Şimdi Ara

www.camelotpvp.com ßekleriz acıldı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AwLej@womepvp.com bkliorm

• yuh ya editcinin alasısınız ve hala oraya buraya reklamını yapıyosunuz sitenin . daha deimn oldu bu olay. spawnlara bakıyorm . nereye gitsem hep 2 tane noob geliyo , kesiyo. spawnlara baktıgımdan dolayıda öle at , set vs de almıyorum . hayır bide bi spawnbookun basındaki spawna bi de sondakine filan bakıyıorm yane ard arda olanlara değil. hiç alakası olmayan spawnlara gidioroum bn gittikten hemen sonra herif geliyor.
    editci noob gm nin o herifleri oraya attıgı apaçık belli nedenmi ?

10 snye sora gidiosun spawna tıklayınca. biz aynı anda aynı spawnamı tıklıyoruz herifle. ki öldükten hemen sonra tıklamıyorum biras bekliyorum. yane bırakın heirfin o spawnı tahmin etmesi zaman olayı da işi karıştırıyor. yada 4-5 kere ard arda gittigim her spawna herif nsl geliyor hemen ?_

ayrıca demin komediydi . ben unicornspawnına gittim . bn gidince direk o 2 si geldi ardından da gm geldi . saf invis olmayı unuttu heralde. hemen invis oldu o ayrı mesele ama :D güldüm acıkcası . ayrıca bi lag giriyo herifler gelince görseniz ama başka zamanlarda sıfır lag war .

deminki olaydan önce ice steed spawnına gittim . o 2liden bi tanesi wardı . herif in rox atıyo in porluyom yane hemen bastım gittide ama yinede poi yiyorum. ayrıca ardından dieride geldi hemen. yane spawnbookta 20 ye yakın hatta daha fazla spawn war . herif nsl geliyo hemen oraya? o arkadası dedi diycem ama o herifte bi kere bile durmadı sabit bi sekilde. yane habire bana büyü vs. attı hareket etti. msnden vs nasıl sölesin ? yine o tanıdıkları gm söledi heralde :S . hade nese kimin söledigini boswerde işte o 2. arkı gelemden önce bi tanesiyle ugraşırken birden frozen oldum. yannız ne sol altta bi büyü yane kimse invis deildi ki frozen oluncada kimse görünür olmadı , nede o herifin tepesinde an ex por yazısı cıkmadı . o eziq gm nin işi yine.

bu olaydan öncede gmye page attım. poi sürülüyomu diye cünkü bu eziqler yine dalar diye bnde poi sürüyim dedim silaha. işlemleri yapınca saçma sapan bi hata veriyordu. yok stat ları etkileyen bi skill kullanamassınız mı ne :S . sora page attım işte . ardından spawna gittim . orda denedim oldu . neymiş safete sürülmüyomus. tamam sürülmüyo olabilir ama öle bi hata mı werilir ?_ nese işte bu herif geldi dedi bi daa dene diye . o sırada tam denerken bu eziq tanıdıgı geldi. bu gm gitmeden in roxu bastı direk . sora bnde bandaj vs.bastım herife dalcam. benimki 10 saaatte vuruyor herif snyede vuruyor. tamam dexim 25 dogal olanı bu . ama herif nsl öle hızlı vuruyor? dexi 100 diyelim habire kal vas filan atıyordu . 25 intle kalvası nasıl atabiliyor ? hade inti de 100 yaptı diyelim :p anca o slk yapar :S str mi 25 olcak _? o zmn hemen ölmesi lzm dı poiyi yiyince ve 2-3 kere ben wurunca . serverdada 300 stat yapamıyosun. 225 olması gerekiyor toplam . demekki neymiş bazılarına .xdex 100 yapıyolarmıs . demekki neymiş atılan page e cevap vermeden önce yer tanıdıklara söleniyormus :S :D

hade bunu da geçtim dün mü ne kuzen zost tameledi . heirfin teki de ordaydı nese o herif yattı işte tameleyemedi . kuzen unicorn spawnına gitti moongate den geçebilmek için cünkü o heriften kaçmıstı ve diger moongatede baya uzaktaydı. bizde düşündük unicorn da kimse yoktur simdi diye ve oraya gittik . gider gitmez herif geldi :S

yane böle bir sürü editci gm ve eziq tanıdıkları var. server aslında güzeldi baya . spawnları vs. saten binek tamelemek için oynuyodum . ama bi kaç gündür olan bu saçmalıklar serverın clinetini silmeme yol actı:S bir 2 yetkili gayet saygılı iiydide arada böle editci srfszlerde yok deil :S edit yapcaksan git evinden kur server ona davet et arklarını . böle milletin emegiyle oynama . töbe töbe ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.