Şimdi Ara

wwye hangi kabiliyet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her zaman fervor almak zorunda kalıyorum. defansif hiçbir kabiliyet wwye uymuyor. wwnin atak speedi çok 4 snde bir çan çalan işe yaramıyor. ccde kalkan veren de pek iyi değil sadece ultisinde cc var. diğeri de sup kabiliyeti.

• Atlara fısıldayan adam mıydı neydi o iyi gidiyor. Thunder'ın solundaki, belli bir hasar atınca MS veren. 0-18-12 girip onu seçerek verim aldım birkaç maçta.
  • Colossus/ heyula belki. Tetikleyen 2 kabiliyeti var. İs yapar mi bilmiyorum tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkutma skili de heyulayı tetikliyor o alınmalı bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sn korkutuyor. kalkan süresi 3 sn zaten direk 1 sn çöpe gidiyo. zaten nerf yedi.
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    Sadece 1v1 olarak düşünme.Bot a gank gittiğini,kule altı dive attığını filan da hesaba kat.

• Aslında bloodlord alınabilir, jung kabiliyeti olmasa bile dönebiliyor. 18-0-12 şeklinde girilirse bile sustain üzerine bir build ile oynanabilir. As jung+spirit+ölü adam+beyaz ayakkabı+botrk gibi

• Oozed kullanıcısına yanıt
    ama ben gank atmıyorum ki
  • Benim gördüğüm herkes kumandan girmiş ki mantıksız değil. Hero önceki gibi değil baya kırılgan bişey olmuş kumandan sustain konusunda yardımcı olur baya.

Birde az canda inanılmaz can çalma ile comback potsnsiyeli çok yüksek. %20 canda kalındığında kumandan %16 pasifi de nırmalin 3 katı cançalma veriyor daha nolsun.

Ultisi vuruş etkilerini tetikliyor buda şevkle sinerjili ama diğer skilleri pek şey değil bu konuda o yüzden kumandan daha iyi bence

Fırtınanın yağmacısı mı ne var oda bayağı iyi oluyor. Ulti attığın adamı yakalamak gibi işlerde. Yada ulti attıktan sonra kaçmak için.

Tercih meselesi ama bence ya fırtına yada kumandan girilmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.