Şimdi Ara

www.ultracep.com Mobil Teknolojiler Dünyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Site adresi :www.ultracep.com
    Site içeriği / Hizmet verdiği alan : Akıllı cep telefonları ve mobil ürünler
    Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) : Tr

Mobil ürünlere ilgisi olan ve an ve an takip eden tüm kullanıcılara selamlar,

ultracep.com mobil sitesi olarak açılış amacımız, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda satışta olan ve piyasaya sürümeye hazırlanan akıllı cep telefonları ve mobil ürün piyasasında yer alan modeller hakkında bilgiler vermek. Mobil ürünler hakkında bilgilerinden şüphe etmeyeceğiniz editör ekibimiz ile beraber 7 gün 24 saat sitemizi takip ederek güncel bilgileri okuyabilirsiniz.

Diğer bir amaç ise mobil ürünleri veya akıllı cihazları satın alırken tercih etme konusunda kararsız kalan kullanıcılara yardımcı olmak. Yapılacak olan inceleme ve akıllı telefon puanlama yazıları ve akıllı cihazların özellikleri ile kullanıcılara yardımcı olmaya çalışacağız. Tabi bu puanlama dışında sitemize üye olan ve takip eden ve hatta ürün sahibi arkadaşlarımızın yapacağı yorumlarında etkili olacağını düşünüyoruz

ultracep.com olarak çok fazla kendimizi övmeden yayın hayatına girelim artık. Söylediklerimiz ile beraber siteye eklemiş olduğumuz haberler ile anılmak ultracep.com sitesinin tek hedefi. Şimdiden tüm takipçi dostlarımıza ve takip edecek dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, yayın hayatı için devamlı gelişim aşamasında olan sitemiz için ”START” diyoruz.

Saygılarımızla,

www.ultracep.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 15 Nisan 2014; 1:34:36 >

• Siteyi gezdim. Geliştirilmesi ve içeriğin artırılmasını gerektiğini düşünüyorum. Yine de emeğinize sağlık diyerek başarılar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunuz için teşekkürler. Geliştirmeye devam ediyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.