibi bir sürücü çıkmadı mı bizim emektar X-FI'lara???

Modlu sürücü kullanan arkadaşlar en beğendikleri sürücüleri paylaşırlarsa çok makbule geçecek hakikaten...
  • arkadaşlar bende x-fi xtreme audio pci express aldım optik olması çok iyi.ses sistemi ufak bişey logitech z5500 :) fakat kartın arayüzünde ekolayzır ayarlaru uyduların ses azaltma,çoğaltma hiç birşeyi değiştirmiyor.Yardım rica ediyorum...
  • driveri güncelleyince sorun ortadan kalktı yardımcı arkadaşlarımıza çok teşekkürler...kimse yardım etmedi
  • beyler ben elimdeki audigy value 7.1 i satıp,x-fi xtreme music yada audigy 2 zs almayı planlıyordum.bunun nedenide sırf xp'den win764 e geçmiş olmam.xp de audigy value'u xi-fi özellikleriyle mükemmel bir performansta kullanabilirken,win7 ye geçtiğim güne lanet eder oldum ama mecburdum çünkü xp 4 gb ramimi görmüyordu.win 7 de creativin sonradan çıakrttıgı bi driverini indirdim sitesinden.o driverla iğrenç bi şekilde kullanıyorum.gerçek bi x-fi xtreme music aldıgımda win7 de tüm özellikleriyle full performans kullanamayacağım sanırım anlatılanlara göre.o zaman kartı değiştirmeminde bir anlamı kalmıyor değilmi.bana biri bir yorum getirebilirse memnun olurum.audigy 2 zs yada x-fi serisi kartların herhangi birisi win7 de,xp de oldugu gini full performans çalışabiliyormu en başta bu sorunun cevabını arıyorum açıkcası.
  • Alışverişe başlamadan önce birde Pax sürücülerini denesen.
    http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmt

Alışverişe başlamadan önce birde Pax sürücülerini denesen.
    http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/

Bu da support pack 2 serisi gibi bir muhabbetmi,biraz daha detaylı bilgi verebilirmisin cmt ? Birde hangisini indiricem download section kısmından audigy value için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchy -- 8 Ocak 2011; 13:24:16 >
  • Evet, aynen Support Pack 2 gibi creative sürücü gazabı sonucu ortaya çıkmış bir modcunun ürünü (R.McClelland). Audigy 2 zs'yi win7'de daniel_k sürücüleri ile kullanmıştım, pax'i de denedim ama kısa süreli bir denemeydi ve nasıl sonuç verdiğini hiç hatırlamıyorum. XtremeMusic'te ise en iyi sonucu pax ile aldım. Hem creative'in kendi sürücüleri ile hem daniel_k sürücüleri ile arka hoparlörlerden düzgün ses alamadım.

Kartın bildiğimiz Audigy Value ise yani modlu falan değilse aşağıdaki linkleri takip edebilirsin.
    Audigy All-OS-Driver v2.10: (36mb) http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/195874-pax-creative-download-section-mods-2.html#post1392438
    Software Suite Edition 2010 v2.00: (308mb) http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/195874-pax-creative-download-section-mods-2.html#post1380596

Üstteki sadece sürücü alttaki ise bütün yazılım paketi. Biraz aradım ama pakette neler olduğunu bulamadım. Paketin içindeki sürücü büyük ihtimalle 2.0'dır. 2.1 versiyonlu sürücüyü çekersen, paketin içindeki sürücü klasörü ile değiştirebilirsin. Bu şekilde yüklersen tek yüklemde hem güncel sürücüyü hem de istediğin ek yazılımları yükleyebilirsin. Yanlız sürücü denemelerinde sistemi iyi temizlemen gerekiyor. Link'te önerilen driver sweeper işine yarayabilir. Sistem imajı aldıysan o daha da güzel olur.

• quote:

Evet, aynen Support Pack 2 gibi creative sürücü gazabı sonucu ortaya çıkmış bir modcunun ürünü (R.McClelland). Audigy 2 zs'yi win7'de daniel_k sürücüleri ile kullanmıştım, pax'i de denedim ama kısa süreli bir denemeydi ve nasıl sonuç verdiğini hiç hatırlamıyorum. XtremeMusic'te ise en iyi sonucu pax ile aldım. Hem creative'in kendi sürücüleri ile hem daniel_k sürücüleri ile arka hoparlörlerden düzgün ses alamadım.

Kartın bildiğimiz Audigy Value ise yani modlu falan değilse aşağıdaki linkleri takip edebilirsin.
    Audigy All-OS-Driver v2.10: (36mb) http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/195874-pax-creative-download-section-mods-2.html#post1392438
    Software Suite Edition 2010 v2.00: (308mb) http://www.hardwareheaven.com/pax-drivers/195874-pax-creative-download-section-mods-2.html#post1380596

Üstteki sadece sürücü alttaki ise bütün yazılım paketi. Biraz aradım ama pakette neler olduğunu bulamadım. Paketin içindeki sürücü büyük ihtimalle 2.0'dır. 2.1 versiyonlu sürücüyü çekersen, paketin içindeki sürücü klasörü ile değiştirebilirsin. Bu şekilde yüklersen tek yüklemde hem güncel sürücüyü hem de istediğin ek yazılımları yükleyebilirsin. Yanlız sürücü denemelerinde sistemi iyi temizlemen gerekiyor. Link'te önerilen driver sweeper işine yarayabilir. Sistem imajı aldıysan o daha da güzel olur.

ilgin alakandan ötürü gerçekten çok teşekkür ediyorum hocam,yarın müsait bir zamanda dediklerini uygulayacağım.

(Benim sordugum soru halen günceldir)

• Arkadaşlar gerçektende çoğu kullanıcı merak içerisinde bende win764 e geçeli 3 gün oluyor ve ses kartından ötürü muzdaripim.Bi kullanıcı çıksın desinki xp de aldığım ses kalitesini şu kartlada alıyorum fiyatı ne olursa olsun yarın gidip alıcam ancak kimseden ses çıkmıyor...

x-fi titanium la x-fi extreme music arasında win7 de ne fark vardır acaba , hangisini tavsiye edersiniz ?

Gidip milyarlık bose ses sistemi alıyoruz , on board dinlemek zounda kalıp xp'den sonra sistemin resmen çöp olmasına mani olamıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wituy -- 21 Şubat 2011; 19:50:26 >
  • Forumda iycene garipleşmiş önceden bi soruya 10 tane cevap gelirdi, demek ki yönetimle ilgili sorunlar var :S yani ben bunu anlıyorum yada bilenler kasten anlatmıyolar bilmiyorlar yada. Arkadaşım Creative Windows 7 ye uyum sağlayamadı sanırım bir türlü bende gittim Fatal1ty Cham. Serisi aldım ama hala şu paylaşacağım resimdeki görüntüden kurtulamadım. İsteğim yazlım olarak Game Mod gibi vs.. mod ları iri iri görmek ama ne yazık ki göremiyorum. Yazılımsal olarak ciddi sorunları var adamların yada ben yapamıyorum bilen kişiler varsa lütfen bilgilerini paylaşsın arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.

Görüntüden kurtulamadığım resim.. eğer bu görüntüyü sadece xp de alabiliyoruz diyorsanız eyv. ama lütfen yazın. tşk.ler..

X-Fi EXTREME MUSİC & AUDİGY 2 ZS TEST SONUÇLARI

• Herkese selamlar; benim audigy 2 zs ses kartım var alcemy programı hiçbir oyunu gormedi. Batman AA,SF4,Crysis Warhead gibi oyunları kurdum hiç birini Alcemy algılamıyor lütfen bilen arkadaslar yardım etisin yada yardım alabileceğim bir öneri sunsun
  • Burada cvp lar resmen durmuş vaziyette :) bende bi konu paylaştım halen cevap gelmedi hocam :)
  • Alchemy'nin o oyunları görmemesi çok normal çünkü hepsi yeni oyunlar. Alchemy eski oyunlar için hazırlanmış bir yazılım. Eski oyunların, Vista ve 7'de surround ve eax özellikleri ile kullanılmasını sağlıyor (directsound'un kaldırılması nedeniyle kullanılamayan özellikler).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yux[H]ell!cA

Forumda iycene garipleşmiş önceden bi soruya 10 tane cevap gelirdi, demek ki yönetimle ilgili sorunlar var :S yani ben bunu anlıyorum yada bilenler kasten anlatmıyolar bilmiyorlar yada. Arkadaşım Creative Windows 7 ye uyum sağlayamadı sanırım bir türlü bende gittim Fatal1ty Cham. Serisi aldım ama hala şu paylaşacağım resimdeki görüntüden kurtulamadım. İsteğim yazlım olarak Game Mod gibi vs.. mod ları iri iri görmek ama ne yazık ki göremiyorum. Yazılımsal olarak ciddi sorunları var adamların yada ben yapamıyorum bilen kişiler varsa lütfen bilgilerini paylaşsın arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.
    Görüntüden kurtulamadığım resim.. eğer bu görüntüyü sadece xp de alabiliyoruz diyorsanız eyv. ama lütfen yazın. tşk.ler..
    http://www.yukleresim.com/images/29979864043965760904.png

Dostum bahsettiğin yani istediğin görüntü bu mu? Mode Switcher'a ulaşmanın ilk yolu resimde görülüyor, ikinci yolu ise Volume Panel'den ulaşmak. Console Launcher yüklü değilse Mode Switcher'da yüklenmemiş olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yux[H]ell!cA

Forumda iycene garipleşmiş önceden bi soruya 10 tane cevap gelirdi, demek ki yönetimle ilgili sorunlar var :S yani ben bunu anlıyorum yada bilenler kasten anlatmıyolar bilmiyorlar yada. Arkadaşım Creative Windows 7 ye uyum sağlayamadı sanırım bir türlü bende gittim Fatal1ty Cham. Serisi aldım ama hala şu paylaşacağım resimdeki görüntüden kurtulamadım. İsteğim yazlım olarak Game Mod gibi vs.. mod ları iri iri görmek ama ne yazık ki göremiyorum. Yazılımsal olarak ciddi sorunları var adamların yada ben yapamıyorum bilen kişiler varsa lütfen bilgilerini paylaşsın arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.
    http://www.yukleresim.com/images/29979864043965760904.png

Dostum bahsettiğin yani istediğin görüntü bu mu? Mode Switcher'a ulaşmanın ilk yolu resimde görülüyor, ikinci yolu ise Volume Panel'den ulaşmak. Console Launcher yüklü değilse Mode Switcher'da yüklenmemiş olabilir.

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Uzunca uğraştan sonra dediğiniz şeyi yükleyince direkt olarak bilgisayarımda görüntülebildim Console Launcher'ı. Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yux[H]ell!cA -- 28 Nisan 2011; 16:04:34 >

• MrGEN adlı üyeden bende 2 ZS aldım, evimde 5+1 ses sistemi olduğunu hissetmeye başladım SUB hoparlorden oldukça kaliteli ses elde ediyor. Kartı 5+1 olarak kullanıyorum CD den çıkan 2003 imzalı sürücüyü yükledim belki daha ileri tarihli bir sürücü bulursam o şekilde test etmeyi düşünüyorum.

Eskiden EPOX anakartımda CRYSIS oynarken center hoparlorden çoğu telsiz konuşması geliyordu, az önce 2ZS ile denerken telsiz konuşmaları ve normal diyaloglar daha çok en ve arka 4 hoparlorden geldi, bu ilginc geldi bana neden böyle diye düşündüm bir an.

ZS2 nin ses kalitesi harika basları süper SUB dan çıkan sesi gelipte duymanız gerekli ilk defa böyle güzel ve güçlü sesler çıkıyor SUB hoparlorden, tizi de iyi fakat ses sistemime kaliteli bir tiz hoparlor bağlı olmadığı için tiz konusunda kesin bir neticeye varamıyorum.

Arkadaşımın evinde kullandığı pioneer TS-S20 twiter ları bir ara kendisinden araklarsam benim için güzel bir tiz deneyimi yaşatacaktır AUDGY ZS2, buna kesinlikle eminim.

• Arkadaşlar Audigy 2 zs almayı düşünüyorumda,hala windows 7 için uyumlu driver çıkmadı mı?Modlu olanları değilde orijinal sürücü var mı diye soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Arkadaşlar Audigy 2 zs almayı düşünüyorumda,hala windows 7 için uyumlu driver çıkmadı mı?Modlu olanları değilde orijinal sürücü var mı diye soruyorum.

Driver
    Creative Sound Blaster Audigy series driver 2.18.0017

Bu download is a driverı providing Microsoft® Windows® 7, Windows Vista® and Windows XP işletim sistemlerini destekler for Creative Sound Blaster® Audigy® serisi ...

http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=205&prodID=4915&prodName=Audigy%202%20ZS&subCatName=Audigy&CatName=Sound+Blaster

• Deneyim CPF - Makine ile IX001 kablosuz ses sistemi
    http://goo.gl/KBsS0
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.